iPod Touch 4 Karşılaştırma Ve Resimler ! (EN")

Sponsorlu Bağlantılar

ungood20

ungood20

Üye
    Konu Sahibi
iPod Touch 4 Karşılaştırma Ve Resimler ! (EN")

Perfect Cihaz!

• Beğen
Tepkiler: SavinMe ve OğuzcanAbi

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Ah be bi tane de ben de olsa şunlardan :aha:

prank90

Üye
ee bunun iphone 4 ten tek farkı arama yapmasımı biri 300 euro biri 1000 euro cok saçma olmuş i4 teki herşeyi koymuş i4ün esprisi kalmadı

angelo_diablo

angelo_diablo

Üye
i4 degil iOS 4 :oke:

Soraux

Soraux

Üye
Çok güzel makina ama pahalı

SilentOne

SilentOne

Üye
iphone yereni gidr n8 alırım daha iyi n8 hdmı portu var :D

kemal21

kemal21

Üye
bune incelik bu ne zarafet:kop:

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
4g degil sadece 4

atakax

atakax

Üye
iphone yereni gidr n8 alırım daha iyi n8 hdmı portu var :D

iyi abi bize ne al sen yine ama gelipte iphone forumunda iphone u kötüleyevek seyler yazmayın kendi fikriniz benim içinde n8 çöp sadece ama gidip symbian forumuna yazmıyorum

OğuzcanAbi

Üye
üf be çok beğendim tekrar cihazı
teşekkürler

frmc32

frmc32

Üye
keske bende olsa:off:

endera

Üye
gps var mı

blosbomb

blosbomb

Üye
buna vereceğim para ile çok güzel akıllı telefonlar alabilirim

thekizen

Üye
Türkiye'ye geliş tarihi nedir bilgisi olan varmı acaba ??

kumuks

Üye
24.09.2010 tarihinde türkcel ve vodafon da satışa sunuluyor..ama fiyat hala belli değilmiş.bıugun turkcellden öğrendim..

thekizen

Üye
iPhone ' nu sormamıştım iphone evet bu ay satışa sunulcak 2400 tl 24 ay taksitle onu biliyorum ben ipod touch ı sormuştum kardeş ama ilgin için yinede sağol =) .

blosbomb

blosbomb

Üye
buna vereceğim para ile gider nokıa N8 alırım

kumuks

Üye
ben 2001 den beri nokia kullanıyorum.tam bir nokiacıyımdır.hatta işletim sistemindeki her yazılımı noktası ve virgülüne kadar bilirim..bazı arkadaşlar "wolfenstein307" kullanıcı adımla faaliyetlerimi bilirler.ben n-gage , n90 , n95 , 5800 , n97 kullanıcısıyım.ve aşırı nokiacıydım.. "dım" ekini kullanıyorum,çünkü artık değilim.. ben nokia yı bayağ bi telefon sanırdım. taki iphone4 ü alana kadar.. N8 i cok inceledim,cıkacağı haberi ilk cıktığı günden bu yana.. N8 İN hiçte öyle cok üstün bir telefon olduğu söylemi duymadım.birkaç donanımsal artıları olabilir.. işletim sisteminin de iphone4 kadar verimli ve hızlı olacağını sanmıyorum.birkere şunu cok net söyleyebilirimki,her nekadar 3gs ye benzese de , cihazdan anlayan biri aralarında dağlar kadar fark var olduğunu daha eline ilk aldığında anlayacaktır...artık benim için nokia bir 3310 telefon gibidir.beni takip eden arkadaşlarım buna cok üzülecekler..5 adet nokia telefonum var ama artık elime bile almıyorum..

buna vereceğim para ile gider nokıa N8 alırım

üstadım,daha n8 cıkmadı.çıksın,ozaman tercihini yap bence.dediğim gibi,nokiadan iphone4 teki performansı asla beklemiyorum.symbian3 kullanıyor sonuçta...

angelo_diablo

angelo_diablo

Üye
umarim alabilirim para biriktiriyorum ve iPod Touch 1G'mi satmayi dusunuyorum...:islik

Üst Alt