Nokia E6 Belle Hack- Fw 111.030.0607 Uda.fpsx

Sponsorlu Bağlantılar

Otuz

Üye
ustadım bu orjinal belle için bir çalişmanız varmı acaba dört gözle bekliyoruz

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
ustadım bu orjinal belle için bir çalişmanız varmı acaba dört gözle bekliyoruz

var tabii
süper hızlı bir yazılım geliştirdim fakat widget olayını aşmaya çalışıyorum 2 haftadır,onu uyduramadım maalesef,bu yazılımda sıkıntı çıkarıyor hep.bi iki wldget daha deniyeceğim hafta içi yayınlayacağım

• Beğen
Tepkiler: Otuz
yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
video atabilirmisiniz?

Otuz

Üye
widgetlerokadar önemlimi acaba yazılımdan sonrada yükleyebiliriz diye düşünüyorum olmazmı forumda birseferinde wiget paketi gördüm

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
widgetlerokadar önemlimi acaba yazılımdan sonrada yükleyebiliriz diye düşünüyorum olmazmı forumda birseferinde wiget paketi gördüm

hiçbiri çalışmıyor.
sorunda burada başlıyor zaten.
bende çalıştırmaya çalışıyorum
hedefim o ama çalıştırdığım zamanda cihaza sıkıntı yaratıyor,
aşmaya çalıştığım bu.
örnğ;
nokia beta laps sitesindede hawa durumu widgeti e6da çalışmaz demiş,ama e6 dışında diğer bütün cihazlarda çalışır.
yani belle için sonradan çıkan tek bir widgeti uydurabildim.biraz daha deneyeceğim

Otuz

Üye

hiçbiri çalışmıyor.
sorunda burada başlıyor zaten.
bende çalıştırmaya çalışıyorum
hedefim o ama çalıştırdığım zamanda cihaza sıkıntı yaratıyor,
aşmaya çalıştığım bu.
örnğ;
nokia beta laps sitesindede hawa durumu widgeti e6da çalışmaz demiş,ama e6 dışında diğer bütün cihazlarda çalışır.
yani belle için sonradan çıkan tek bir widgeti uydurabildim.biraz daha deneyeceğim
ekran çözünürlüğünden olabilirmi acaba

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
ekran çözünürlüğünden olabilirmi acaba

portlanmış e6 belledeki widget dosyalarıda olmuyor.çözünürlükle alakası olduğunu sanmıyorum.çünkü çalıştırdım hava durumunu ama teli kastı ve reset çektirdi.
çok faklı bi yazılım bu.dosya yolları farklı.ilerde diğer S^3lerde 111.130.625 e geçer sanırım.

NidderuN

NidderuN

Üye
Merhaba telefonun kamera sesini ve kırmızı ışığını kapatmak istiyorum.Sanırım hacklemem gerekiyor ve program falan kurmalıyım.Daha önce defalarca n79'a hack yapıp rompatcher ayarladım fakat e6 hakkında bi fikrim yok.Yardımcı olabilir misiniz?
Burda denilen şeyleri mi yapmalıyım ?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
anlatımı aynen uygula

NidderuN

NidderuN

Üye
Hocam telefonu henüz almadım sadece gizli çekim yapabilecek miyim öğrenmek için sormuştum,cevabı da aldım.
Peki tavsiye edermisiniz e6'yı,iyi bir telefon mu sizce?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
uygun programları rahatca yükler yaparsın.tercih meselesi.güzel telefon

NidderuN

NidderuN

Üye
Teşekkür ederim.Peki bu anna/belle olayı nedir? Hangisini tercih etmeliyim?

NidderuN

NidderuN

Üye
Teşekkür ederim yeni konuyu inceliyorum.

emrhn1998

Üye
hack leyince ne oluyor

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
sınırsız uygulama yüklersin.yanlız eski konudasın

rıdvanzeybek

rıdvanzeybek

Üye
Telefonunuzun içeriğini kaybetmeden,telinizi hackleyin!!! Phoenixle Refurbish yapmanız gerekmez, Yeni deneyen ve bilmeyen arkadaşlar için; Bilgilirenizi,programlarınızı kaybetmeden hacklemek için Phoenixle-Frimware Update-options-üstteki dosya sıralamasından-uda.fpsx'e çift tıklayın. Karşınıza çıkan pencereden Backup/Restore ve Refurbish seçeneklerinin işaretli olduğuna emin olun ve ok'leyin. Tekrar üstte kırmızı renkli dosya varsa Delete'leyin ve ok'leyin, Firmware Update ekranından Update Software'ye tıklayın, işlem bittiğinde teliniz artık hacklidir fomatlasanız bile, Sistem dosyalarına erişmek için telefon- menü -Rompatcher- Open All yamalarını aktif hale getirebilirsiniz...

HACKLİ;uda.fpsx
Modifiye Belle'yide hazırlamaktayım.Yarına akşama Allah'dan bir mani çıkmazsa farklı seçeneklerle yetiştirmeye çalışacağım

PHOENİX son sürüm
Phoenix_Service_Software_2011.46.002.47246_Cracked

saol dostum

• Beğen
Tepkiler: YkPkY

Üst Alt