İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

serinaga

serinaga

Üye
En ortadaki benim :kop2:

• Beğen
Tepkiler: YkPkY

YkPkY

YkPkY

Üye
ekip tamam

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
arkadaşlar şimdi Verilerimi Aktar uygulamasına güncelleme geldi storedan. güncelle dediğimde hata verdi. ben de lumia pusher üzerinden açıp güncellemek istedim. orda da "bu uygulama aygıtınızda kullanılamıyor" diye mesaj yazıyor. yüklü olan uygulamamı güncelleme ile uyumsuz hale mi getirdi bunlar naptılar?

serinaga

serinaga

Üye

sol baştan sırasıyla,papakudioflu,ottoman,serinaga,bulutsuzgece,,öey.

ama sondakini hala cıkaramadım :d:

Bak onu bende çıkaramadım halen, gözüm bir yerlerden ısırıyor amaaaa ? :kıskıs:

abcderhan

Üye
merhab bazı sorularım olacaktı
Bu android ne kadar sürede unlock oldu
Ve bu kod lumia larda ne işe yarar ##634#
Şimdiden teşekkürler

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
merhab bazı sorularım olacaktı
Bu android ne kadar sürede unlock oldu
Ve bu kod lumia larda ne işe yarar ##634#
Şimdiden teşekkürler

##634# Telefonun orijinal rengini. Ve kaç saat görüşme yaptığının saatini gösterir.

ÖEY

ÖEY

Üye
arkadaşlar şimdi Verilerimi Aktar uygulamasına güncelleme geldi storedan. güncelle dediğimde hata verdi. ben de lumia pusher üzerinden açıp güncellemek istedim. orda da "bu uygulama aygıtınızda kullanılamıyor" diye mesaj yazıyor. yüklü olan uygulamamı güncelleme ile uyumsuz hale mi getirdi bunlar naptılar?
Ben de az önce uygulama güncelleme konusuna haberini vermiştim. Ben sorunsuz güncelledim. Telefonu kapatıp aç bir istersen bir de ben wifi ağından güncellemeyi yaptım. İmkanın varsa wifiden dene bir de.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Yakında ücretsiz oyun haberi var mı acaba ?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Ben de az önce uygulama güncelleme konusuna haberini vermiştim. Ben sorunsuz güncelledim. Telefonu kapatıp aç bir istersen bir de ben wifi ağından güncellemeyi yaptım. İmkanın varsa wifiden dene bir de.

zaten wifi'ye bağlıyım. dur bi açıp kapayayım bakim... -derken şimdi tekrar denedim oldu :dry: kapatıp açmadım da, demek o sıra başka şeylerle meşgulmüş kafası :hmmm

- - - Eklendi - - -

peki ne gibi yenilik/düzeltmeler olmuş bilgisi olan var mı? :) ben 5800dan mesajlarımı alamamıştım bir türlü -teli de kayinçoya sattım istesem de alamam şimdi ki deneyeyim- :hmmm

ÖEY

ÖEY

Üye
zaten wifi'ye bağlıyım. dur bi açıp kapayayım bakim... -derken şimdi tekrar denedim oldu :dry: kapatıp açmadım da, demek o sıra başka şeylerle meşgulmüş kafası :hmmm

- - - Eklendi - - -

peki ne gibi yenilik/düzeltmeler olmuş bilgisi olan var mı? :) ben 5800dan mesajlarımı alamamıştım bir türlü -teli de kayinçoya sattım istesem de alamam şimdi ki deneyeyim- :hmmm
Valla ben bir değişiklik olduysa da anlamadım :D Bana aynı gibi göründü :D

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
arkadaşlar bu arada şunu farkettim microsoftun outlook takvimi yanlış! 6 ağustosu arefe, 7 ağustosu bayramın 1. günü olarak gösteriyor ancak doğrusu 7 ağustos arefe, 8 ağustos bayramın 1. günü ona göre :)

ÖEY

ÖEY

Üye
arkadaşlar bu arada şunu farkettim microsoftun outlook takvimi yanlış! 6 ağustosu arefe, 7 ağustosu bayramın 1. günü olarak gösteriyor ancak doğrusu 7 ağustos arefe, 8 ağustos bayramın 1. günü ona göre :)
Aynen:oke: Sen söyleyince baktım hatalı girmişler bir gün takvime, haber verdiğin için sağ ol:oke:

PureFood

PureFood

Üye
Haydaaa olacak iş değil :D

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
microsoft bi güncelleme yayımlasın şu takvime :)

- - - Eklendi - - -

hayır telefondan bakıp plan yapıyordum, kuzen dedi hayır öle değil, ben de iddia ettim hayır böyle işte bak takvimde bu diye, sonra masa takvimine baktım orda farklı, internetten bakınca acı gerçekle karşılaştım. az daha yanlış plan yapıyordum :hmmm

sympatico

Üye
Arkadaşlar
lumia 620 1300 mah
bataryayla 3.5 saat
internete girerken

lumia 520 1430 mah
bataryayla 6.5 saat
internete nasıl
girebiliyor

iphone 5
1440 mah bataryayla
nasıl 9 saatlik internet
performansı
gosterebiliyor

( batarya kapasiteleri
hatırladığım kadarıyla ,
kullanım sureleri de
yapılan
değerlendirmelere
göre tahmini yazdım )

soruyu sormamın sebebi bataryaların arasında mah degeri olarak cok az fark olmasına ragmen kullanım surelerınin asırı farkı kafama takıldı

heleki 520nin 620 den ıki kat daha fazla ınternette gezınme olanıgı vermesi cok dokundu.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
baglantı hızları,sensörler ve ekran teknolojileri

sympatico

Üye
baglantı hızları,sensörler ve ekran teknolojileri
baglantı hızları,sensörler ve ekran teknolojileri ni dusundugumde bunları en cok kullananın en az dayanması lazım o zaman yada en az kullananın en cok dayanması lazım dimi bu mantıga gore en az ıphone 5in dayanması lazım dimi , dıger turlu l620 hepsinden daha ıyımı de cabucak sarjı bıtıyo
aklım almıyo ya 100 mah fark var ekranları 620 den buyuk ama sarjları 620 den fazla gıdıyo

papakudioflu

papakudioflu

Admin
baglantı hızları,sensörler ve ekran teknolojileri ni dusundugumde bunları en cok kullananın en az dayanması lazım o zaman yada en az kullananın en cok dayanması lazım dimi bu mantıga gore en az ıphone 5in dayanması lazım dimi , dıger turlu l620 hepsinden daha ıyımı de cabucak sarjı bıtıyo
aklım almıyo ya 100 mah fark var ekranları 620 den buyuk ama sarjları 620 den fazla gıdıyo

öncelikle iphone5'te li-ion degil daha yeni teknoloji kullanilan li-po batarya var. Ekran teknolojileri derken de sadece lcd&oled olarak degil parlaklık degerleri dahil herşeyini karşılaştırmak gerekir.

Üst Alt