POCO X3 pro Game Turbo Çalışmama Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
POCO X3 pro Game Turbo Çalışmama Sorunu
Merhaba arkadaşlar;

POCO X3 pro Cihazımda Game Turbo Aktif olmasına rağmen çalışmıyor kenar çubuğuda aktif oraya tıklıyorum çubuk kayboluyor bir süre sonra tekrar aktif oluyor..
Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu karşılaşan olduysa da çözümü nedir buradan yazabilir misiniz..

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Anonymous_

Anonymous_

Üye
Sistem hizmet eklentisi ve Güvenlik uygulamasına güncelleme yaptıysaniz , guncellemesini kaldirmayi deneyebilirsiniz.

MIUI 12'de bu problemi yaşıyordum suan MIUI 13 kullanıyorum ve boyle bir problemim yok.

• Beğen
Tepkiler: one_useR_0007
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
Sistem hizmet eklentisi ve Güvenlik uygulamasına güncelleme yaptıysaniz , guncellemesini kaldirmayi deneyebilirsiniz.

MIUI 12'de bu problemi yaşıyordum suan MIUI 13 kullanıyorum ve boyle bir problemim yok.
Güncelleme yapmadan önce de aynı şekildeydi..
Mesaj birleştirildi:

Güncelleme yapmadan önce de aynı şekildeydi..
MIUI 13 te böyle bir prob.. yaşamadım MIUI 14 e geçtim ilk başlarda gayet başarılı stabil çalışıyor du..
Mesaj birleştirildi:

Bu👆 Xiaomi resmi sitesinden en son APK güncellemesini yükledim yine değişen bir durum yok..
Mesaj birleştirildi:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Her oyunda mı böyle ?

• Beğen
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
  • Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Poco telefonlarda yazılımsal sorunlar olabiliyor. Bende de x3 nfc var kendi kendine 112 yi arıyor, bazen de boot ekranında takılıyordu. Format atınca düzeldi. Eğer çok takıntılıysan format az düzelir. Bu saatten sonra zaten bu telefonlara güncelleme gelmez.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve one_useR_0007
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
Poco telefonlarda yazılımsal sorunlar olabiliyor. Bende de x3 nfc var kendi kendine 112 yi arıyor, bazen de boot ekranında takılıyordu. Format atınca düzeldi. Eğer çok takıntılıysan format az düzelir. Bu saatten sonra zaten bu telefonlara güncelleme gelmez.
Tşk ederim,
Evet zaten final güncellemesini aldık artık başka gelmeyecek,

Format konusunda biraz düşünceliyim! Mevcut düzenim bozulsun istemiyorum..
Format atmadan bir yolu mutlaka vardır ilerleyen günlerde bu konuda bir önerisi olan çıkar diye düşünüyorum..

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Tşk ederim,
Evet zaten final güncellemesini aldık artık başka gelmeyecek,

Format konusunda biraz düşünceliyim! Mevcut düzenim bozulsun istemiyorum..
Format atmadan bir yolu mutlaka vardır ilerleyen günlerde bu konuda bir önerisi olan çıkar diye düşünüyorum..
Kendi programı olduğundan dolayı root yapmadan telefondan silip tekrar kurabileceğini zannetmiyorum. Format attıktan sonra herseyi sıfırdan kurmak sıkıcı olsa da sorununu düzeltecektir

• Beğen
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
Kendi programı olduğundan dolayı root yapmadan telefondan silip tekrar kurabileceğini zannetmiyorum. Format attıktan sonra herseyi sıfırdan kurmak sıkıcı olsa da sorununu düzeltecektir
Root yapmak daha mantıklı o zaman..

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben o programı hiç kullanmıyorum. Bir faydasını görmedim. Telefonun garantisi varsa bir tane uygulama için telefonu riske atma. Geçmişte telefonları rootlıcam diye çok brick yapıp kullanılmaz hale getirdiğim için eğer o konulardan anlamıyorsan hiç bulaşma. Format en garanti çözüm.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve one_useR_0007
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
Ben o programı hiç kullanmıyorum. Bir faydasını görmedim. Telefonun garantisi varsa bir tane uygulama için telefonu riske atma. Geçmişte telefonları rootlıcam diye çok brick yapıp kullanılmaz hale getirdiğim için eğer o konulardan anlamıyorsan hiç bulaşma. Format en garanti çözüm.
Tşk..
Garanti süresi bitti ztn.
Game Turbo Çalışmazsada olur hiç prob.. değil,
Önceden çok uğraşıyordum twrp, root, custom rom, İşleri ile bir zaman sonra bıraktım böyle stock devam ediyorum kafam rahat..
Belki ADB ile kaldırabilirim programı rootsuz bir şekilde maxicep.com da bir konuda görmüştüm Xiaomi Android Sistem Modifikasyon da..
Mesaj birleştirildi:

@Buğra

Son düzenleme:
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu konuyu @Buğra havale ediyorum

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt