*İZS*MODİFİYELİ ROMLAR EKLENDİ*RESİM EKLENDİ*[LG OPTİMUS BLACK]v30b İCS FİNAL SÜRÜMÜ

Sponsorlu Bağlantılar

justblood

justblood

Üye
Bence izs.. antutu da açık ara izs diyor.

Hocam antutu yapıyorum yarıda kesiliyor uyuz oldum . Versiyonu kontral ediyor en son versiyonu kullanıyorsun yazıyor yarısında antutu testi kapıyor .

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bilemiyorum eski bi versiyon yükle öyle dene

baryel

Üye
Arkadaşlar v30a Pil tüketimine girip Bakıyorum Android IS %40 larda çıkıyor.En Çok Pili O harcıyor.Bu neden Böyle?Acaba ıcs telefonlarla uyumlu değil mi?

justblood

justblood

Üye
Antutu Benchmark tan 3456 aldım . Dandik bi 2gb hafıza kartı ve işlemci 1ghz de sabit performans modu ile :)

Huexx v0.4 Diana 3(v0.3)

• Beğen
Tepkiler: alaStar
justblood

justblood

Üye

aBouT

aBouT

Üye

ne işe yarıyor bu program

docmd5tr

docmd5tr

Üye
alaStar kardeşim acaba izs romda eksiklikler var mı? Türkiye romu kullanıyorum şu an ama ram devamlı sıkıntı bu nedenle geçiş yapıcam yeniden tavsiye edermisin, her türlü işimi telefondan görüyorum eksiklikler varsa geçmeyeyim. şimdiden teşekkürler

justblood

justblood

Üye

Buda sarj süresi .

justblood

justblood

Üye
Eksiği yok fazlası var :)
2 aydır kullanıyorum bi sıkıntı yok .

• Beğen
Tepkiler: docmd5tr
docmd5tr

docmd5tr

Üye
Eksiği yok fazlası var :)
2 aydır kullanıyorum bi sıkıntı yok .
kardeş bunun sitesinde bir çok şey var sırasıyla hangini yükleyecez bunların

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar kullandığım Türkiye 30a versiyonu internetten bulduğum bu rootlama aracıyla adam root yapıyor ne dersiniz sorun teşkil eder mi?

justblood

justblood

Üye
Yok sorun olmazda sen cwm li bi gb room bulman lazım ordan sonra bu romu indirip cwmden flashlaman lazım izs yi yuklemek istiyorsan. Şuan teldeyim pcye gecince linki aticam ve anlatimini yaparim

justblood

justblood

Üye
kardeş bunun sitesinde bir çok şey var sırasıyla hangini yükleyecez bunların

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar kullandığım Türkiye 30a versiyonu internetten bulduğum bu rootlama aracıyla adam root yapıyor ne dersiniz sorun teşkil eder mi?

Mesaj kutun dolu kardeşin :)

kaanyilldirim

Üye
kardeş şu .kdz li dosyayı nasıl yapıcam smart flash ta yok ekleyemiyorum

kaanyilldirim

Üye
vay kardeş bana türkiye orjinal romu lazım

justblood

justblood

Üye
Arkadaşlar benim telefon pcyi okuyor fakat sd yi okumuyor bi kaç gün önceye kadar çalışıyordu . Pc okuyor telefonu flashtoolda gözükuyor fakat sd kartı okumuyor driverları tekrar kurdum sonuç aynı bunu nasıl düzeltiriz ?

wer50ni

Üye
Ya bu izs de tr dil destegi yok mu dil ayarlarina giriyorum hata verip atiyo

kaanyilldirim

Üye
kardeş türkçe değil

Üst Alt