Nokia e6 için bounce touch lazım

Sponsorlu Bağlantılar

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Nokia e6 için bounce touch lazım
merhaba arkadaşlar nokia e6'ma bounce touch yüklemek istiyorum ama bugüne kadar indirdiklerimin hepsi sertifika hatası verdi hack ile uğraşmak istemiyorum daha önceden başarısız oldum elinizde sertifika hatası vermeyen bir bounce touch var sa paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.

XXXturi01

XXXturi01

Üye
Sertifikalısini bulup dene. Yada tarihi geri al dene. Telefonu hacklemeni öneririm. Hackleyemessen Evols CFW sini kur.

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Sertifikalısini bulup dene. Yada tarihi geri al dene. Telefonu hacklemeni öneririm. Hackleyemessen Evols CFW sini kur.
serifikalısı nasıl oluyor? Verdiği hata "süresi geçmiş sertifika" değil "sertifika hatası uygulama sağlayıcısıyla görüşün" evols cfw de sistemi baya değiştiriyor gibi gözüküyor.
Mesaj birleştirildi:

serifikalısı nasıl oluyor? Verdiği hata "süresi geçmiş sertifika" değil "sertifika hatası uygulama sağlayıcısıyla görüşün" evols cfw de sistemi baya değiştiriyor gibi gözüküyor.

XXXturi01

XXXturi01

Üye
Mesaj birleştirildi:

Tarihi geriye alıp dene. 2010 Lara falan al. Sertifikalı bulman zor ama bilmiyorum belki sertifika gömme diye bişey varsa araştırıp göm sertifikayi oyuna.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
çok zor ayrıca uğraşma hackle gitsin yada yazılım at o şekilde kullan

Üst Alt