Nokia N8: Reset hard format

Sponsorlu Bağlantılar

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hard formatı nasıl attın

Feyzalstyle

Feyzalstyle

Üye
sa herkeze benim n8de direk nokia yazıyor beklememe gerek kalmadan yani olmuyor sorun nedir ??

- - - Eklendi - - -

ilk titremede güç tuşunu bırak,yazı çıkınca da diğerlerini bırak.:oke:
en güzel sen anlatmışsın dostum tebrik ediyorum süpersin :oke:

BoZKuRTaLBay

BoZKuRTaLBay

Üye
Lanet Olsun Bir Daha Nokia Almakmı Tövbeler Olsun Bu ne ya Bıktırdı 16.Gb depo hafıza 8Gb Hafıza Kartım var adam bana 250 mg telefon hafızası vermıs . donmalar kapanıp acılmalar kasmalar tıtremeler Eskıden Nokıadan Sasma derdım sımdı kesınlıkle Tövbe dıyorum Tövbeeee

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Arkadaşım kötüleyip durmayın şu cihazı git bir 701 al bakayım donma kasılma yapıyormu? 2010 yılının andoridli eş değer cihazına bakın bakalım güncelleme bile alamıyor çünkü donanımları yetmiyor. gerçi ben hem n8 hem 4s kullanıyorum. kahrolsun android

miaculpa

miaculpa

Üye
aga burda yazan herşeyi yaptım yinede olmuyor

kturan24

Üye
telefonumda bende aynı problemi yaşıyordum,11820 teknoloji hattı numarasını aradım probelemi çözdüler

toprak00

toprak00

Üye
peki bu hart format atarken telefonun işletim sistemi değişiyomubunun ne tür faydasi var

ramurrahh

Üye
benm sorunum düzelmedi yine e depo görünmüyor ben telefonu tamamen ne varsa silmek istyorum yazılım falan varmış telefonu silen yani sadece telefon açıldığında ışık oluyor muş
1. telefonu kapalı tutun yedeklerinizi almayı unutmayın!
2.ses + Kamera + Menü " tuşuna basın ve güç düğmesini basılı tutun nokia yazısını görene kadar bekleyin.. ve bırakın..

NOT: ovi store silinebilir ovi ile bağlantılı olan arkadaşlar sadece tam geri dönüşü kullansınlar..

omarbey

Üye
slm arkadaşlar nokıa n8 anna yazılımını tekrar nasıl yüklerim ?

Üst Alt