Nokia E6-ANNA-RM609-FW25.007-Tertemiz ve Gösterişli

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E6-ANNA-RM609-FW25.007-Tertemiz ve Gösterişli
Kilit açıldı,

Gereksiz uygulamalar (world traveler,f-secure-font magnifier) ve bazı zil sesleri temizlendi-C bellekde yer açıldı.Communicator uygulamasını silmedim ama isteyen uygulama yöneticisinden kaldırabilir,

İngilizce ve türkçe dil paketi bırakıldı,

Format ve flash sonrası mesaj gönderme olayı ortadan kaldırıldı,

Hack-Rompatcher 3.1 plus,

Türkçe sözlük eklendi,

Wifi çekim arttırıldı,

Sesler yükseltildi,

Açılış animasyonu 640*480 ve sesi değişti: çok beğeneceksiniz,

En son çıkan 3D tema effect,

Yazı tipi ;Trebuchet MS italik: çok beğeneceksiniz,sorunsuzdur,

Meego N9 teması ve ikonları eklendi,diğer gereksiz tema kaldırıldı,

Power tuşuna Restart eklendi ve Türkçeleştirildi.

Tamamen kendi yazılımımdır,sorunsuzdur.1 haftadır kullanmaktayım,reset atma ve donma sorunu kesinlikle yoktur.

Güle güle kullanın...

Flash atarken şunlara dikkat edeceksiniz;

Tüm dosyaları yedirmeniz gerekiyor,o yüzden videonun başındaki gösterdiğim ayarları aynen uygulayın.

Nokia 2011- 3 çeyrek cihazlarında Phoenixle flash atma sonuna doğru bir hata vermektedir.
Product kod yenileme hatasıdır.önceki cihazlardan farkı product dil kodu kesinlikle değişmemektedir.4 ay önce ilk aldığımda cihazı önce 1ay üzerinde çalıştım fakat sonuca ulaşamadım,yardımda istedim kimse ilgilenmedi.kendim şöyle bir çözüme ulaştım.
Tüm dosyaları tamamen yemektedir,yazılım yarıda kaldı diye telaşlanmayın.

Videoda yavaş bir şekilde yeterli anlatımı yaptım ,yaptıklarımı aynen uygulayın;

[video=youtube;YA_BT-izcKU]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=YA_BT-izcKU[/video]

Videonun sonunda telin açıldığını göreceksiniz.

RM-609

isteyen arkadaşlar için aynı yazılıma orjinal font ekledim.yazı fontunu beğenmeyen arkaşlar için altta ki linkde verdiğim dosyayla telefonunuzdan hiçbir bilgi ve ayar gitmeden yer değiştirebilirsiniz.

Product-RM_609 klasörünün içine alttaki dosyayla yer değiştirin.
Phoenix-Firmware update penceresinden-options-açılan pencereden üstteki dosya isimlerinden rofs'2 dosyasına çift tıklayıp-tekrar çıkan pencereden Backup/Restore ve Refurbish seçeneklerinin işaretli olduğuna emin olun ve ok'leyin.
Firmware Update ekranından Update Software'ye tıklayın(Refurbish yapmayın,yaparsanız bilgileriniz ve ayarlarınız gider), işlem bittiğinde telinizin fontu değişmiştir.

Kafası karışan arkadaşlar için yukarıdaki videolu anlatımı takipleyin.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
paylaşım için sağol

espanyolb

Üye
tşk. eline salık

espanyolb

Üye
ben telefona symbian belle kurdum tekrar annayı nasıl kurcam

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
henüz dönüş yok şimdilik olmuyor

ltfcn01

ltfcn01

Üye
usta şimdi yardımcı olurmusun belle kurmuştum anna yükledim geri telefon açılmıyor şuan ve gelen kutumdada bir sorun var mesajlar silinmiyor burdan yardımcı olmaya çalışırmısın şimdi açılmayan telefona nasıl belle kuracağım ?

edit: giden kutusunu boşaltabildim nihayet mesaj atabilirsiniz.

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
msn eklemiştim fakat yoksun.belleden henüz dönemezsin daha bulamadım.geri belleyi kuracaksın.phoenixle dead phone yapacaksın

ltfcn01

ltfcn01

Üye
Yakup abi , phoenix link atarmısın benim phoenix de dead phone seçeneği çıkmıyorum messenger'ım açık şuan ordanda yardımcı olursan çok teşekkür ederim şimdiden.

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Yakup abi , phoenix link atarmısın benim phoenix de dead phone seçeneği çıkmıyorum messenger'ım açık şuan ordanda yardımcı olursan çok teşekkür ederim şimdiden.
buyrun

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
bana ozelden ulas

muratkara21

muratkara21

Üye
tesekkurler kaya77 aynen dedıgın gıbı yaptım sonuc basarılı yanlız ben orjınal fontu kullanmak ıstesem onu nasıl yapacagım....tesekkurler.

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler kaya77 aynen dedıgın gıbı yaptım sonuc basarılı yanlız ben orjınal fontu kullanmak ıstesem onu nasıl yapacagım....tesekkurler.

güle güle kullan.orjinal fontlusunu yapıp buradan paylaşırım.istediğini kullanırsın.biraz bunla idare et,belle üzerinde çalışıyorum şimdi.
okmi?

muratkara21

muratkara21

Üye
tamam tesekkurler sana simdiden kolay gelsin....

Üst Alt