İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Arkadaşlar Lumia 1520 de Temperli cam mı kullanıyorsunuz yoksa ekran koruyucu film mi? Ne önerirsiniz?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
İlk Custom rom Lumia 625 için yayınlandı. Windows Phone 8.1 gdr2 alt yapısı ile hazırlanan rom kurulumdan sonra unlocked geliyor ve sıfırlama ve Windows 10 Mobile güncellemesinden sonra da kilitlenmiyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

@bulutsuzgece @Sensation

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: KırmızıBeyaz60 ve bulutsuzgece
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Lumia 640 xl önerir misiniz? (925ten geçiş yapacam)
L 640 XL i öneriyorum.
Şu anki windows 10 TP sürümlerini en iyi ve nerdeyse sorunsuz olarak kullanma fırsatı veriyor.
Ancak bu telefonu hangi amaçlara ağırlık vererek kullanacağına göre de değişebilir.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Arkadaşlar lumia 1520 kullanıyorum, cihaz daha yeni bir kaç gün öncesine kadar böyle bir durum yoktu. Telefonda bir uygulama açıkken veya oyun oynarken sürekli bir bildirim tonu çalıyor, ve bu ton hepsinde aynı. Mesaj geliyor örneğin bir süre sonra tekrar aynı tonda bildirim çalıp duruyor ekrana basınca duruyor sonra tekrar çalıyor, bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi lütfen.

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Arkadaşlar lumia 1520 kullanıyorum, cihaz daha yeni bir kaç gün öncesine kadar böyle bir durum yoktu. Telefonda bir uygulama açıkken veya oyun oynarken sürekli bir bildirim tonu çalıyor, ve bu ton hepsinde aynı. Mesaj geliyor örneğin bir süre sonra tekrar aynı tonda bildirim çalıp duruyor ekrana basınca duruyor sonra tekrar çalıyor, bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi lütfen.
Windows 10 a yükseltti mi yoksa 8.1 mi kullanıyorsun? En kesin çözüm yolu cihazı sıfırlamak. Ayrıca en son kurduğunuz uygulama ve oyunları da gözden geçirin bir uygulama da buna sebep olabilir.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
telefonda şuan windows 10 mu kurulu yoksa 8.1 mi, ilk onu nu hangi uygulamanın yaptığını bulmak lazım son günlerde yüklediğiniz yeni bir uygulama falan varsa onu kaldırıp tekrar oyuna falan girince oluyor mu diye kontrol edin

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Hocam şuan telefonda 8.1 yüklü düne kadar böyle bir sorun yoktu en iyi dediğiniz gibi dün kurduğum uygulamaları kaldırayım olmadı teli sıfırlamak.
Hocam dün kurduğum uygulamaları kaldırdım teli yeniden başlattım fakat hala aynı ilk açılışta (pin kodu istenen ekranda) bile aynı bildirim tonunu çaldı, sanırım en iyisi sıfırlamak fakst o zaman yuklediğim herşey silinir mi?

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Hocam şuan telefonda 8.1 yüklü düne kadar böyle bir sorun yoktu en iyi dediğiniz gibi dün kurduğum uygulamaları kaldırayım olmadı teli sıfırlamak.
Hocam dün kurduğum uygulamaları kaldırdım teli yeniden başlattım fakat hala aynı ilk açılışta (pin kodu istenen ekranda) bile aynı bildirim tonunu çaldı, sanırım en iyisi sıfırlamak fakst o zaman yuklediğim herşey silinir mi?
Eğer yedekleme yaptıysam sıfırlamadan sonra kurulum ekranında yedekten yüklemeyi seçersin, yedeklediklerini vs indirip kendiliğinden kurar. Ama bence yedekten kurma, sıfır temiz kurulum yap daha iyi olur. Hataya neden olan şeyler yedekle birlikte geri gelebilir çünkü.

kacak6720

Üye
Arkadaşlar benim size bi sorum olacak. Ben de nokia lumia 625 telefon var. Eşimde Lg G4 stylus var. Lumia 625 Lg G4 stylusun paylaştığı wifi yi görmüyor. Yardimci olur musunuz.?

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Eğer yedekleme yaptıysam sıfırlamadan sonra kurulum ekranında yedekten yüklemeyi seçersin, yedeklediklerini vs indirip kendiliğinden kurar. Ama bence yedekten kurma, sıfır temiz kurulum yap daha iyi olur. Hataya neden olan şeyler yedekle birlikte geri gelebilir çünkü.

Peki hocam çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için, hayırlı günler dinlerim, sağolun :)
Hocam telefonu sıfırladım fakat bir işe yaramadı, şu an tarayıcıdayım ona rağmen bu durum sürüyor bunun bir çözümü yok mu? Lütfen yardım edin.
Hocam sorunun çözümünü buldum boşu boşuna teli sıfırladım ama olsun en azından sorunun kesin çözümünü bulduk o açıdan bakınca mutluyum. Çözümü şu; ayarlardan sistem seslerindeki tiki kaldırmak gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra o saçma sapan ses yok oldu şükür:) yardım etmeye çalışan herkese teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: cemil baba ve KırmızıBeyaz60
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arkadaşlar benim size bi sorum olacak. Ben de nokia lumia 625 telefon var. Eşimde Lg G4 stylus var. Lumia 625 Lg G4 stylusun paylaştığı wifi yi görmüyor. Yardimci olur musunuz.?
LG’nin internet paylaşımının herkes tarafından görünebilir olduğundan emin misiniz?

kacak6720

Üye
Nokia 700 buluyo ama lumia bulamıyo.

cemil baba

cemil baba

Üye
640 için şöyle bir kılıf düşünüyorum. Ne dersiniz?

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
640 için şöyle bir kılıf düşünüyorum. Ne dersiniz?

İyi hoşta çok kaba durmayacak mı

Mikrodalga fırında ısıtılarak gönderildi.

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
selamlar telefonum lumia 625 akıllı depolamadan hafıza kartını seçiyorum yeni fotoğraflar için ama kamerayı açıpta fotoğraf çektiğimde ya da ss aldığımda fotoğraf kaydedilemedi.... hatası alıyorum yardımcı olur musunuz ?

cemil baba

cemil baba

Üye
İyi hoşta çok kaba durmayacak mı

Mikrodalga fırında ısıtılarak gönderildi.
Tasarımı hoşuma gittiği için kabalığını ikinci plana attım. Bir de forumda sorayım dedim.

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
Lumia 640XL ALINIR

cemil baba

cemil baba

Üye
Adamlar kendi telefonlarını bilmiyorlar. 640 XL diye 640 ın resmini paylaşmışlar.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Retrica Windows Phone uygulaması kapalı beta testleri başlamış.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve BLasTeaR

Üst Alt