Nokia Lumia 925′in, 32GB’lık versiyonu yalnızca Vodafone aracılığı ile satışa sunuluyor

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 925′in, 32GB’lık versiyonu yalnızca Vodafone aracılığı ile satışa sunuluyor
Yakın zaman içerisinde Microsoft tarafından satın alınan ve Microsoft’un desteği ile piyasaya sunmuş olduğu akıllı telefon modelleri ile öne çıkmayı başaran Finlandiya kökenli Nokia, Lumia serisi adı altında yeni modeller sunmaya devam ediyor.

Daha önce Türkiye‘nin önde gelen operatörlerinden biri olan Turkcell aracılığı ile satışa sunulmaya başlayan Nokia Lumia 925′nın 32 GB‘lık siyah renkli versiyonu ise yalnızca diğer bir operatör olan Vodafone tarafından satışa sunulmaya başlıyor.

Vodafone abonelerinin “Vodafone Red” adlı tarifelerine ek olarak satın alabilecekleri akıllı cihaz, tarifeye ek olarak aylık 19 TL’den başlayan fiyatlarla sunulacak. Aynı zamanda Vodafone Red tarifesi ile birlikte cihaza sahip olan Vodafone müşterileri için 50TL‘lik te hediye çeki verilmekte.

Nokia Lumia 925‘in teknik özellikleri; 4.5″ büyüklüğünde ve 1280×768 piksel çözünürlüğünde dokunmatik AMOLED ekran, 1.5Ghz saat hızında çalışan çift çekirdekli Krait işlemci içeren Qualcomm MSM8960 Snapdragon yonga seti, 1GB sistem belleği, 8MP arka kamera, 1.3MP ön kamera 16GB/32GB dahili veri kapasitesi olarak sayılabilir.

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
925 çift çekirdekli değil mi? Ne dörtü?

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

merkel02

Kapalı Hesap
bu haksızlık.. sadece vodafondan satılması.. :angry: :off:

plenken

plenken

Üye
Bilgi için teşekkürler
Acaba başka sim kartla(avea) sorun çıkartıyor mu? Birde Nokia Pro Cam için güncelleme mi beklememiz lazım.
İyi günler dilerim

ÖEY

ÖEY

Üye
Panik yok ilk 3ay vodafone sonrasında diğer kanallardan da satışa çıkacakmış :)

• Beğen
Tepkiler: sahte_suhte
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
bu haksızlık.. sadece vodafondan satılması.. :angry: :off:

Avrupa'da da öyle.
32 GB'lık versiyon bir süre için yalnızca Vodafone'a özel.
Nokia Global ile Vodafone Global'in anlaşması bu şekilde sanırım.

sekajmer

sekajmer

Üye
Reklamını gördüm mükemmel bir cihaz içim gitti.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bilgi için teşekkürler
Acaba başka sim kartla(avea) sorun çıkartıyor mu? Birde Nokia Pro Cam için güncelleme mi beklememiz lazım.
İyi günler dilerim

hayır cihazda sim kilidi yok o yüzden Avea veya Türkcell hatla da kullanılabilir. Pro Cam için güncelleme beklemiyor mağazaya girip direk yüklüyorsunuz.

plenken

plenken

Üye

hayır cihazda sim kilidi yok o yüzden Avea veya Türkcell hatla da kullanılabilir. Pro Cam için güncelleme beklemiyor mağazaya girip direk yüklüyorsunuz.

Teşekkür ederim. Heyecanlandım şimdi. Hafta sonunu iple çekiyorum.
Büyük bir ihtimalle Vodafon'dan alıcam.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Teşekkür ederim. Heyecanlandım şimdi. Hafta sonunu iple çekiyorum.
Büyük bir ihtimalle Vodafon'dan alıcam.

lumia925 wp8'in en güncel iki cihazından biri şu anda. Gdr2+ Amber güncellemelerinin tüm özellikleri aktif olarak geliyor.

Üst Alt