İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
Lumia 920 im de hep H te şebeke 3g yada 3,5 g ye nasıl geçicem net çok yavaş çünkü :(

sympatico

Üye
arkadaşlar size Bi sorum olacak mağaza güncellemeleri konusu altıda paylaştığınız " Nokia Collection " uygulamalarının çoğu benim magazada gözükmüyor , sadece here servisleri ve birkaç oyun var anca siz paylaşınca öyle Bi uygulamanın da olduğunu oğreniyorum , siz uygulamaları ve güncellemeri nasıl öğreniyorsunuz ve ben nasıl öğrenebilirim yardımcı olurmusunuz
teşekkürler sorumu okuduğunuz için.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Yüklü uygulamalar için güncellemeleri mağaza bildiriyor.

YkPkY

YkPkY

Üye
mekanik parca/parcalar degistirilerek onarim yapilmistir., yazilim guncelleme ayar genel bakim yapilmistir., bataryanizi tam sarj etmeden kullanmayiniz!, cihazinizin tamir sureci basari ile sonuclanmistir., cihaz aktif olarak test edilmistir.

- - - Eklendi - - -

aradığımdada bi ekran değişti bi ekran parçası diyor aynı kız.üstüne yüklenince mala bağladı bişey diyemedi.
sonucu gelince göreceğim içini açıp bakacağım

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Almadın mı halen abi?

sympatico

Üye
Yüklü uygulamalar için güncellemeleri mağaza bildiriyor.

peki ya Nokia uygulamalarının çoğu ben de neden gözükmüyor, siz nereden buluyorsunuz , aynı işletim sistemini kullanmıyor muyuz biz ya

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Sistem ve Nokia uygulamaları için bu uygulamayı kullanabilirsin

PureFood

PureFood

Üye
Mağaza girişinde Avea vitrin vardı, kaldırılmış. Zaten gereksizdi.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
İnşallah sıkıntısız bir şekilde teslim alırsın.

YkPkY

YkPkY

Üye
umarım.yoksa ućacağım

PureFood

PureFood

Üye
Nokia yine Çin'e ayrıcalık tanımış. 520 ve 720 sitelerinde mevcut bunda problem yok ama 520T ve 720T modelleri de sitesinde bulunuyor. İşin ilginci ne burada, ne yabancı ne yerli teknoloji sitelerinde haberine rastlamadım. 920T'de sadece grafik işlemci Adreno 320'ydi herkesin bildiği gibi, acaba 520T ve 720T'de ne gibi farklılıklar var :hmmm

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
arkadaşlar telefonu kapatıyorum yine açılıyor. güç tuşuna basıyorum. kapatmak için aşağı kaydırın yazan ekran geliyor. aşağı kaydırıyorum. telefon kapanıyor peşinden hemen açılıp pin istiyor. sabah teli kapatacaktım ben kapattıkça o açılıyor sinir oldumya.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:hmmm acaba şarj olduğunu mu düşünüyor!!!

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
arkadaşlar telefonu kapatıyorum yine açılıyor. güç tuşuna basıyorum. kapatmak için aşağı kaydırın yazan ekran geliyor. aşağı kaydırıyorum. telefon kapanıyor peşinden hemen açılıp pin istiyor. sabah teli kapatacaktım ben kapattıkça o açılıyor sinir oldumya.

Şarj olurken mi kapatmaya çalışıyorsun :hmmm
Telefon şarjda takılıyken kendisi geri açılır, normal bir durum.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
evet şarz takılıydı. ondan mı oluyormuş :)) ilginç valla.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Nokia yine Çin'e ayrıcalık tanımış. 520 ve 720 sitelerinde mevcut bunda problem yok ama 520T ve 720T modelleri de sitesinde bulunuyor. İşin ilginci ne burada, ne yabancı ne yerli teknoloji sitelerinde haberine rastlamadım. 920T'de sadece grafik işlemci Adreno 320'ydi herkesin bildiği gibi, acaba 520T ve 720T'de ne gibi farklılıklar var :hmmm

öncelikle Çin akıllı telefon pazarını küçümsemeyelim. 900 milyon cep telefonu abonesi ve 100 milyon/yıl cihaz satışıyla dünyanın en büyük pazarı. Lumia920T modelindeki "T" harfi adreno320 gpu'yu işaret ederken Lumia520&720'de ise TV'yi işaret ediyor.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
PureFood

PureFood

Üye

öncelikle Çin akıllı telefon pazarını küçümsemeyelim. 900 milyon cep telefonu abonesi ve 100 milyon/yıl cihaz satışıyla dünyanın en büyük pazarı. Lumia920T modelindeki "T" harfi adreno320 gpu'yu işaret ederken Lumia520&720'de ise TV'yi işaret ediyor.

Teşekkürler abi, TV'den kastın nedir ? TV konusunda ne gibi ayrıcalıkları var ? :hmmm

Üst Alt