Tavsiye Nokia İnternet Radio için yeni yöntem konu güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Tek parca pls olarak kaydettim umarim sorun teskil etmez.
evet dostum tek parça bende de var içinde 700 adet mevcut da bazen tek parça olan pls kendi kendine sürekli kapanıyor :)

• Beğen
Tepkiler: Teom@n

Teom@n

Teom@n

Üye
evet dostum tek parça bende de var içinde 700 adet mevcut da bazen tek parça olan pls kendi kendine sürekli kapanıyor :)

Symbian olarak bende su an E55 var denemeye calisacagim. Bir aksilik olmazsa E7 almistim bir kac gune gelir onunlada denerim. (Paylasmak istedim; burada E7 Sifir fiyati 49 Euro :D, 808 de bulabilirsem guzel fiyata dusunmeden alacagim)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Symbian olarak bende su an E55 var denemeye calisacagim. Bir aksilik olmazsa E7 almistim bir kac gune gelir onunlada denerim. (Paylasmak istedim; burada E7 Sifir fiyati 49 Euro :D, 808 de bulabilirsem guzel fiyata dusunmeden alacagim)
orası neresi üstelik sıfır :) dostum artık symbian bir telefon bu saatten sonra beklenti oranı sıfır gibi birşey :)

• Beğen
Teom@n

Teom@n

Üye
orası neresi üstelik sıfır :) dostum artık symbian bir telefon bu saatten sonra beklenti oranı sıfır gibi birşey :)
Fransa da.

Benim beklentim pek yok, lisansli sozluklerim, uygulamalarim vs var, mail, alo, sms, whatsapp, radyo, mp3, ufak tefek seyler calissin yeter. Oyunla zaten aram yok. Sistemin parcasi olmamaya karar verdim.(Verdigim paralara yanarim, hayalimdeki PC yi 5 kere toplardim heralde bu Cep telefonu parasiyla). C++ calismaya baslayip birakmistim belki bu bahaneyle (uygulama yoklugu sebebiyle) kendime uygulama yazip C++ seviyemi gelistiririm. :D

Kopamam Symbian'dan!!!:yuru

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 511859
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Fransa da.

Benim beklentim pek yok, lisansli sozluklerim, uygulamalarim vs var, mail, alo, sms, whatsapp, radyo, mp3, ufak tefek seyler calissin yeter. Oyunla zaten aram yok. Sistemin parcasi olmamaya karar verdim.(Verdigim paralara yanarim, hayalimdeki PC yi 5 kere toplardim heralde bu Cep telefonu parasiyla). C++ calismaya baslayip birakmistim belki bu bahaneyle (uygulama yoklugu sebebiyle) kendime uygulama yazip C++ seviyemi gelistiririm. :D

Kopamam Symbian'dan!!!:yuru
artık şartlar hergün daha iyi hale geliyor bu da bize hep yükseklere çekiyor kendimizi tutamıyoruz :) bi sony z1 benim çok hoşuma giden bir cihaz :)

• Beğen
Teom@n

Teom@n

Üye
artık şartlar hergün daha iyi hale geliyor bu da bize hep yükseklere çekiyor kendimizi tutamıyoruz :) bi sony z1 benim çok hoşuma giden bir cihaz :)

Sony yapiyor be dostum. Android L ile Android'e biraz daha isinmadim degil acikcasi.Bir ara oldukca yukseklerdeydim, Rabbim yolu gosterdi :D

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Sony yapiyor be dostum. Android L ile Android'e biraz daha isinmadim degil acikcasi.Bir ara oldukca yukseklerdeydim, Rabbim yolu gosterdi :D
ısınır sın dostum symbian sistemin devamı gibi geldi bana üstelik tam hareketli zamanları :)

• Beğen
Teom@n

Teom@n

Üye
ısınır sın dostum symbian sistemin devamı gibi geldi bana üstelik tam hareketli zamanları :)

Motorola Moto G 4G cikti 2 temmuzda. 200 euro. Onceki moto G'nin en buyuk eksigi hafiza kartiydi bunda tum eksikler giderilmis. Aslinda Android için iyi bir baslangiç olabilir. Archos G9 80 Turbo var onunla giristim androide fakat cok keyif vermiyor acikcasi.

