Haber Lumia 950 Ve Lumia 950XL Türkiye’de!

Sponsorlu Bağlantılar

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ben 840 bekliyorum

dakamon

dakamon

Üye
Mesela telefonumun Facebook uygulamasını kullanan Bi akrabam yapamadığı işlemler için telefonu kötü buldu. Dedi bu lumialar alınmaz androidte yapabildiğim işlemleri bunda yapamıyorum dedi. İşte olay aslında bu kadar basit. Iradan insanlar bu mantıktan bakıyor olaya. Bunun olmamasını sağlamak lazım çoğu uygulama eksiklerle dolu yada beta. Sistemin kendisi de eksikli. Geliştiricilerin ilgisi hala çok az. Bunların artması lazım. Uygulama gelirse kullanıcı da gelir. Sadece düşünün instagram gibi çok popüler bir uygulama ilk wp ye çıksa. Telefon sattıran uygulamalar bunlar.

dakamon

dakamon

Üye
Şu xl snap820 ile yada intelin daha iyi bir işlemci çözümüyle gelse de abime aldırsam yoksa almaz 810 la gelse.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Evan amcamdan. Cam göbeği rengi de yolda anlaşılan.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Evan amcamdan. Cam göbeği rengi de yolda anlaşılan.

onu bir de dünkü görsel üzerine shoplamışlar:)

Ekli dosyalar

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Cihazların Hindistan da yaklaşık 749 ve 842$ fiyat etiketiyle satılabileceği belirtiliyor. Bunun içerisinde elbette ilgili ülkenin vergi miktarı da bulunmaktadır.

XL render

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve Esendağlı
Serhan

Serhan

Üye
Cihazların Hindistan da yaklaşık 749 ve 842$ fiyat etiketiyle satılabileceği belirtiliyor. Bunun içerisinde elbette ilgili ülkenin vergi miktarı da bulunmaktadır.

XL render

Şimdi bu 950 XL mi :aha:

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi bu 950 XL mi :aha:
Resmi bir render değil ancak render yapan site Microsoft dosyalarından vs. yararlanarak oluşturduğunu belirtiyor. Cihazın belki de çıkışında görebileceğimiz en yakın hali bu.

dakamon

dakamon

Üye
Plastik plastik

ArMaGeDdOn_87

Üye
bence 925 tasarımlı bir cihaz tanıtmalı ve bu kesinlikle plastik olmayıp fiyat konusundada 1700-1800 TL yi geçmemelidir

ON9

ON9

Üye
Metal olsun benim olsun diyorum. Bu sefer acele etmiyorum. Soğukkanlılıkla takipteyim. W10 +uygulama desteğine bakarım. Baktım hala aynı tas aynı hamam elveda wp der arkama bile bakmadan çekip giderim.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Valla ne yalan söyleyim, uzundur siyahın çok hoş durduğu yeni bir tasarım görmüyordum. Bunun tasarımına siyah çok yakışmış. :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
burdan bakınca siyah iyi gibi ama bir gerçeğini görelimi de fikrimiz değişecek mi bakalım

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Valla bu sefer bi değişiklik yapıp benim de maviyi alasım var.
Telefon kendini göstersin: )

Üst Alt