LG Optimus L5 Jelly Bean Güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

folfol322

folfol322

Üye
Aaaumm.. Benim e610 için hazırlanan v20B ye içim ısınmadı :ağlarım: sırf orda e610 yazması bile canımı sıkıyo :angry: 3 gündür uğraşıyorum e612 v20A'yı indiremedim indirebilen var mı?

Rusya, Filipinler, Vietnam, Endonezya ve bi kaç ülkede daha e612 v20A var :dry:. İP değiştiremedim ya da İP bulamadım doğru düzgün deli olcam :dry: ne güzel Almanya için sunulan v20C yi indirmiştim. Ama onu da kurmak gelmedi içimden. :hmmm

e612 v20A yı indirebilen varsa upload edebilir mi lütfen :islik

bydus44

Üye
bi türlü indiremedik şunu ya yeni linktede telif hakkı nedeniyle kaldırıldı diyor

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
yukarida link var arkadaslar ama o da e610 :)

samettmz

Üye
v20c almanya kurun ben kullanıyorum gayet iyi hem onu indiriyor 361 mb v20a vardı ondan iyi bu v20c

• Beğen
Tepkiler: bnerdem
folfol322

folfol322

Üye
v20C isteyenler için upload ettim :P
mecbur TR için gelecek olanı bekliyoruz artık. Yaaa ip değiştirip diğer sunuculardaki dosyaları indiremiyorum yemin ediyom deli oldum :D

• Beğen
bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
v20c nin sarj durumu nasil.sanki su an bayagi fazla goturuyor v20b :) ama her zaman ki gibi her gece sarja takiyoruz :)

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
v20C isteyenler için upload ettim :P
mecbur TR için gelecek olanı bekliyoruz artık. Yaaa ip değiştirip diğer sunuculardaki dosyaları indiremiyorum yemin ediyom deli oldum :D

o ulkenin ipsini giriyorsunuz dimi:) komik olsada sormak istedim :)

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
v20b ile karsilastirirsak peki?

folfol322

folfol322

Üye
v20C için ben Fast İp Change diye bi program kullandım. Nedense elle İP değiştirdiğimde sayfalar açılmıyor. Bi de Endonezya, Vietnam, Rusya yada Filipinler için İP ler bulsam :D :D ben denemedim şahsen v20C yi ama ben hala e612 için olan v20A yı istiyorum :D

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
evet orasi oyle insallah en kisa zamanda turkiye icin cikar :) ip degistirince baglanti sorunlarini taramak gerekiyor hatta tarayiciyi da kapatmak falan gerekli.yoksa yapilan degisiklikler olmuyor.

folfol322

folfol322

Üye
hepsini geçtim, firefox kullanıcısıyım, direk İP değiştirebiliyorsun FF'de ama ben İP bulamıyorum :D sağlam İP pek yok gibin ya da ben bulamıyom :D
neyse TR yi beklicez yapcek bişi yok :D

technoshark

technoshark

Üye
İp değiştirme programı kullanın o zaman ayıp ediyorsunuz :)
@folfol322 benim canım toprağım sen iste hallederiz :D

al kur bu programı :)

folfol322

folfol322

Üye
sıkıntılıyım :D 412 kb setup çalışmadı sankim :P

- - - Eklendi - - -

Yaa yemin ediyom bu kadar sevindiğimi hatırlamıyorum :D e612 v20B çıkmış ve (CIS için sunulmuş) İP değiştirmeden tıkladığım gibi indirmeye başladı :D yeni sunmuşlar indirmeye ve şu an inanılmaz yavaş da olsa iniyo :D mutluluktan uçuyorum şu an ben :D :D :D bu arada programı asıl siteden indirince sorunlu iniyo çalışmıyo. Farklı sitelerden indirdim kurdu :D eywl. çok saol yine de :D

• Beğen
Tepkiler: technoshark ve bnerdem
enver_techno

enver_techno

Üye
V20B'yi indiriyorum. En geç haftasonu konu olarak açarım. (Benden önce açan olmazsa) :oke:

• Beğen
Tepkiler: technoshark ve bnerdem
folfol322

folfol322

Üye
bekliyoruzzz. :D saygılar :D

• Beğen
enver_techno

enver_techno

Üye
.kdz dosyasını ayrıştırırken .dz uzantısı ile karşılaştım dolayısıyla ayrıştırmayı tamamlayamadım. .dz uzantısını DZExtract ile açılacağını öğrendim fakat nasıl yapıldığı hiçbir sitede anlatılmamış.
Biraz araştırma yapmam lazım,upload'ı hemen yapamayabilirim :s

bydus44

Üye
teşekkür ediyorum paylaşım için sonunda yükleyebildim:) bayaldım ya çok güzel olmuş nerdeyse herşeyi değişmişler görüntü olarak performansta sanki şimdilik arttı gibi..özellikle msj bölümünün teması falan da değişiyor ve pop-up yani iphone lardaki gibi msjın direk ekrana gelmesi çok güzel bişey olmuş.yalnız pek sorun değil ama benimki ingilizce 20c yi indirdim(cıs) indiren herkesin mi böyle acaba? ​bnerdem​ e de ayrıca teşekkür etmek istiyorum :)

• Beğen
technoshark

technoshark

Üye
teşekkür ediyorum paylaşım için sonunda yükleyebildim:) bayaldım ya çok güzel olmuş nerdeyse herşeyi değişmişler görüntü olarak performansta sanki şimdilik arttı gibi..özellikle msj bölümünün teması falan da değişiyor ve pop-up yani iphone lardaki gibi msjın direk ekrana gelmesi çok güzel bişey olmuş.yalnız pek sorun değil ama benimki ingilizce 20c yi indirdim(cıs) indiren herkesin mi böyle acaba? ​bnerdem​ e de ayrıca teşekkür etmek istiyorum :)

ooo senin adına çok sevindim, iyi günlerde kullan telefonunu zevkle :) İng olması senin için sorun olmasın google play de bunun için son derece güzel bir uygulama mevcut :)

• Beğen
Tepkiler: folfol322
folfol322

folfol322

Üye
CIS'den inenler ingilizce eğer e610 v20C istersen upload etmiştim :D ben e612 v20B kullanıyorum performans olarak harika oldu ve çok mutluyum :D sadece ingilizce olması bozdu biraz :P

- - - Eklendi - - -

ooo senin adına çok sevindim, iyi günlerde kullan telefonunu zevkle :) İng olması senin için sorun olmasın google play de bunun için son derece güzel bir uygulama mevcut :)

saolasın ben indirdim ama telefonu fabrika ayarlarına almadan önceki programların isimleri Türkçe oldu sadece :D Variant'ı boş bıraktım ne yapcem bilemedim. Ayarlar falan halen ingilizce tamamen :D

• Beğen
Tepkiler: technoshark

Üst Alt