İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
her yerde bi GDR2 güncellemesi GDR3 güncellemesi vs okuyorum ancak benim telefonun hangi GDR güncellemesi aldığını nasıl anlıyorum? ben telefon geldiğinde (geçen hafta) güncelleme yaptım. ancak GDR gibi bi ibare yok direk sürüm numarası var. Benimki hangisi? :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
senin telefonun şu anda GDR1

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
peki GDR2 güncellemesi L820'lere gelmedi mi hala?

papakudioflu

papakudioflu

Admin

power_24

Üye
920 de yok :)

csH

csH

Üye
o nokianin güncellemesi sanırım pr 1.5 falan herhalde temmuzda gelecek gdr2 ve pr2.0

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
hmm gelmedi yani resmi olarak bize? :dry: ne biliim ekran görüntüleri de türkçe olunca dedim gelmiş herhalde :ah

csH

csH

Üye
o en son güncellediğimizin haberiydi dostum nisanda olanın başlık yanlış

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
he o haber GDR1in haberi mi? işte başlık GDR2, içeriği de benimkiyle uyuyor ama siz dediniz seninki GDR1! beynim boşuna dönmemiş :d:

csH

csH

Üye
tam olarak gdr1 in haberi değil nokia nın yaptığı bi güncelleme kapasite kontrolü gibi bazı özellikler eklendi sadece nokiaya yani gdr olanları microsoft yapıyor:oke: o da temmuzda

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
temmuza da çok var yaw :dry:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
windows phone için virüs programı varmı acaba ?

ÖEY

ÖEY

Üye
windows phone için virüs programı varmı acaba ?
Hiç görmedim ama ihtiyaç da yok gibi geliyor bana. MS mağazaya yüklenen her uygulamayı sıkı denetimden geçirdikten sonra izin veriyor diye biliyorum ben ama tabii belli de olmaz.

power_24

Üye
virüs programına gerek yok...

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
arkadaşlar telofonu kapatırken "Güle Güle" yazısı uzun süre kalıyor. sizde de öylemi. ben bakıyorum aynı ekran duruyor güç+seskıs tuşu ile reset atıyorum. bu kapanma süresi normal mi?

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Saniye biriminden bir değer verebilir misiniz acaba :hmmm

sympatico

Üye
arkadaşlar gelecek güncellemeyle ilgili iki sorum var
1. data sense tum ulkelere acılacak dimi ?
( amerıkada sadece verızon kullanıyormuş galiba )
2. L620 ye fm radio gelmeyecegıni nokia resmi olarak mı soyledi yoksa sadece bi rivayet mı ?

+ iphone da video oynat simgesine bastığın gibi video hiç Bi kararma filan olmadan direk açılıyo ( sanki duraklatmışsın gibi ) lumia serisinde ise önce Bi ekran kararıyo sonra Bi geçiş efekti derken videonun açılması 5 6 saniye sürüyor buda duzelirmi ? ( yoksa sadece bendemi öyle bilmiyorum )
cevaplarınız için teşekkürler

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
arkadaşlar gelecek güncellemeyle ilgili iki sorum var
1. data sense tum ulkelere acılacak dimi ?
( amerıkada sadece verızon kullanıyormuş galiba )
2. L620 ye fm radio gelmeyecegıni nokia resmi olarak mı soyledi yoksa sadece bi rivayet mı ?

+ iphone da video oynat simgesine bastığın gibi video hiç Bi kararma filan olmadan direk açılıyo ( sanki duraklatmışsın gibi ) lumia serisinde ise önce Bi ekran kararıyo sonra Bi geçiş efekti derken videonun açılması 5 6 saniye sürüyor buda duzelirmi ? ( yoksa sadece bendemi öyle bilmiyorum )
cevaplarınız için teşekkürler
Microsoftdan sızan bilgilere göre Temmuz ayı içerisinde verilecek güncellemede Data Sense vb özellikler yer alacak. Lumia 620 fm radyo için çok kafa karıştırıcı haberler yapıldı ama gelmeyeceğine dair kesin bir bilgi duymadım. Video konusunda sanırım bir sıkıntın var.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Güzel bir soruda benden gelsin :)

3g görüntülü görüşme için bir haber var mı acaba?

Üst Alt