HTC Desire SV: ROM l ROOT l SWAP l UNLOCK l UNROOT [ELİNİZDEKİ ROMLARI PAYLAŞABİLİRSİNİZ]

Sponsorlu Bağlantılar

Unsal3546

Unsal3546

Üye
yapan varmı işe yarıyormu ?Kilit açma aşamasında cmd ye yazdıgımda o komutlar olmuyor nassıl yapıcaz bilen varmı

axisheitan666

Üye
birazdan senin için 2-3 tane desire sv'de çalışan cwm paylaşacağım.

- - - Eklendi - - -

Buyur.

Dosyaları indirip hafıza kartına atcan aroma fm ile bi operasyon yapıp halletcen ;)

Beceremezsen detaylı anlatım var burada:

İndirme linki;

- - - Eklendi - - -

Ya kardeş ben yine beceremedim bunu diyorsan;

indir.

1. Telefonu Fastboot moduna al.

2. İndirdiğin dosyayı
C:/Android bölümüne at.

3. C:/Android bölümüne girip shift + sağ tıka basıp Komut penceresini burada aç de ve bu kodu yazıp enterla.

Kod:

Telefonu yeniden başlat. Tamamdır.
hocam ben de bu kırmızı ünlem işareti hatasını alıyordum burada söylediğiniz ikinci yöntemi denedim recovery mode a girdiğimde bukez kırmızı ünlem işareti çıkmıyor ama recovery mode a da girmiyor entering recovery yazıyot üstte öyle kalıyor 15 dk bekledim hiçbişey olmadı bataryayı çıkartım telefonu yeniden başlatıyorum sorun ne acaba?

gfbtiti

gfbtiti

Üye
eline sağlık ben üye olamıyorum isim ve soy isimde kısmada hata alıyorum

Please enter your first name, no punctuation allowed.

İlk isim, izin yok noktalama girin. anlamı bu

seckın0109

Üye
slm lar bende htc sensation xe z715 e var bunana nasıl ele imei yükleninor bir yardım adınız ben daha önce yükledim 50 tl aldılar cok zoruma gitdi arkadaşlar bunun bir fprmili var bana göstermediler acil

tepedeninme

tepedeninme

Üye
STOCK ROM LİNKİNDE DOSYA YOK
Birde unlock yapılıp custom rom yüklenmiş telefonu nasıl ilk aldığım hale getirebilirim stock rom buldum ama işe yaramadı installation aborted hatası veriyor

Son düzenleme:
mekale

mekale

Üye
bu custom rom ile ICS den kurtulabiliyormuyuz yani....kusura bakmayın hiç root filan yapmadımda ondan soruyorum

nr88

nr88

Üye
Merhaba, oncelikle paylastiginiz tum dosyalar ve aciklamalariniz icin cok tesekkkur ederim. Unlock yapip, paylastiginiz Custom ROM'i basari ile yukledim ve simdilik hic bir sorun yasamiyorum. Yalniz Yeni surumde mevcut olan bazi gereksiz system application lari nasil unistall edebilirim, bi bilginiz varmi? yukledigim ROM zaten root edilmis oldugu icin, bu islemin yapiliyor olmasi lazim. bu konuyla ilgili " " soyle bir yazi buldum, yalniz mount etmek ve system app'lerin read only ozelligini kaldirmak'ta sorun yasiyorum. Yardim edebilirmisiniz?

balikciakif

Üye
Merhaba dediğiniz işlemleri zamanında yaparak htc desire sv yi baya kurcalayıp yapmıstım simdi şebeke gecişlerinde telefon kapanıyor. garantiye yollayacam fakat yüklemek için stock rom bulamıyorum elinde olan arkadaslar paylaşırlarsa sevinirim. birde buna lolipop 5 yukleyebilen arkadaslar varmı acaba randuman veriyormu.?

bilokobo

Üye
Merhaba swap işlemini nasıl geri alabilirim yardımcı olursanız sevinirim

sananebebe

Üye
ben bu recoveryi bir türlü atamadım bir yardım edin nasıl yapıcam konudaki linklere baktım ama hep flashlamalı bende de o noktalarda ünlem çıkıyor giremiyorum

Üst Alt