LG Optimus L5 Jelly Bean Güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

CagriMonsteR

Üye
''bnerdem'' Jelly bean iyi hoş güzel olduda RAM durumunuz nedir? 512 MB ile ICS'de en fazla 270 görüyorduk,bu halde ram ne durumlarda?

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
ben hiç 270leri göremedim ics de maalesef. 33 uygulama yüklü telefonda 75-160 arasi degisip duruyor bosta olan ram miktari.

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
europe poen v20c güncellemesi de geldi arkadaşlar. darısı Türkiye'nin başına artık :)

• Beğen
Tepkiler: folfol322

Fırat76

Üye
europe poen v20c güncellemesi de geldi arkadaşlar. darısı Türkiye'nin başına artık :)
Güncellemeyle gelen yenilikleri fotoğrafla veya videoyla gösterebilir misin? Şimdiden teşekkürler.

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
henuz bir degisiklikle karsilasmadim ama guncelleme geldigine gore illaki bir sey degismistir ya da stabilitesi falan artmistir diye indirdim :)

folfol322

folfol322

Üye
e610 v20D ler de geldi artık :D ama ben e612 v20B kullanıyorum. Rus Server'dan indirdim TR olmuyo nedense ama ingilizce kullansam da çok memnunum. Sadece arkaplandaki işlemlere biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Onun dışında online oyunlarda dahi pek kasmaya rastlamadım.

Artık TR'ye de gelsin şu güncellemeler :D Türkçe telefon kullanmayı özledim :D neyse halimden memnunum :D

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
europe open lar turkce bilginize :)

folfol322

folfol322

Üye
ama e612 diil :D yaa biliyorum garip ama sadece extra o NFC'nin orda olması, görünmesi ve telefonun e610 olarak yazması beni psikolojik olarak rahatsız etti :P takıntı. Neyse Root yapılabiliyor mu acep telefonlara şu anki haliyle? Jelly Bean için yani?

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
o nfc jelly bean den zannediyodum :) brn root yapamadim. acikcasi arastirma fkrsati pek bulamadim.

Fırat76

Üye
o nfc jelly bean den zannediyodum :) brn root yapamadim. acikcasi arastirma fkrsati pek bulamadim.

Rica etsem Lg L5 jb sürümündeki orjinal müzik çaları mesajların ve lg klavyenin apk gönderebilir misin? Apkları Google Play deki ES dosya yöneticisini indirerek görebilirsiniz. E posta [email protected] gönderebilir misin?

Raxs006

Üye
ÖnceIıkIe ßu Konuyu Acan Arkasıma Tesekkur Edıyorum . AIIAH razı oIsun . ßen dun v20a Kdz YukIedım TeIefona . İyide OIdu DegısıkIık'Ier GeIdi . Ama TeIefonum Öncesınden Daha Çok Kasmaya BasIadı . Fabrika AyarIarınıda Yaptım Ama KasıImaIar HaIa Var . Eğer EIınde v20b veya v20c oIan ßiri Varsa Iınk YoIIayabıIırmı . Sımdıden Çok SagoIun ..

Raxs006

Üye
peki geri dönmek için ne yapmam lazım :) normal kdz yi yüklemem yeterli mi ? Son oarak rootlu kdz yi kuran deneyen biri var mı?
K.bakmayın çok soru soruyorum ama kafamda soru işareti kalamadan yapmak istiyorum bu işlemi :)

benım teIefon su an rootIu ve v20a Kdz . Arayuz 10 numara yaInız bıraz kasıImaIar Var Ama Jb Muthıs ..

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
ÖnceIıkIe ßu Konuyu Acan Arkasıma Tesekkur Edıyorum . AIIAH razı oIsun . ßen dun v20a Kdz YukIedım TeIefona . İyide OIdu DegısıkIık'Ier GeIdi . Ama TeIefonum Öncesınden Daha Çok Kasmaya BasIadı . Fabrika AyarIarınıda Yaptım Ama KasıImaIar HaIa Var . Eğer EIınde v20b veya v20c oIan ßiri Varsa Iınk YoIIayabıIırmı . Sımdıden Çok SagoIun ..
burada europe open için v20c kdzsi var hatta v20d versiyonu bile çıkmış ispanya için.

celal_52

Üye
Bende kasmalar yok bazenleri acarken kasmalar oluyor onun disinda fazla yok

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
acarken medya dosyalarini aramasi cok kasiyo telefonu.onun disinda her sey mukemmel denecek kadar stabil ve hizli.

artist2537

artist2537

Üye
ben v20d yükledim 2 saat önce şu an jb ye bayıldım çok şık stabil ve hızlı kesinlikle şu an telefona aşık oldum o derece hızlı

• Beğen
Tepkiler: bnerdem

Raxs006

Üye
' bnerdem ' kardesım . Ben v20a kdz ı yukeldım telefona 2 gun oldu ıyı guzel hersey hos . Ama acayip derecede sarj yemeye basladı normalınden . Dun v20c yi yuklmeye calıstım pc usb yı okumuyor unkown devıce hatası verıyor . bana yardımcı olabılırmısın ?

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
yukledeginiz kdz e610 kdz si.o yuzden e610 driveri yuklemeniz gerek

Raxs006

Üye
Allah Razı Olsun yaa Senden . Çok Saol . Nerden İndirebılırım ? Çok Şey İstiyorum Ama Kusura Bakma Kardeşim .

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
internette tarat bulursun illaki ;)

Üst Alt