lumia920 ve 820'nin cikiş tarihleri ve fiyatlari

Konu, 'Windows Phone Genel' kısmında papakudioflu tarafından paylaşıldı. Okunma: 24349 | Cevaplanma: 90

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. elop'u arayıp şu fiyatları aşagı çekmesi için fırçalayım biraz :ehe
  2. Yok ya yüzsüz herif o kadar azarladım bana mısın demedi
    :D
    kullanıcıadları bunu beğendi.
  3. Ülkeye göre fiyat biçtiklerinden türkiye'de olması gerektiği gibi hatta daha ucuz bile olacaktır.Düşünsenize Ativ S bundan pahalı olucak büyük ihtimalle Türkiye'de :D Sonra Samsung açıklama yapar Wp'li cihazlarımız çok az satıyor Wp kötü diye :kıskıs:
    Cihanî Sultan bunu beğendi.
  4. zaten samsung elindeki Android muşterilerini tizen'e aktarabilmek icin elinden geleni yapiyor ama tizen bir turlu hazir olamadi. Bu şekilde wp'yi kotuleyerek elindeki samsung severleri wp'ye kaptirmak istemiyor.
  5. :kıskıs:

- - - Eklendi - - -

Aynen kardeşim!
    Cihanî Sultan bunu beğendi.
  6. nokıa lumıa 920 turkcellde 1649 tl olarak çıkacak mış :dry: biraz fazla ama almam lazım rüyalarıma giriyor telefon
  7. Çıkacağı mı kaldı kardeşim...:) Adamlar kullanıyor bile.
  8. Bana pendik nokia shop 1600 dedi Turkcell 1650 tl diyor
    siz piyasayımı yükseltmeye çalışıyorsunuz 1800 2000 diyenler olmuş

- - - Eklendi - - -

Şimdi yine konuştum nokia shop beyaz siyah var dedi 1649 Turkcell le aynı
  9. bu telefonu almam lazım ne pahasına olusa olsun
  10. hacılar bence para vermeyin hiç. Yılbaşında nasıl olsa yeni teknoloji çıkaracak nokia apple samsung:-)pişman olmayın
  11. Öyle tabi her çeyrekte yeni cihazlar ama teknolojinin ardı arkası kesilmiyor ki, gün geçtikçe yeni özellikler yeni sistemler vs.vs. e bu şekilde hep bir sonraki modelleri (cihazı) bekler dururuz.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. lumia 920 fiyatı türkiye

,
  2. nokıa lumıa 920 ne zaman çıkıyor