Metin2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
man20

man20

Üye

Küfür etmedim ben neden yediğimi de bilmiyorum ve küfür etmem ;) Çarı tek ben kullanmıyordum 2 kişi idik :zzz:
o zaman o etmiştir. çünkü durduk yere banlayamazlar. bide ban yapabilmeleri için ekran görüntüsü almak zorunda ispatlayabilmek için (f12 tuşu ekran görüntüsü alıo).

- - - Eklendi - - -

NAPMIŞSINIZ SİZ YA :D Hiç beklemediğim kişilerden oyun oynadığınu duyuyorum :O Ben runes of magicde 41 level olmuştum en fazla ama en yüksek level55 idi. Ama çok güçlüydüm. Büyücüydüm. 50 levellik adamları bile yeniyordum. Püf noktası ticaret mantığında. Serverin yöneticisi ile arkadaş oldum bana herşeyi anlattı 2 haftada öğrendim para kazanmayı :D Bu arada bahsettiğiniz oyun gerçekten güzelmi yaw :hmmm
kişiden kişiye değişebilio ama ben çok seviyorum 3 yıldır oynuorum ama beceri ve yetenek gerektiren bi oyun yani. oyunu öğrenene kadar sıkılabilirsin ama öğrendikten sora zevkli :)

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
paki ban yiceksin bu tavırlarınla adminle konuşacağım

cukuleaks

Üye
o zaman o etmiştir. çünkü durduk yere banlayamazlar. bide ban yapabilmeleri için ekran görüntüsü almak zorunda ispatlayabilmek için (f12 tuşu ekran görüntüsü alıo).

- - - Eklendi - - -

kişiden kişiye değişebilio ama ben çok seviyorum 3 yıldır oynuorum ama beceri ve yetenek gerektiren bi oyun yani. oyunu öğrenene kadar sıkılabilirsin ama öğrendikten sora zevkli :)
yooo asla sıkılmam. Zaten ben böyle zor oyunları seviyorum. Benim oynadığımdada sadece ticareti 1 ayda öğrenioyorsun. Ha senin bahsettiğin oyunu oynamayı öğrenmekse onu doğuştan biliyorum (h)

- - - Eklendi - - -

paki ban yiceksin bu tavırlarınla adminle konuşacağım
Abi ben üşendim admine söylemeye nolur sen bi güzel yaz benim içinde. Hatta kime göndereceğimi söyle bende atayım...

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye

yooo asla sıkılmam. Zaten ben böyle zor oyunları seviyorum. Benim oynadığımdada sadece ticareti 1 ayda öğrenioyorsun. Ha senin bahsettiğin oyunu oynamayı öğrenmekse onu doğuştan biliyorum (h)

- - - Eklendi - - -

Abi ben üşendim admine söylemeye nolur sen bi güzel yaz benim içinde. Hatta kime göndereceğimi söyle bende atayım...
praetor a çoktan gönderdim

man20

man20

Üye

Tam olarak isim ney? Praetor mu yoksa predetor felanmı ? :D
tatlım foruma tıkla en aşağı in orda yöneticileri göster var ona tıkla orda gözüküo bütün admin, mod vs.

tam adı praetor

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye

• Beğen
Tepkiler: man20
MasteLaa

MasteLaa

Üye

-
Haklısın Alev ablacım :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: man20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...