Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Demircs

Demircs

Üye
Bu karekterlerle oynadığında rakibin sana yaklaştığında geri çekilip uzaktan atmaya devam edeceksin. Yani yanına yaklaştırmamaya, yanına gelince kaçmaya çalışacaksın. Her karektere uygun kitabeler var. Şu kitabe iyidir diyemem. Açıklamalarını oku uygun olanı al. Sp %20 nin altına dusunce koruyan kalkan var o her karaktere uygundur al
Böyle sıçramayla falan yanına geliyorlar anında ölüyorum :) oyundaki en iyi karakter hangisi .? Birde önce Kitabeleri o takviye dövüşçü hüner bölümlerini açıp sonramı karakter almalıyımBirde bu tabletleri nasıl yükselticez

barannn79

barannn79

Üye
Her karekterin ayrı bir güzelliği var. Takım oyunu olduğu için her birinin bi yararı mutlaka oluyor. Sen haftalık ucretsizleri oyna ve en çok hoşuna gideni alırsın. Fighter alacaksan Fighter hunerlerini aç, 5 tane huneride takviyenin içindeki hareket hızına aktar. Önce tabletlere gumuş yazıt ekle ilerde altınla değiştirirsin( bazı kitabelerde altınla değişip 5 rakamına ulaştırıyorsun)

Nirvana92

Nirvana92

Üye
oyunda en çok fısıldayan güç kitabesini kullanıyolar ne kadar iyi bilmiyorum , bide sp %20 den az kalınca kalkan açan bi kitabe var oda oldukca yaygın görünüyo wp platformunda .
ben hiç ugraşmıorum 500altınlık itemle direk demir kılıcı alıyorum 3v3 te level 4te ,5v5 te de 7lvlde alınıo ortalama ama aldıkdan snra iyi rahatlıo hero .
Yok ben 12-b yi sormuştum. 1.skildeki atılan kalkanı 3.skille nasıl patlatıyoruz diye
o kalkan patlamıo dikkatli okursan patlayan kalkan diye etrafında oluşan hasar emen kalkanı kastettini anlarsın100 runik bahse bastım gümüş yazıt verdi böyle insafsızlık olur mu yaw milleye seher titanı çıkıomuş bana gelene bak

Demircs

Demircs

Üye
Beni eklermisinizz ? Birlikte oynayalım .. Demircs nickim
Her karekterin ayrı bir güzelliği var. Takım oyunu olduğu için her birinin bi yararı mutlaka oluyor. Sen haftalık ucretsizleri oyna ve en çok hoşuna gideni alırsın. Fighter alacaksan Fighter hunerlerini aç, 5 tane huneride takviyenin içindeki hareket hızına aktar. Önce tabletlere gumuş yazıt ekle ilerde altınla değiştirirsin( bazı kitabelerde altınla değişip 5 rakamına ulaştırıyorsun)
Bu hünerlerde yan taraflarında amblemle açılan 2. 3. 4. Bölüm var sonra sayfa 2 diyor onlarımızın açayım hep ?
Şuanda 2 Gümüş 2 bronz ekli tablete yükseltmek için Altını nereden bulucamMaritus karakterini aldım az önce çok iyi .

Nirvana92

Nirvana92

Üye
hünerdeki sayfalar farklı herolar için misal sayfa 1de fiziksel bölüme verirsen puanları , buyucu bi hero aldıgında faydası olmıyacaktır o nedenle sayfa 2yi açıp orda da büyü saldırısına vererek daha fazla seçenek oluşturabilirsin . sayfa 1 ve 2 nin hüner puanları birbirinden bagımsız ama yükseltmelerde artı amblem istiyo o yüzden oynıcan karakter tipini belirle sayfa 2 yi açma bi açarsan çok amblem harcarsın. onun yerine sayfa birde sondaki hünerleri açman daha mantıklı .

bazıları sormuş başlar başlamaz 1100altınlık itemleri nası alıolar die onu hüner sayfasında takviyede en sonda 150 altın al diyen hüneri açarak alıyolar bunuda belirteyim.

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
Arkadaşlar bende şimdi indiriyorum oyunu yeni başlayanlar için tavsiyelerin iz varsa alabiliriz. Oyun hakkında pek bi bilgim yok

Nirvana92

Nirvana92

Üye
Arkadaşlar bende şimdi indiriyorum oyunu yeni başlayanlar için tavsiyelerin iz varsa alabiliriz. Oyun hakkında pek bi bilgim yok
windows phonede oynuyosan teşkilatıma gelebilirsin , teşkilat bölümüne MODA yazarsan çıkar nickim rhapsody99 , 36lvlim şuan . tavsiye istersen amblemi ilk yazıta yatır. benim gibi 17k verme savaere :) dükkan bölümünde 750amblem karşılıgı 50 runik veriyo onuda al etkinliktende kas 105 runik olunca fısıldayan guç kitabesi alırsın.

erenkarax

Üye
ben wpde oynuyorum bana göre fiyatına göre en ii karakterler,kagax,mistik,migrove son zamanlarda kagaxla ii oynamaya başladım

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
windows phonede oynuyosan teşkilatıma gelebilirsin , teşkilat bölümüne MODA yazarsan çıkar nickim rhapsody99 , 36lvlim şuan . tavsiye istersen amblemi ilk yazıta yatır. benim gibi 17k verme savaere :) dükkan bölümünde 750amblem karşılıgı 50 runik veriyo onuda al etkinliktende kas 105 runik olunca fısıldayan guç kitabesi alırsın.
Androidde oynuyordum kitabe aldım ama nasıl bi şey ne işe yarıyo bilmiyorum ve de oyunlar nasıl bitiyor belli bir süre mi var yoksa en büyük kuleyi mi yıkmalıyız rakibin ?

