İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
1520 yi başka nedenlerden dolayı almayı düşünebilirsiniz ama bu nedenleriniz arasında ön kamera bence olmamalı:)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
1520 her haliyle güzel efsane Nokialar arasında bence

serinaga

serinaga

Üye
Eğer selfie tutkunu değilseniz, ve ön kameradan çok büyük bir beklentiniz yok ise her türlü 1520 alınır bir cihazdır. Ben bir buçuk yıldır kullanıyorum, hiç şikayetim olmadı açıkçası ...

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Sanırım Lumia 920 ile aynı ön kameraya sahip. 920 nin ön kamerası gün ışığında güzeldi lakin oda içi ve karanlık ortamlarda berbattı.

serinaga

serinaga

Üye
Evet hocam dediğin gibi sıkıntısız çalışıyor :)

Hocam kartı nereden aldınız ? Şunun için soruyorum, çinden 2 adet 128 gb. sipariş verdim, sorunlu ikiside, veri yazarken olmadık yerde hata veriyor. Geçen 2 adet 64 gb. sipariş verdim, ilk kayıtlarda sorun yok, ama 30-35 gb.'tan sonra sapıtıyor ...

thoak

thoak

Üye
Ben neden yokuuuuum 925 16gb beyaz

mTalk'tan gönderildi

muratvemine

muratvemine

Üye
Butcem 6 inçlik wp ye anca 1520 ye denk geliyor o da 2. ele :) 5.7 inlik 640 xl var ama onunda ekran pixeli cok dusuk tıpkı 1320 mim gibi

not:iphone 6 da 1.2 mp miş şimdi ogrendim şaşırdım peki aşağı yukarı aynı mıdır bu telefonunkiyle sizce?

Son düzenleme:
4MaGuS

4MaGuS

Üye
arkadaşlar bu ekran görüntüsü aldığımız zaman direk siteye paylaşınca büyük çıkıyor ya bunu telefonda çözünürlük olarak düşürdüğümüz bir uygulama vardı ismini hatırlayamadım bilen varsa yazabilir mi

sahanemir

sahanemir

Üye
Ben tapatalk,dan rahat rahat yolluyorum

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Yeni üretimse olabilir. Eskilerinde dokunmatik sorunu vardı. Kutu üzerindeki tarih 2014 olmasın da.
Bende dokunmatik sorunu olduğu söylenen eski L 535 var.
8.1 yazılım ile çok ta rahatsız etmeyen ama hissedilen bir sorun..
Windows 10 Mobile TP leri yükledikten sonra bu sorunu yaşamadım.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Arkadaşlar lumia 1520 ile görüntülü görüşme nasıl yapabilirim. Bu konu hakkında bilgisi olan veya denemiş olan arkadaşlar yardım edebilir mi acaba?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar lumia 1520 ile görüntülü görüşme nasıl yapabilirim. Bu konu hakkında bilgisi olan veya denemiş olan arkadaşlar yardım edebilir mi acaba?
Ben skype ile yapıyorum ama skype kullanan kişi çevremde çok az.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Skype dışında bir yol yok

afwerker

afwerker

Üye
bide bu var

zaakaan

zaakaan

Üye
Birazdan gidip telefonu servise göndermeyi düşünüyorum ancakdaha önce servise telefon göndermişliğim yok, kısaca yazıp yardımcı olabilecek biri var mı acaba? Mesela telefonu vermeden önce sıfırlamalı mıyım? Sorunu yazarken dikkat etmem gereken şeyler var mı? vb..

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Ben skype ile yapıyorum ama skype kullanan kişi çevremde çok az.
Hocam ben ailemle görüntülü görüşcem. Skype uygulamasını indirdim ve hesapta açtım onlar için. Ben daha önce hiç kullanmadım şuan benim telefonumda da evdekilerin telefondada skype yüklü ve hesaplar ile giriş yapıldı. Bu aşamadan sonra nasıl yapılıyor?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Hocam ben ailemle görüntülü görüşcem. Skype uygulamasını indirdim ve hesapta açtım onlar için. Ben daha önce hiç kullanmadım şuan benim telefonumda da evdekilerin telefondada skype yüklü ve hesaplar ile giriş yapıldı. Bu aşamadan sonra nasıl yapılıyor?
açtığınız hesaplardan biri diğerini eklesin daha sonra o kişiyi uygulamadan bulup görüntülü ara diyeceksin kamerayı aç diyeceksin bu kadar

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
açtığınız hesaplardan biri diğerini eklesin daha sonra o kişiyi uygulamadan bulup görüntülü ara diyeceksin kamerayı aç diyeceksin bu kadar
Teşekkür ederim saolasın :)

Üst Alt