lumia920 ve lumia820 onsiparişleri başladi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
lumia920 ve lumia820 onsiparişleri başladi
5 eylul'de tanitimi yapilan, fiyat ve cikiş tarihi merakla beklenen lumia920 ve lumia820nin almanya'da onsipariş alımına başlandi. Fiyatlar diger konumda da belirttigim gibi lumia920 icin 600€ lumia820 icin 450€ olarak belirlenmiş.
Bir hatirlatma: onsiparişe acilan cihazlara genel olarak yuksek fiyatlar belirlenir. Muhtemelen resmi fiyatlar bu rakamlardan duşuk olacaktir.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
teşekkürler :) sayısı belli mi peki :hmmm

15097

15097

Üye
Sadece Almanya'da mı :hmmm

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Bir hatirlatma: onsiparişe acilan cihazlara genel olarak yuksek fiyatlar belirlenir.

Ben de tam tersi diye biliyorum. Ön siparişlerdeki fiyat beklenen fiyatın altında olur genelde.
Çünkü alıcı, daha ürün gelmeden satıcıya ödeme yapar.
Satıcı bu süre içinde parayı işletme fırsatı bulacağından genelde ön sipariş fiyatı, ülkeye giriş fiyatı olarak beklenen düzeyin altında olur. Örneğin ülkeye 1800 TL'den gireceği tahmin ediliyorsa ön sipariş fiyatı 1600-1700 TL olur.
Bilmiyorum belki de ben yanlış biliyorum ama bugüne kadar gördüğüm örnekler bu şekildeydi.

• Beğen
Tepkiler: Hex4d0r
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Belcika'ya Ne Zaman Gelir Acep Yaa .. :/

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
on siparişler genelde yuksek omuyor. Resmi fiyatlar belli olmadigi icin internet siteleri cogunlukla maksimum fiyt uzerinden onsipariş acarlar ki riski muşteriye yuklerler. Daha oncede lumia900 ayni sitede 600€ fiyatla onsiparişe acildi fakat 540€resmi fiyatla satişa sunuldu.

• Beğen
Tepkiler: n000k ve Esendağlı
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
on siparişler genelde yuksek omuyor. Resmi fiyatlar belli olmadigi icin internet siteleri cogunlukla maksimum fiyt uzerinden onsipariş acarlar ki riski muşteriye yuklerler. Daha oncede lumia900 ayni sitede 600€ fiyatla onsiparişe acildi fakat 540€resmi fiyatla satişa sunuldu.

Ne diyelim inşallah öyle olur o zaman :)
Hatta daha düşük fiyatla gelme ihtimaline karşı elleri ovuşturmaya başlayalım...
:eller:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
  • Düşsün düşsün. Telefonum değişimde şuan Galaxy S2. O da bozuk gelirse para iadesi isterim. Olmadı bi Lumia 920 alırım.

15097

15097

Üye
  • Düşsün düşsün. Telefonum değişimde şuan Galaxy S2. O da bozuk gelirse para iadesi isterim. Olmadı bi Lumia 920 alırım.
Lumia ile s2'nin arasında fiyat farkı da olacak ama :evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt