Nokia N8: Reset hard format

Sponsorlu Bağlantılar

kofona

Üye
ya arkadaslar format atiyorum sadece tema ve tlf ayarları siliniyor bütün programlar kaliyor hic birsey sonradan yükledigim hic birsey silinmiyor

SilentOne

SilentOne

Üye
aga hard format atıcen yoksa bişi olmaz

kofona

Üye
ya atıyorum aynren anlatılan sekilde ses-menü-kamera-acama kapama nası olcak gene olmuyo ekran kagıdı bile deyismiyo allah askına nası olcak bi anlatın bana

----------Eklendi @ 18:28:12 ---------- Yazıldı @ 16:57:34 ----------

nası olcak bilen yokmu nerde hata yapiyorum ACABA

_ardaa

_ardaa

Üye
hard format atma amacın nedir ben zorunlu olmadıkça atılmasını tavsiye etmiyorum, en sağlam temizlik için önce soft format ardında hard format atmaktır tertemiz olur telefon ama mecbur kalmadıkça atılmaması daha iyi olur, bir sorun yaşıyorsanız ovi suite aracılığıyla son yazılımı yeniden yükleyin yaklaşık 177mb civarında güncelleme indirecektir.

kofona

Üye
ok öyle yapınca gitcekmi bütün yükledigim uygulamalar??

_ardaa

_ardaa

Üye
güncelleme ile uygulamalar gitmez ben sadece sorun olunca hard format öncesi deneyin dedim, illa hard format atmak istiyorsan önce soft format at sonra hard format, forum içinde ararsan hard formatla ilgili detaylı bilgiler bulabilirsin, bulamazsan bile google'a n8 hard format yaz yine maxi'den bulur sana.

radyoaktif

Üye
ses tuşu+kamera+menü tuşuna basılı tutup power tuşuna nokia yazısı gelene kadar basılı tutuyorum. Başta 1 kere titriyor ardından nokia yazısı gelmediği için basmaya devam ediyorum bu sefer 3 kere titreyip kapanıyor anlamadım? FW 14.02

iatis

iatis

Üye
ses tuşu+kamera+menü tuşuna basılı tutup power tuşuna nokia yazısı gelene kadar basılı tutuyorum. Başta 1 kere titriyor ardından nokia yazısı gelmediği için basmaya devam ediyorum bu sefer 3 kere titreyip kapanıyor anlamadım? FW 14.02
ilk titremede güç tuşunu bırak,yazı çıkınca da diğerlerini bırak.:oke:

emre6fb

Üye
Hard format atınca tlfn ilk günkü yazılımına gerimi döner ? Örneğin anna yüklü ise format atınca silinir mi bu ?

mirzasinan

mirzasinan

Üye
hart format nedir soft format nedir bilen bi arkadaş aciklayabilirmi acaba ?

yalaguz

Üye
yorumları okuduktan sonra baya endişelendim ama n8 telefonum donma yapmaya devam edince gozu karartıp az önce format attım telefonda symbian anna güncellemesi vardı düzeltmişlerdir umuduyla ... ilk attıgımda kilit kodu bulunamadı diyip yeni kod girmemi istedi girdim sonrada hatalı kod diyip 5 dk kilit attı dedim tamam gitti tel. :) 5 dk sonra kabul etti arkadasların dediği gibi ovi store gidiyor ama guncellemeleri yukledikten sonra geri geliyor bide haritalar var onuda manuel indirip yükledim şu anda sorun yok herşey normal :)

yeah_yeah

Üye
telefonu sağlıklı kullanmak istiyorsanız önce veri sil ve ayarlara geri dön ardından hard formatı atıp keyfinize göre yüklemeleri yapın ... ama yazılım güncellemeden mağaza ve haritalar indirilecek ... ( wifi kullanın :)

chem!

Üye
çok komik bi durum oldu gömülü programı sildi çok akıllı telefonum olan N8 yani ovi mağaza ama accu weather sonradan yüklenmiş olmasına rağmen hala duruyo lanet olsun keşke nokıa almasaydım.

ahmetreis

Üye
arkadaşlar çakma nokia n8 aldım ve 50 defa fabrika ayarlarına döndüm ayarlardan format attım sadece ekran ve saatin dışında bişey değişmedi özellikle internet ayarları aynı kaldı bunu ne yapacağız bi bilginiz varmı ayrıca tüm kodları denedim cin nokia mi değilmi oda değil bilgisi olan lütfen ulaşsın....

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Ben belle kurdukdan sonra bi hard atıp cihaz toplasın dedim ancak yemiyor nedense hard format cihaz ...

kuark2468

Üye
sen soft at kardeş en güzeli o ben hard atıyorum hiçbirşey silinmiyor bazı ayarlar ve telefon hafızası siliniyor softla birlikte herrrr şeyyy siliniyor depo hafızası bile :)

man20

man20

Üye
arkadaşlar ben hard format atamadım bi türlü :D ses kısma, kamera tuşu, menü tuşuna basılı tutup sora güç tuşuna basılı tutuom ama nokia yazısı filan gelmio hiç. bi kez titrio bekliom hala basılı olarak sora 2 kez titrio hala bekliom ama bişi çıkmıo. (ses kısma, kamera tuşu ve menü tuşuna aynı anda basmam mı gerek? )

tycoon_gs

Üye
arkadaşlar ben hard format atamadım bi türlü :D ses kısma, kamera tuşu, menü tuşuna basılı tutup sora güç tuşuna basılı tutuom ama nokia yazısı filan gelmio hiç. bi kez titrio bekliom hala basılı olarak sora 2 kez titrio hala bekliom ama bişi çıkmıo. (ses kısma, kamera tuşu ve menü tuşuna aynı anda basmam mı gerek? )

tabiki hepsine aynı anda basacan

one_serhat

one_serhat

Üye
arkadaşlar dün telin şarjı bitti usb den şarja taktım bir dahada açamadım
hard formatta olmuyor tel şarjda olmuyor bana yardımcı olabilirmisiniz

Üst Alt