Windows 10 KULLANICILAR KULÜBÜ [SORU(N)LAR-ÇÖZÜMLERİ]

Sponsorlu Bağlantılar

WINDOWS 10'A HER AÇIDAN BAKILDIĞINDA HANGİ PUANI VERİRSİNİZ? (5 çok iyi, 1 çok kötü)

• Kullanılan toplam oy
    139
ANIL

ANIL

Admin
Ati Mobility Radeon Hd5450 var. Sitesinden driverleri indirip kuruyorum ama yüklenici bitince kurulum sırasında uyarıları alındı türünden bir uyarı veriyor ve driver yüklenmiyor

Windows Update üzerinden gelen sürücüleri deneyin.

thecentilmen

thecentilmen

Üye
Beyler ASUS K52JR marka laptopta windows 10 kurulumunu yaptıktan sonra ekran parlaklığı ayarlama özelliği kayboldu. Yani ekran parlaklığı sabit ne kısılıyor ne de artıyor. Sorunun çözümünü bilen bi zahmet buraya yazabilir mi ?
Not : Driverler yüklü ve güncelleştirildi.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Beyler ASUS K52JR marka laptopta windows 10 kurulumunu yaptıktan sonra ekran parlaklığı ayarlama özelliği kayboldu. Yani ekran parlaklığı sabit ne kısılıyor ne de artıyor. Sorunun çözümünü bilen bi zahmet buraya yazabilir mi ?
görev çubuğundan işlem merkezinde parlaklık simgesi yok mu ?

hookword

hookword

Üye
Arkadaşımın laptopunda da başta bluetooth simgesi yoktu driver var gözüküyordu ancak bluetooth u kullanamıyorduk bir toplu w10 güncellemesinden sonra düzeldi. Bence sabırlı olun ve bilgisayarınızı güncel tutun.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
Emrebali05

Emrebali05

Üye
Toplu guncellemeden sonra net kopmasi duzeldi kopmuyor artik 2009 uretimi paylasimli intel gma 4500 m ekran kartina bile guncelleme geldi 1 gb boyutuna cikti performansi artti :)

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Zaten bildirimler sekmesindede 100 delik olarak çıkıyor her tıkta 100 de 25 artıyoo yeter bile

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bilgisayara administrator yetkili ismiyle giris yapin..
Degisiklige izin verecektir.
NOT: Sorunu çözmüşsünüz.. : ) )

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
.girişte ilk parola soruyor daha sonra pini ben manuel olarak kutunun altından seçmek gerekiyor
açılışta pin ilk sormasını nasıl sağlarız?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
.girişte ilk parola soruyor daha sonra pini ben manuel olarak kutunun altından seçmek gerekiyor
açılışta pin ilk sormasını nasıl sağlarız?
Orda 2 kutu gibi birşey çıkıyor. Ona tıkla bir kere sonra pin ile açılır

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
normalde pin sorar zaten. Hesap ayarlarına girip oturum açma seçeneklerine bak bakalım olmazsa pini kaldır bi daha koy.
deniyorum 1 dk
---
pin kaldırma diye seçenek yok
parolayı kendisi onedrive giriş yapınca otomatik ayarladı ve zorunlu kaldı bende her seferinde 32 hane (30 harf + 1 rakam + 1 özel karakter)
girmemek için pin koydum ama pin ikinci sırada soruluyor açılıyor parola girn her seferinde ben oraya donmak için mause kullancam !
ssd var sistem 10 sn de açıyor hayda 10 sn pin e geçmeye harcanıyor bende gittim girişte şifreyi sormamasını ayarladım kafam rahat bi yere giderken Win + L yapıp çıkıyorum pini bilmeyen yine kullamıyor

iPhonedo

iPhonedo

Üye
Windows 7 için maverick os kurma yöntemi vardı gitti mi ?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Windows 7 için maverick os kurma yöntemi vardı gitti mi ?
windows 7 derken onun anakart ve ekran kartı ikisi belirliyor ama eğer VituralBox gibi programlar kullanacaksan 10 da da çalışır bu arada Aydedeye selam

• Beğen
Tepkiler: iPhonedo
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
deniyorum 1 dk
---
pin kaldırma diye seçenek yok
parolayı kendisi onedrive giriş yapınca otomatik ayarladı ve zorunlu kaldı bende her seferinde 32 hane (30 harf + 1 rakam + 1 özel karakter)
girmemek için pin koydum ama pin ikinci sırada soruluyor açılıyor parola girn her seferinde ben oraya donmak için mause kullancam !
ssd var sistem 10 sn de açıyor hayda 10 sn pin e geçmeye harcanıyor bende gittim girişte şifreyi sormamasını ayarladım kafam rahat bi yere giderken Win + L yapıp çıkıyorum pini bilmeyen yine kullamıyor
bende pin kullanıyorum direk pin soruyor. Pini unutursam hesabı soruyor.

Üst Alt