imei yüklemek ya da değiştirmek

Sponsorlu Bağlantılar

hzlhzr

Üye
Nokia 6300 da işe yaramı arkadaşlar ben dissable sleepin mode fail hatası alıyorum.

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
başka bir yükleme programı kullan

Emre-45

Emre-45

Üye
cok iyi konu

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
İki farklı bilgisayarda denedim DİSABLE SLEEPİNG MODE FAİL hatası alıyorum diğer herşeyi harfiyen yaptım. Neden olmuyor sorun ne???

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi

alaska92

Üye
Sanırım windows 7'den kaynaklanan bir bağlantı problemi oluşuyor.Windows xp'de denemek lazım.

Mücahit G

Mücahit G

Üye
Teşekkürler. Ama denemeyeceğim.

bulosele

Üye
Samsung Wave 2'de ise yarar mı acaba, deneyen var mı?

Windows 7 mi yoksa XP'de mi denemeliyiz? Kullananlar yorumlarını bizimle paylasırsa seviniriz...

KOL@J; ellerine sağlık, paylasım icin tesekkurler...

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Wave 2'de ise yarar mı acaba, deneyen var mı?

Windows 7 mi yoksa XP'de mi denemeliyiz? Kullananlar yorumlarını bizimle paylasırsa seviniriz...

KOL@J; ellerine sağlık, paylasım icin tesekkurler...

rica ederim...

yeni nesil telefonlar da sıkıntı oluyor..

xp tabanlı hazırlanmıştır..
W 7 de uygulanmaz diye bir şey söyleyemem; sadece paralelliği kendiniz yaparsınız...

bulosele

Üye
Samsung Wave 2 de deneyen var mı, ya da diger yeni nesil telefonlarda? Ne gibi bir sıkıntı oluyor?

Wave 2 üzerinde denemeyi dusunuyorum, önerisi olan var mı?

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
samsung wawe in işletim sistemi nedir?

BlackEdition

BlackEdition

Üye
arkadaşlar kayıtsız s2 almıştım.hala pasaport kaydı yaptıramadım.pasaport buluncaya kadar telefonumun imei numarasını değiştirsem ne gibi sorunlarla karşılaşırım. Vodafone internet ayarlarını elle yapsam bu şekilde internete girebilirmiyim. Pasaport olayını hallettikten sonra tekrar orjınal imei numarasını telefona yeniden kaydetmeyi düşünüyorum. Yani pasaport buluncaya kadara bu işlemi yapmak istiyorum. Hangi programla yapabilirim? Bu işlemin bir sakıncası olur mu teknik açıdan..

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar kayıtsız s2 almıştım.hala pasaport kaydı yaptıramadım.pasaport buluncaya kadar telefonumun imei numarasını değiştirsem ne gibi sorunlarla karşılaşırım. Vodafone internet ayarlarını elle yapsam bu şekilde internete girebilirmiyim. Pasaport olayını hallettikten sonra tekrar orjınal imei numarasını telefona yeniden kaydetmeyi düşünüyorum. Yani pasaport buluncaya kadara bu işlemi yapmak istiyorum. Hangi programla yapabilirim? Bu işlemin bir sakıncası olur mu teknik açıdan..

galiba android işletim sistemi var
http://www.maxicep.com/android-gene...-problemi-cozuldu-resimli-anlatim-577136.html

burayı bir dene

By_PC_KOPAT

Üye
Ellerine sağlık arkadaşım...

gimmeluck

Üye
i9100 imei degisttirip eski kayitli imei yi kulnamak mumkun mudur?

narquelion

Üye
arkadaşlar samsung galaxy s i9000'de işe yarar mı bu yöntem?

mustifanci

Üye
wave 2 sahibi arkadaş oldu mu sende?

Üst Alt