lumia920 ve 820'nin cikiş tarihleri ve fiyatlari

Konu, 'Windows Phone Genel' kısmında papakudioflu tarafından paylaşıldı. Okunma: 24772 | Cevaplanma: 90

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. 820=1200-1500tl,920=1600-1900tl fiyat aralığında olacaktır:oke:

2. O kotuymus inşallah guzel oyunlar ın ücreti az olur

3. Lumia920 özellik olarak beklentilerimi bir nebze karşıladı, inşallah fiyat olarak şaşırtır.
  4. :sukur:
    OttomaN TigeR bunu beğendi.
  5. 1650tl:)
  6. Eğer fiyat böyle olursa hiç beklemem alırım abi...
  7. Dün 1700'dü... :islik
    Bana pahalıdan mı sattın... :ah :)
  8. Şşşt çaktırma... :sır:
    bulutsuzgece bunu beğendi.
  9. gokcenle senden eskiye dayanan bir hukukumuz var. Şaka bir yana bugun yapilan indirimleri gorunce bende elli tl indirim yaptim. Bu arada lumia920nin rakipleri arasindaki sgs3 ekim sonuna kadar 1500-1600 araligina geriler o zaman da nokia da daha ucuz fiyatla girmek zorunda kalir.
  10. inşallah abim ağzından bal damlıyor inşallah...
  11. Hünkarımdan maliye bakanı olmaz.:D
  12. yok yok onun bugüne kadar söylediği her şey çıktı hacııı...;) şaştığını görmedim... :)
  13. Ama Tüketici Hukukunu da unutmamak lazım... :close_tema: :D
  14. by arada lumia920 2kasimda at&t uzerinde satişa abd'de satişa cikacak.
  15. İnşallah kasım ortalarında da buraya gelmeye başlar. :eller:
  16. inşallah
  17. ben bu nokia yı anlamıyorum arkadaş neden daha erken yapmadı bu cihazları neden kendinden nefret ettirdi milleti
  18. daha erken çıkarsaydi bundan önce çıkardığı lumia 900 ve 800ün ne itibarı kalırdi :hmmm kimisi çok çabuk telefon çıkartıyor diğerlerini unutuyor diyor. Kimisi neden daha önce çıkarmadı.
  19. 1800-1900 TL arası olur diye düşünüyorum..
  20. cunku wp8 daha hazir degildi. Şu anda cihazlar hazir ama windows8in 26ekimde cikmasi beklenecek. Microsoft o tarihten once wp8 cihazlarin cikmasina sinirlama getirdi.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.