iPod Touch 4 Karşılaştırma Ve Resimler ! (EN")

Sponsorlu Bağlantılar

musber53

Üye
ıphone 4 le ıpod 4 arasındakı fark ıphone da 512 ıpodda 256 ram olması bıde kamerasıda dusuk diye bılıyorum ayrıca mıcrofonu oldugu ıcın skype'yle rahatca konusma yapılabılır ondekı kamerayla da bazı appler yardımıyla goruntu chat yapılıyo bıde gecen appstore da chatroullette app'i gordum :D turkıye ye geldımı bılen varsa bı yazsın bide n8 falan muhabbetlerı var yanı bence karsılastırılamaz bıle ıphone 4 le aynı ekrana sahıp bı kullanırsanız aradakı farkı anlarsınız

apro45

apro45

Üye
yav nediyonuz daha çıkamadı zaten özeniyorum koymusunuz internette dolaşıyo diger sitelerde adını vermiyim bas harfi s ama güvenemiyorum elden almak istiyorum ama yasadıgım şehirdede mübarek apple kullanann ve satan yok:S

atakax

atakax

Üye
yav nediyonuz daha çıkamadı zaten özeniyorum koymusunuz internette dolaşıyo diger sitelerde adını vermiyim bas harfi s ama güvenemiyorum elden almak istiyorum ama yasadıgım şehirdede mübarek apple kullanann ve satan yok:S

resmi olarak apple store lara ocaktan sonra gelcekmiş :d

apro45

apro45

Üye
ooo bize gelene kadar adam bulurum satar bari hevesimi gideririm nedense tr ye herşey zor hal oluyor.(ocak he yılbası hediyesi)

yusfcuk

yusfcuk

Üye
resmi olarak apple store lara ocaktan sonra gelcekmiş :d
Ohooovv ölme eşşeğim ölme
bir kaç sorum olucaktı cevaplarını bulamadım
Sizce hangisi daha iyi beklemekmi yoksa dışardan gelenlerden almakmı ???
Zaten fiyatlarıda belli değil eğer apple çok pahalıya getirirse dışardan gelenlerde pahalılanımı ?
Adamlara bak yaw cihazın türkçe dil desteği var cihaz türkiyede yok. sebebi iphoneyle aynı işletim sistemini kullanması olabilirmi acaba

ungood20

ungood20

Üye
    Konu Sahibi
vay bea sonunda aldım pc parcasına taksite girmişken bunuda alim dedim sonunda oldu.
konuyu acarkenki ipod a olan sevgim sonunda gercek oldu.:oke:
saol stiv amca :op:
stiv amca hatrına jb basmıyorum bak biraz kullnayım uygulama sıkıntısı olursa gecmemi tavsiye edermisin özelden pm at :op:

ramowarr

Üye
ben alıcam ipod ios var saten:D

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
ben 8gb 4 nesil itouch aldm çok memnunum 490liraya aldm.

Üst Alt