*İZS*MODİFİYELİ ROMLAR EKLENDİ*RESİM EKLENDİ*[LG OPTİMUS BLACK]v30b İCS FİNAL SÜRÜMÜ

Sponsorlu Bağlantılar

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Türkçe desteği tabiki var fabrika ayarlarına dönün yada romu yeniden yükleyin

tuncay_65

Üye
Alastar sen bu romlardan hangisini önerirsin..

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
İzs öneriyorum ayrıca tr dil desteği mevcut

mtngln

mtngln

Üye
izs romu yükledikten sonra sim kartı takın otomatik türkçe oluyo

tuncay_65

Üye
izs nin sitesindeki tüm güncellemeleri sırayla yükleyelim mi? yoksa son güncellemeyi yüklesek yeterli mi?

- - - Eklendi - - -

Birde bilgisayara bağlanınca lg yazılımı modunda bağlanmıyor. nasıl bağlanabilirim acaba

kaanyilldirim

Üye
usta ben yükledim yazılım güncelle diyince cihaz kayıtlı değil diyor

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Yazılım tr yazılı mı olmadığından kayıtlı değil der arkadaşlar size bir açıklama yapayım kimsenin başına dert olmasın bu romları fazla yükle sil yapmak telefonun kafasını karıştırıyor neden olduğunu anlamıyorum ama durum bu benim telefonumda güç tuşu sorunu çıktı pc ye bağlayıp v30a yükleyip servise götüreyim dedim ama bilinmeyen aygıt dedi pc sonrasında restore etmek istedim bu sefer imei silindi sonra pc ye de bağlayamayınca haliyle öylece lg servisine göturdüm telefonu Allahtan serviz biraz anlayıslıda garanti içerisinde güç tuşunu yaptı yazılımıda v30a yapıp imeisinide girip verdi saolsunlar yoksa para ödemek zorunda kalacaktım :)

justblood

justblood

Üye
Yazılım tr yazılı mı olmadığından kayıtlı değil der arkadaşlar size bir açıklama yapayım kimsenin başına dert olmasın bu romları fazla yükle sil yapmak telefonun kafasını karıştırıyor neden olduğunu anlamıyorum ama durum bu benim telefonumda güç tuşu sorunu çıktı pc ye bağlayıp v30a yükleyip servise götüreyim dedim ama bilinmeyen aygıt dedi pc sonrasında restore etmek istedim bu sefer imei silindi sonra pc ye de bağlayamayınca haliyle öylece lg servisine göturdüm telefonu Allahtan serviz biraz anlayıslıda garanti içerisinde güç tuşunu yaptı yazılımıda v30a yapıp imeisinide girip verdi saolsunlar yoksa para ödemek zorunda kalacaktım :)

Gecmiş olsun hocam :-)

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Eywallah müdür :)

justblood

justblood

Üye
Ne kadar surede yaptılar ? :-)

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Tam tamına 15 dakikada ve karşımda bir hanımefendi yaptı telefonu birebir tamire şahit oldum :)

tuncay_65

Üye
:)) geçmiş olsun bak şimdi artık rom atmak haram oldu. gerçi teli düşürüp ekranı kırdım. şu anda serviste. 130 tl de ceremesi:))

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Beyler rom atın ama ortalıkta düzgün atılabilcek bi rom yok jellybean 4.2.2 nin stabil versiyonu çıkınca onu bi deniyecem :)

huseyinekrem

huseyinekrem

Üye
kaşınıyoruz şerefsizim :D

justblood

justblood

Üye
Beyler rom atın ama ortalıkta düzgün atılabilcek bi rom yok jellybean 4.2.2 nin stabil versiyonu çıkınca onu bi deniyecem :)

Mackay ve avatar yeni versiyonlarını yayınladı onu deneyebilirsiniz ama en iyisi zeus 7. 06 :)

cabirbinhayya

Üye
kardes bunlar nasıl yukleniyor stf ile hangi dosyayı yüklicem bide bunlarda gaaps felan yok mu cyanogen modda gaaps felan da vardı bunu hiç anlamadım birisi kurulumunu adam gibi anlatsa

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
kardeş hepsinin yanında cwm ile mi sft ile mi yükleneceği yazıyor ayrıca android modifikasyon araçları kısmında rom yükleme rehberi konum var oradanda kaynak alabilirsin

gssedat16

Üye
Acaba serviz banada anlayis gosterirmi ekran hususunda
Bide bu izs v0.2 direk yuklersem olurmu jeelyben var

- - - Eklendi - - -

Jelybeni denedinmi

- - - Eklendi - - -

Jelyben yada izsrom yuklu birsekilde gondermemde servise sikinti cikarmi malum ben sikinti ekran

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Sen telefona v30 a romu yükle öyle gönder hatta istanbuldaysan telefonu elden götür

Üst Alt