Metin2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paki96

paki96

Üye
    Konu Sahibi
Metin2
Metin2 Oynayanlar Buraya :ehe

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
oynamayanlar nereye?

paki96

paki96

Üye
    Konu Sahibi
Cehennemin dibine :ehe

cukuleaks

Üye
Aga yemin ederim bunu oynayan zaten çocuktur. Bukadar düz oyun olamaz :DDDDD :DD :kop:

man20

man20

Üye
çocukla çocuk oluosunuz :D

paki96

paki96

Üye
    Konu Sahibi
tamam sakinim :zzz:

TheMadness

TheMadness

Üye
O oyun oynanır mı ya |-) 2 dakika sonra adamı bayıyo

cukuleaks

Üye
O oyun oynanır mı ya |-) 2 dakika sonra adamı bayıyo

Abi oyun duz zaten. Canavar kes para al seviye atla item al Canavar kes para al seviye atla item al... devamlı aynı.
Birde runes of magic var. Sadece ticareti ogrenmen 1 ayini alir. O oyun cok guzel :)

man20

man20

Üye
güzel bi oyun arıyorsanız euro gunz'u öneririm :) 3 yıldır oynuorum, bırakamadığım tek oyundur :)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
97 levelde ban yedim daha da oynamam :hmmm

Metin MF

Metin MF

Üye
benim 91 lik savaşçı ve 87 lik şaman var

cukuleaks

Üye
NAPMIŞSINIZ SİZ YA :D Hiç beklemediğim kişilerden oyun oynadığınu duyuyorum :O Ben runes of magicde 41 level olmuştum en fazla ama en yüksek level55 idi. Ama çok güçlüydüm. Büyücüydüm. 50 levellik adamları bile yeniyordum. Püf noktası ticaret mantığında. Serverin yöneticisi ile arkadaş oldum bana herşeyi anlattı 2 haftada öğrendim para kazanmayı :D Bu arada bahsettiğiniz oyun gerçekten güzelmi yaw :hmmm

MasteLaa

MasteLaa

Üye
en kalabalık hangisiyse ona giriyorum. Zaten 2 tane server var :D genellikle birincisi kalabalık olduğu için birincisine giriyorum :)

- - - Eklendi - - -

küfür yazarsan yersin tabiki :) benim 2 tane çar var biri 99 lvl diğeride 93 lvl. Biri kız karakter diğeri de erkek :)
Küfür etmedim ben neden yediğimi de bilmiyorum ve küfür etmem ;) Çarı tek ben kullanmıyordum 2 kişi idik :zzz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...