Tavsiye Nokia İnternet Radio için yeni yöntem konu güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

ersncak42

Üye
tesekkurler iyi ki varsiniz

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

kralberk13

kralberk13

Üye
teşekkürler

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Tesekkurler emeginize saglik.

Yabanci bir siteden tum dunya Radyo istasyon bilgilerine ulasabildim. Bir bakin isinize yarayabilir. Eger bir liste olusturabilirsem paylasacagim Saygilar.

Ayri bir lista daha

(m3U uzantili)AIMP internet Radio Browser ozelligini deneyen var mi? (Son surumde bu ozellik yok, v3.20 den sonra kaldirdilar)vTuner dan indirdigim tum turk kanallarini pls olarak kaydettim. Deneyen olursa sevinirim.
Emeğine sağlık kardeşim aylardır sessiz kalan telefonu canlandırdım sayende

• Beğen
Tepkiler: Teom@n

bulsssss

Üye
yerli listede iyi olur güncel adreslerle

BRKTNL

BRKTNL

Üye
:tşk:

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Keşke trt radyoları da olsaydı.

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
asigsasi kardeşim ççççççççççooooooooookkkkkkkkkk TEŞEKKÜRLER. Nekadar internet radyo indirip denedimse olmadı idi senin yöntemi denedim oldu. Allaha şükür, ki kral fm yi dinleyebilecem artık. Kardeşim sana nekdar teşekkür etsemde azdır. SENDEN ALLAH RAZI OLSUN ALLAH İŞİNİ GÜCÜNÜ DENK EYLESİN KAZA BELADAN KORUSUN SENİ VE AİLENİ SEVDİKLERİNİ. Diger internet istasyonları varsa ekleyebilirmisin senden ricam. KÜTAHYADAN SELAMLAR SAYGILAR.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
asigsasi kardeşim ççççççççççooooooooookkkkkkkkkk TEŞEKKÜRLER. Nekadar internet radyo indirip denedimse olmadı idi senin yöntemi denedim oldu. Allaha şükür, ki kral fm yi dinleyebilecem artık. Kardeşim sana nekdar teşekkür etsemde azdır. SENDEN ALLAH RAZI OLSUN ALLAH İŞİNİ GÜCÜNÜ DENK EYLESİN KAZA BELADAN KORUSUN SENİ VE AİLENİ SEVDİKLERİNİ. Diger internet istasyonları varsa ekleyebilirmisin senden ricam. KÜTAHYADAN SELAMLAR SAYGILAR.
Amin cemil cümlemizi inşallah :)

zip içinde birçok radyo istasyonu mevcut 2 dosyayı da indirip kaydet derim :)

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
iki dosyayıda indirdim ama bazıları açmıyor bazılarda zaman aşımı diyor. Digerlerini kaydettim programa farklı freksnslar varsa diye demiştim kardeşim neyse olursa bulursan ekleyiverirsen bu kardeşini sevindirirsin. Telim N8-00 ve yinede emegine ve bu sitedeki bütün arkdaşlara mesaj yazamadıgım herkeze emeği oln gerkeze saygı ve şükranlarımı sunarım.TEŞEKKÜRLER , MAXiCEP TEKİ EMEĞİ GECEN GECMİYEN HERKEZE.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
- S.O.U.L.F.L.Y -

- S.O.U.L.F.L.Y -

Üye
çalışıyormu hale :tşk:

phasan

phasan

Üye
arkadaşım çok güzel olmuş elime sağlık

STaT!C

STaT!C

Üye
Merhabalar. Benim gibi internet radyoya önem veren kaldıysa şu adresteki url adreslerini tek tek ekleyip favorilere kaydedebilir:oke:

Buradakileri nasıl kaydedeceğiz derseniz açılan sayfada her satırda bir kanal ve url adresi var ve alfabetik olarak kanal isimleri sıralı örneğin;
<r i="210" n="PowerTürk" l=" "/>
satırında kanal ismi PowerTürk,
url adresi:

gibi..

Son düzenleme:
kralberk13

kralberk13

Üye
merhaba fakat verdiğiniz linkte kodlar var site açılmıyor bilginiz olsun

STaT!C

STaT!C

Üye
merhaba fakat verdiğiniz linkte kodlar var site açılmıyor bilginiz olsun
Kodların karşılarında url ler mevcut. Kanal isimleri alfabetik sıralı mesela,
<r i="494" n=".977 The Hitz Channel" l=" "/>
satırında radyonun ismi .977 The Hitz Channel
url adresi dir.
Ama her url çalışmayabilir.(Telefon her url yi desteklemiyor)

kralberk13

kralberk13

Üye
evet iyi forumlar

Üst Alt