Tavsiye Nokia İnternet Radio için yeni yöntem konu güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu 4g muhabbetinde haksızlık yapıyorsunuz. 3g de çok yol katedildi artık köylerde de hemen her yerde 3g var. Bu da 4g nin çok uzakta olmadığını gösteriyor. Türkcell çoktan testlerini yaptı biliyorum.arkadaşlar bu 4g muhabbetinde haksızlık yapıyorsunuz. 3g de çok yol katedildi artık köylerde de hemen her yerde 3g var. Bu da 4g nin çok uzakta olmadığını gösteriyor. Türkcell çoktan testlerini yaptı biliyorum.

çoğunlukla avrupa ülkeleri 4g teknolojisini
kullanıyor. Onaylandı ülkeler: Danimarka, Norveç, İsveç,
Fransa (Kısmen), Mauritius, Lüksemburg,
Moldova, Dominicana, Romanya, Birleşik
Krallık-, Belçika ve İspanya

Teom@n

Teom@n

Üye
arkadaşlar bu 4g muhabbetinde haksızlık yapıyorsunuz. 3g de çok yol katedildi artık köylerde de hemen her yerde 3g var. Bu da 4g nin çok uzakta olmadığını gösteriyor. Türkcell çoktan testlerini yaptı biliyorum.arkadaşlar bu 4g muhabbetinde haksızlık yapıyorsunuz. 3g de çok yol katedildi artık köylerde de hemen her yerde 3g var. Bu da 4g nin çok uzakta olmadığını gösteriyor. Türkcell çoktan testlerini yaptı biliyorum.

Tuketicilere haksizligi, bu hizmeti veren operatorler fahis fiyatlarla yapmiyor mu?

• Beğen
Tepkiler: phasan

cesur5534

Üye
evet fiyat olarak haklısınız doğru burada 3g ve 4g de çok geri olunduğu söylendi. Buna itiraz ettim ben fiyatlara değil. Ve ayrıca hala 3g ye geçememiş çok ülke var. Bizim ülkemizde 4g altyapısı neredeyse hazır. Türkcell bu konuda çok ilerde

Teom@n

Teom@n

Üye
evet fiyat olarak haklısınız doğru burada 3g ve 4g de çok geri olunduğu söylendi. Buna itiraz ettim ben fiyatlara değil. Ve ayrıca hala 3g ye geçememiş çok ülke var. Bizim ülkemizde 4g altyapısı neredeyse hazır. Türkcell bu konuda çok ilerde

Sevgili Ahmet;

Alintilardaki cumlelere tekrar baktim, herhangi bir haksizlik, yanlis kelime yada abartma yok. Senin soyledigin gibi "3g ve 4g de çok geri olunduğu söylendi." gibi bir cumle kuran yada ima eden olmamis?!?

Bızım buraya en az 2020 gelır 4g

Arkadasimizin yorumu;

4G 2020 den once gelir yada gelmez. 6 sene cokta abartilacak bir tahmin degil bence(3G ne zaman geldi, ne zaman tam olarak altyapisi oturdu ve verimli bir sekilde kullanilmaya baslandi), yanilma payi olabilir?

Ulkemizdeki fahis fiyatlandirmayi hepimiz kabul ediyoruz?

Haksizlik bunun neresinde Sevgili Ahmet? :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

cesur5534

Üye
teoman bey konu tartışılabilir karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde. Her kesin görüşü farklı. Bide internet radyo başlığı altında bu kadar yeter zannedersem ayıp olmasın konuya.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve Teom@n
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
teoman bey konu tartışılabilir karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde. Her kesin görüşü farklı. Bide internet radyo başlığı altında bu kadar yeter zannedersem ayıp olmasın konuya.
dostum bunun tartışılacak bir yanı yok gerçekler acıdır maalesef

• Beğen
Tepkiler: Teom@n
phasan

phasan

Üye
Ankarada cekmedıgı yerler varken turkcell bunu soylemek bıraz zor

• Beğen
Tepkiler: Teom@n ve asigsasi
phasan

phasan

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
@phasan son yazdığın yorumu değistir bi zahmet sayfaya girmeye çalışırken beni oraya yönlendiriyor.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
@phasan 3. Sayfaya giremiyorum dedim bunun youtube de videosu yokmu

phasan

phasan

Üye
Orasına ben bırsey dıyemem o dialmation sorunu

phasan

phasan

Üye
Youtube ye koyuyorum cepten 2 video kemdım cektım bunlaro

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
phasan

phasan

Üye
Yukleme bitsın koyarım sıteye

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Sorun bende degıl operada sorun bende de operadan acmıyor video safarı acıyor
şu an önemli olan video nun açılıp açılmaması değil beni video sitesine istem dışı yönlendirmiş olması sorun

Üst Alt