*İZS*MODİFİYELİ ROMLAR EKLENDİ*RESİM EKLENDİ*[LG OPTİMUS BLACK]v30b İCS FİNAL SÜRÜMÜ

Sponsorlu Bağlantılar

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
*İZS*MODİFİYELİ ROMLAR EKLENDİ*RESİM EKLENDİ*[LG OPTİMUS BLACK]v30b İCS FİNAL SÜRÜMÜ

*Evet çıkacak diye diye çıkardım sonunda :ehe

*Bu avrupa sürümüdür update' e de yakın zamanda gelir .

***Sadece cwm linkleri rootludur diğer linktekiler rootsuzdur ve Root yapmaya çalışmayınız telefonunuz brick olur.
Tüm Sorumluluk size Aittir.

*Link 1[KDZ]:

*Alternatif [KDZ]:

*Link 2[Smartflashtool][Bin/Fls]:

*Alternatif [Smartflashtool][Bin/Fls] :

*SFT ile rom yükleme videosu ;
[video=youtube_share;rNby18Cp5-0]
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

*arkadaş videonun sonunda exit e basıyor siz start a basacaksınız bu arada internete bağlı olmalısınız..

---------------------------------------------------------------------------------------------
**Not ;3 ,4,5 6,7,8 ve 9. Linkteki romlar rootludur ve daha performanslı kernelleri vardır oyunlarda daha iyi performans sağlar 'CWM ile yüklenir'

##Link 3[CWM]
-#Marvel Rom#
-(romda marvel kerneli vardır daha performanslı romdur.):

---------------------------------------------------------------------------------------------
##Link 4[CWM]
-#Nova4.01 Rom#
-(HIZLI,CWMLİ,ROOTLU,ROM MANAGERLİ,BEATS AUDİO EKOLAYZERLİ, SES KALİTESİ ARTTIRILMIŞ ROM Birkaç gereksiz uygulama ve maps silinmiştir recovery ile yükleyebilirsiniz);

##Link 5[CWM]
-#Nemesis #1 rom#
-( HIZLI,CWMLİ,ROOTLU,ROM MANAGERLİ,BEATS AUDİO EKOLAYZERLİ, SES KALİTESİ ARTTIRILMIŞ ROM Birkaç gereksiz uygulama ve maps silinmiştir recovery ile yükleyebilirsiniz.
-Nova romun daha gelişmişidir sd kart optimizasyonu yapılmıştır nooby kerneli vardır biraz daha stabilleştirilip hızlandırılmıştır) :

##Link 6[CWM]
- NEMESİS #2
-( nemesis #1 in daha iyi kernelli olanıdır kickasskernel eklenmiştir)

##Link 7[CWM]
-NEMESİS #X FİNAL #V30C
-Ses güçlendirildi ,yeni ekolayzer ekledi
-daha stabilleştirildi
-daha hızlandırıldı.
-Ram optimizasyonu yapıldı
-batarya optimizasyonu yapıldı
-gpu optimizasyonu yapıldı
-sd kart optimizasyonu yapıldı
-file manager yenilendi
-sürüm yükseltildi(v30c)sea

##Link 8[CWM]
- İZS ROM v0## By Huexxx..
Eski adıyla zeus rom gerisi malum yükle ve keşfet diana kernel mevcuttur bir çok sistem aracı monte edilmiştir. Görünüm zeus roma benzemektedir :oke:

İZS v0.2 güncellemesi:hızlandırıldı,3D performansı artırıldı.;

Not; güncellemeyi İZS rom üzerine wipe yapmadan flashlayın. Uygulamalarınız kaybolmayacaktır.

### Optimus black e en uygun task killer programı
-widget desteklidir
- ekrana eklenen widget'a dokunarak ram 'i temizleyebilirsiniz .

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ofpistan, justblood, tuncay_65 ve 3 diğerleri

salih1478

Üye
kardeş sen yükledin mi ben yüklicem simdi

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardeşim maçı izlicem gece yüklerim büyük ihtimalle sft yle yükle kolayca

• Beğen
Tepkiler: technoshark
3322

3322

Üye
şimdi indirip denicem bakım hatalar gitmişmi :)

3322

3322

Üye
tamam kardeş ama cok yavaş iniyor be :D

- - - Eklendi - - -

dostum mavi Isik yine yok yani Tirt.

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Evet beyler bayanlar bende romu yükledim ve v28c ile çokta bir farkı yok açıkçası çok ufak iyileştirmeler var daha bu rom üzerine güncellemeler gelecektir

bomsas

Üye
ben bir önceki konuya da yazmıştım. üst bar açılmıyor diye. şimdi yeni sürümü de yükledim. yine de açılmıyor üst bar. sft ile yükledim. yardım edebilecek var mı?

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
ben bir önceki konuya da yazmıştım. üst bar açılmıyor diye. şimdi yeni sürümü de yükledim. yine de açılmıyor üst bar. sft ile yükledim. yardım edebilecek var mı?

Fabrika ayarlarına dönmeyi dene kardeş

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim. oldu valla. haftalardır böyle kullanıyorum ben bunu yahu.. helal sana.

Kardeş sorsam söylerdik zorluk çekmene gerek yok hallolmasına sevindim güle güle kullan :)

taravıan

Üye
beyler ben yaptım sorunsuz türkçede destekliyor .Telefonu satmayı düşünüyordum telefonuma öyle ısındım ki...Harika.

• Beğen
Tepkiler: alaStar
alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
mtngln

mtngln

Üye
suan updatede varmı bu

• Beğen
3322

3322

Üye
ben bu sürümü hic begenmedim 28c ayni .

- - - Eklendi - - -

not bu jealybeanlar da beğenmiyorum ics cok guzek ama o ufak hatalarda olmasa mükemmel olucak:)

gssedat16

Üye
Jelybean güncellemesimi var?

- - - Eklendi - - -

Jelybean güncellemesimi var?

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Vay be..
Telefonunuzun değerini bilin. Daha doğrusu LG'nin. Helal olsun diyorum..

Optimus Black ile aynı donanıma sahip Galaxy SL modeli var bende de. Ama samsung sağolsun gingerbread' de bıraktı gitti telefonu..

Orjinal 3.x kerneli de var ohh, tadından yenmez :)

• Beğen

Üst Alt