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Motorola Moto G 4G cikti 2 temmuzda. 200 euro. Onceki moto G'nin en buyuk eksigi hafiza kartiydi bunda tum eksikler giderilmis. Aslinda Android için iyi bir baslangiç olabilir. Archos G9 80 Turbo var onunla giristim androide fakat cok keyif vermiyor acikcasi.
Fransa 'yamı gelsek telefon almak için :D motorola yi oldum olalı sevmedim aldığı parayı haketmiyor :)

• Beğen
Teom@n

Teom@n

Üye
Fransa 'yamı gelsek telefon almak için :D motorola yi oldum olalı sevmedim aldığı parayı haketmiyor :)

:D Motorola Lenovoya satildiktan sonra biraz daha toparladi gibi. Fakat onceki telefonlari da(yurt disindakiler) guzeldi be dostum.Ayrica Fransa fiyat konusunda cennet degil, bazen indirimler yapiyorlar (yilda bes-on kez)

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
:D Motorola Lenovoya satildiktan sonra biraz daha toparladi gibi. Fakat onceki telefonlari da(yurt disindakiler) guzeldi be dostum.
200 liralık telefona 400 istenirse sonu nokia dan da kötü olur :)
:D Motorola Lenovoya satildiktan sonra biraz daha toparladi gibi. Fakat onceki telefonlari da(yurt disindakiler) guzeldi be dostum.Ayrica Fransa fiyat konusunda cennet degil, bazen indirimler yapiyorlar (yilda bes-on kez)
kredi kartı yasağı yoktur en azından :)

• Beğen
Teom@n

Teom@n

Üye
Zamaninda Symbian kaynak kodlarini calip Nokia dan fidye alan sahislar ne zaman sizdiracak bu kodlari merak ediyorum. Bekliyorum...:D
200 liralık telefona 400 istenirse sonu nokia dan da kötü olur :)
kredi kartı yasağı yoktur en azından :)

KK yasak yok. :D

Piyasayi artik Nokia gibi tekeline alma sansi yok hic bir firmanin. Tuketiciye yanlis yapanin sonu belli :D

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Zamaninda Symbian kaynak kodlarini calip Nokia dan fidye alan sahislar ne zaman sizdiracak bu kodlari merak ediyorum. Bekliyorum...:D

KK yasak yok. :D

Piyasayi artik Nokia gibi tekeline alma sansi yok hic bir firmanin. Tuketiciye yanlis yapanin sonu belli :D
bu kurallar bizim ülkede de esnek olsa ya şimdi 4g nin test ve denemeleri yeni başladı orada 4g çekiyordur :)

• Beğen
Teom@n

Teom@n

Üye
Bu arada motorola Moto G Ferrari Edition var, sadece Meksikaya ozelmis. Kevlar(karbon) kasa acayip guzel. Diger ulkelerde olmamasinin sebebi sanirim uyusturucu tuccarlari ve mafya oldukca zalak orada. Para cok olunca ne yapacaklarini sasirdilar demek ki. 200 luk cihazi 600 den alacak olmalari beni bu yonde dusunduruyor :D

phasan

phasan

Üye
Bızım buraya en az 2020 gelır 4g

• Beğen
phasan

phasan

Üye
Dogru dıyorsun

cesur5534

Üye
arkadaşlar bu 4g muhabbetinde haksızlık yapıyorsunuz. 3g de çok yol katedildi artık köylerde de hemen her yerde 3g var. Bu da 4g nin çok uzakta olmadığını gösteriyor. Türkcell çoktan testlerini yaptı biliyorum.arkadaşlar bu 4g muhabbetinde haksızlık yapıyorsunuz. 3g de çok yol katedildi artık köylerde de hemen her yerde 3g var. Bu da 4g nin çok uzakta olmadığını gösteriyor. Türkcell çoktan testlerini yaptı biliyorum.

Üst Alt