Nokia E6-ANNA-RM609-FW25.007-Tertemiz ve Gösterişli

Sponsorlu Bağlantılar

muratkara21

muratkara21

Üye
kaya simdi fark ettim java uygulamalar calismiyor haberin olsun.

muratkara21

muratkara21

Üye
kaya az evvel format attim olmadi forumdaki e6 hackli yazilimi ve navifirmden daha once indirmis oldugum orjinal yazilimi indirmeye calistim bir turlu tele yukleyemedim. sonra senin bu yazilimini tekrar yokleyeyim dedim basarili bi sekilde yukledim ama java sorunu ayni...
Mumkunse tam orjinalini paylasirsan iyi olur bu arada telim black.

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
kaya az evvel format attim olmadi forumdaki e6 hackli yazilimi ve navifirmden daha once indirmis oldugum orjinal yazilimi indirmeye calistim bir turlu tele yukleyemedim. sonra senin bu yazilimini tekrar yokleyeyim dedim basarili bi sekilde yukledim ama java sorunu ayni...
Mumkunse tam orjinalini paylasirsan iyi olur bu arada telim black.

tam orjinali nawiden indirdiğin.benimde vereceğim aynı olacak bende naviden indiriyorum.o sorunu inceliyorum şuan.orjinal yazılımı yükleyememenede şaşırdım ama

muratkara21

muratkara21

Üye
o zaman bana biraz ayrintili anlat.
Belkide ben biryerlerde yanlislik yapiyorum...

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
muratkara21

muratkara21

Üye
tamam simdilik tasekkurler musait oldugumda tekrar dener ve sana donerim...

muratkara21

muratkara21

Üye
kaya kusura bakma bi sorum daha olacak az evvel navifirmden 17 dosyayida indirdim fakat dikkatimi cekti taplam 570 megabayt idi bu biraz fazla degilmi...
Zaten suan yukleme yapmak icin musaitte degilim sence musait oldugumda bi deniyeyimmi.

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
kaya kusura bakma bi sorum daha olacak az evvel navifirmden 17 dosyayida indirdim fakat dikkatimi cekti taplam 570 megabayt idi bu biraz fazla degilmi...
Zaten suan yukleme yapmak icin musaitte degilim sence musait oldugumda bi deniyeyimmi.

yok kardeşim estağfirullah.

sen onun 500mb olduğuna bakma.onları telefonun içine sokmuyor.içindeki dosyaları sadece yediriyor.

muratkara21

muratkara21

Üye
ALLAH razı olsun kaya suan telın orjınal yazılımını kurtum sıfır fabrıka cıkısı oldu icim rahat etti seni takip etmeye devam ediyorum ALLAH a emanet ol..............

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
ALLAH razı olsun kaya suan telın orjınal yazılımını kurtum sıfır fabrıka cıkısı oldu icim rahat etti seni takip etmeye devam ediyorum ALLAH a emanet ol..............

allah cümlemizden razı olsun. S^3 bellenin işi bitmek üzere.onu yayınlayacağım,bu akşam yokum ama.
belleye geçmek istersen takibe devam arkadaşım,hayırlı günler olsun

kraldost

kraldost

Üye
çok sağol usta emeğine sağlık hemen indirip biladere yükleyecem

lprmrtkck

Üye
bende bunu yükliyim dedim dead oldu tekrar deniyorum şuan benim gibiler için dead nasıl yapılıyor ekliyorum gece saat geç yarın erken kalkıcam türkeçeye şuan çeviremiyorum kusura bakmayın

1. The procedure is the same for flashing Dead phones.
2. Start . Connect your phone with USB Cable [phone must be off at this time].
3. Click File>Open Product. Type in RM-609 (For Nokia E6) code from the window that appears. Click OK.
4. Click File> Manage Connections. Select No Connection. Then APPLY and CLOSE.
5. Now straight away click Flashing>Firmware Update.
6. A window will open. Click on Browse button [the one with 3 dots].
7. A window will open with various products and various regions. Choose the region or country of your choice according to the language pack you want to install.
8. Check the option “Dead Phone USB Flashing”.
9. Click Refurbish.
10. Flashing has started.
11. After some seconds flashing will pause asking you to turn your phone ON.
12. Press POWER button of your phone until backlight comes up.
13. Flashing will proceed
14. Your phone will automatically start when the flashing finishes. After finish you can safely remove your data cable from handset.

edit: senin yaptığını yükleyince dead oluyor telefon orjinal yapınca açılıyor :/ seninkini yüklerken hiçbir hata vermiyo response sayıyo 25 ten geri tepki vermiyo titremekten başka

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
videodaki gibi yükleme yapılırsa dead olmazdı.flash sonrası susan telefonlar için tonlarca türkçe anlatım var zaten arkadaşım.öğrenmiş olmuşsun :)

lprmrtkck

Üye
yüklemedeki gibi yaptım dead oldu
phoenix versiyonunu değiştirdim yine dead oldu orjinali yükleniyor

phoenix i taa anna yeni çıktığında yüklemiştim ondan beri kullanıyorum tecrübem var

edit: edindiğim tecrübelere göre her telefon aynı tepkiyi vermiyor (2 tane n8 e aynı şeyi yükleyemediğim oldu) sende veya bende bir sorun olması gerekmiyor illaki bazen telefondada sorun olabilir çözümünü soruyorum

Asic CMT: Programming data sent: 100%
Programming complete
Asic CMT: Verifying communication to device...
Waiting for communication response: 25

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
bu tarz sorun genelde ya alt versiyona geçmeye çalışırken çıkar yada kullandığın bilgisayarın usb güçlerinden yada phoenix sürümünden kaynaklanır.n8 ile e6 flash atma hemen hemen aynı olsada bitimi çok farklı.

adresabc

Üye
abi bu linkler ölü bi yardım etsen çözsek şu işi, benim sorunum mobile security code die bişey istio ama code nedir bilmiyorum başkada hiç bişey yapamıosun telefonda anti theft diye bişey yazıo arkada normal yazılımı yiyo ama aynı ekran gelio şu senin yazılım çözüm olucak gibi sanki

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
ilginç.ilk defa denk geliyorum.uygulama yüklü olan sürücünü biçimlendirdinmi?yenileyim linki.ama biraz zaman alabilir.
Bu konumdaki e6yı yükleyebilirsin
http://www.maxicep.com/s-3-cfw-modi...7-c7-c6-x7-vb-yeniden-guncellendi-586501.html

----------Eklendi @ 16:08:47 ---------- Yazıldı @ 14:09:26 ----------

abi bu linkler ölü bi yardım etsen çözsek şu işi, benim sorunum mobile security code die bişey istio ama code nedir bilmiyorum başkada hiç bişey yapamıosun telefonda anti theft diye bişey yazıo arkada normal yazılımı yiyo ama aynı ekran gelio şu senin yazılım çözüm olucak gibi sanki

ilginç.ilk defa denk geliyorum.uygulama yüklü olan sürücünü biçimlendirdinmi?yenileyim linki.ama biraz zaman alabilir.
Bu konumdaki e6yı yükleyebilirsin
Müjde!!! S^3 Downgrade!!Çakma Belleden Kurtulmak isteyenler (E6,E7,C7,C6,X7,vb.)YENİDEN GÜNCELLENDİ

Shadowman07

Shadowman07

Üye
link ölü kardeşim..

Üst Alt