N8 in ekranı oled mi? amoled mi?...

Sponsorlu Bağlantılar

uribaju

uribaju

Üye
Arkadaşlar tasarımdan kaynaklanıyor fark n8 in ekranı camın biraz daha aşşağısında renkler camdan çıkna kadar daha fazla kırılıyor ancak c7 de ekran cam'a baya bir yapışık fark bundan kaynaklanıyor hele gün ışığında n8 in en büyük dez avantajı çok fazla yansıma yapıyor olması...

Ayrıca n8 deki tek tasarım problemi bu değil metal kasadan kaynaklı; ses çıkışını kapatıldğı zaman ses neredeyse hiç çıkmıyor... Biraz apar topar yapılan bi cihaz gibi iphone 3gs ye rakiip olarak çok çabuk bir sürede satışına başlandı... Yani çıktı çıkıcak söylentisi olmadı zaten ürün modeli yalnız "n8" değil "n8-00" şeklinde adlandırılmış bir cihaz, yani yeni bir modelinde çıkartabileceğini düşünmüş olmalılar...

mantıklı iyi düşünmüşsün ;)

qsaw

qsaw

Üye
Arkadaşlar tasarımdan kaynaklanıyor fark n8 in ekranı camın biraz daha aşşağısında renkler camdan çıkna kadar daha fazla kırılıyor ancak c7 de ekran cam'a baya bir yapışık fark bundan kaynaklanıyor hele gün ışığında n8 in en büyük dez avantajı çok fazla yansıma yapıyor olması...

Ayrıca n8 deki tek tasarım problemi bu değil metal kasadan kaynaklı; ses çıkışını kapatıldğı zaman ses neredeyse hiç çıkmıyor... Biraz apar topar yapılan bi cihaz gibi iphone 3gs ye rakiip olarak çok çabuk bir sürede satışına başlandı... Yani çıktı çıkıcak söylentisi olmadı zaten ürün modeli yalnız "n8" değil "n8-00" şeklinde adlandırılmış bir cihaz, yani yeni bir modelinde çıkartabileceğini düşünmüş olmalılar...
adam işi çözmüş :alkis:alkis:alkis

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
neyse sonuçta bi fark varmış, o kesinleşti herhalde, C7 ekranı N8 inkinden daha iyi görüntü veriyor...

qsaw

qsaw

Üye
o zaman en iyi ekran c6-01 de

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
Kutuya bakın yazar bu kadar basit,Benim kutuda amoled yazıyor...

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 clear black ve aynı zamanda piksel yoğunluğu daha fazla C7 ve N8 e göre, o yüzden en iyi görüntü C6–01 de...

qsaw

qsaw

Üye
c6-01 clear black ve aynı zamanda piksel yoğunluğu daha fazla C7 ve N8 e göre, o yüzden en iyi görüntü C6–01 de...
desene en iyi tel bizimki :D atbi görntü bakımından bende diyorum bu benim c7 c6-01 den neden soluk :D

moscow89

Üye
Sidik yarıştırmaya gerek yok herkes kendi bütçesine göre telefonunu almış yok biraz parlak yok biraz daha net daha iyileride varken çok konuşmaya gerek yok! Herkese hayırlı olsun güle güle kullansın... Kulüp çekişmesi haline getirdiniz konuyu.

qsaw

qsaw

Üye
Sidik yarıştırmaya gerek yok herkes kendi bütçesine göre telefonunu almış yok biraz parlak yok biraz daha net daha iyileride varken çok konuşmaya gerek yok! Herkese hayırlı olsun güle güle kullansın... Kulüp çekişmesi haline getirdiniz konuyu.
aynen konu kilit

IVI-Elia

Üye
Şimdi link koyamam ama Nokia Europa/Nokia Germany/Nokia United Kingdom sitelerine bakın n8 oled.
Benim c7 var ve benim kuzenin n8 var çok rahat fark var bi de c6-01 c7 ile aynı n8den daha iyi

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Arkadaşlar C6-01 C7 den net diye birşey yok ikisi netlikte aynı ama C6-01 ' in ekranı daha küçük olduğundan net gözüküyor konu kilit yoksa tartışma çıkıcak iyi forumlar .

• Beğen
Tepkiler: qsaw
qsaw

qsaw

Üye
Arkadaşlar C6-01 C7 den net diye birşey yok ikisi netlikte aynı ama C6-01 ' in ekranı daha küçük olduğundan net gözüküyor konu kilit yoksa tartışma çıkıcak iyi forumlar .
:locked:

SuaT6027

SuaT6027

Üye
tartışıyorsunuz sonra tartışma çıkacak konu kilit diyorsunuz :D tartışmayın kardeşim :D :D

Esendağlı

Esendağlı

Üye
N8 in ekranı oled mi, AMoled mi,sorun bumu ya..... o iki harf fazlalığından dolayı 8 sayfa yazı yazılmış.yapmayın yazıktır yahu:)

Üst Alt