Nirvana92

Nirvana92

Üye
ben wpde oynuyorum bana göre fiyatına göre en ii karakterler,kagax,mistik,migrove son zamanlarda kagaxla ii oynamaya başladım
teşkilatıma gelir msn , 6 üye var şuanda hepsi turk bide maxicepten gelecek biri var.

virtuemadman

Üye
İsyan etmeyin android yada wp oynayan eklesin size lvl yada para kasma garanti androidde full kitabe full huner goldfur wp kitabeler paralı olanlar ama kotun var ordan yirtiyorum android fearsomemadman Windowspone virtuemadman ekleyim kasim sizi

erenkarax

Üye
nirvana benim lvl 15 nickim realextreme katılırım teşkilata

Demircs

Demircs

Üye
teşkilatıma gelir msn , 6 üye var şuanda hepsi turk bide maxicepten gelecek biri var.
benide alırmısın teşkilatına ipad'den oynuyorum.. 16 levelim amblemle marithius (savaş mühendisi) ve elf'i aldım birlikte oynamayı öğretebilirsin..birde 1000'in üzerinde elmasım var.. hangi karakteri almam daha doğru olur.. yeni gelen altın sarısı bi karakter var oynuyanları gördüm pek beğenmedim bana o elmaslarla napmam gerektiğini anlatabilecek varmı acaba ? kitabeye mi basmalıyım yada napmalıyım yardımlarınızı bekliyorum..

virtuemadman

Üye
Fısıldayan kitabe arzu kitabesi ve %20 altında hasar emer mavi renk kitabe var onuda al hangi heroyu oynucaksan ona göre yazit wkle içkerine sonra kitabeler doldugunda aktif et bu kadar oyun içi kombinasyon ogren herona göre oyun bu kadar basit

Nirvana92

Nirvana92

Üye
nirvana benim lvl 15 nickim realextreme katılırım teşkilata

tamam ben sana davet atarım birazdan
benide alırmısın teşkilatına ipad'den oynuyorum.. 16 levelim amblemle marithius (savaş mühendisi) ve elf'i aldım birlikte oynamayı öğretebilirsin..birde 1000'in üzerinde elmasım var.. hangi karakteri almam daha doğru olur.. yeni gelen altın sarısı bi karakter var oynuyanları gördüm pek beğenmedim bana o elmaslarla napmam gerektiğini anlatabilecek varmı acaba ? kitabeye mi basmalıyım yada napmalıyım yardımlarınızı bekliyorum..

biz windows phoneda oynuyoruz serverler farklı ayrıca yanlış duymadıysam oyunun sürümü bile farklı wp eski sürüm diye duydum.

virtuemadman

Üye
Wp
eski surum biziz gerçekten kecke kitabelerin hepsi heroların hepsi paralı olsa android gibi ozaman daha iyi olur android çok basit oyuncularla oynanıyor bence. Lumianın oyuncu kitlesi daha iyi player 2 herom var goldfur kotun sürekli oynuyorum :)

Son düzenleme:
Demircs

Demircs

Üye
Fısıldayan kitabe arzu kitabesi ve %20 altında hasar emer mavi renk kitabe var onuda al hangi heroyu oynucaksan ona göre yazit wkle içkerine sonra kitabeler doldugunda aktif et bu kadar oyun içi kombinasyon ogren herona göre oyun bu kadar basit
Şimdi o 3 kitabeyide alsam 4er tane yazıt ekleniyor ya hani onların hepsini saldırı Hızı olan yazıt eklesem hızlı saldırırmı hero ? Bide o Kitabeleri nasıl seviyesini yükseltcez

Nirvana92

Nirvana92

Üye
Şimdi o 3 kitabeyide alsam 4er tane yazıt ekleniyor ya hani onların hepsini saldırı Hızı olan yazıt eklesem hızlı saldırırmı hero ? Bide o Kitabeleri nasıl seviyesini yükseltcez
yok hızlı saldırmaz . %1 gibi minik degerler oluyo oda altın yazıtlarda gumus ve bronz daha dusuk . burdaki amaç kitabenin etkisini açmak . kitabe bolumune girer girmez duzenleye tıkla orda 4 bronz 1 gumus seçenekleri var . yazıtların ne verdigine çokda takılma muhim olan katibayi etkinleştirmek zaten yükseltince rastgele ozellik verio.4 hız veren gumus yazıtı birleştirirsen sana 1 bp yenilemesi veren altın yazıt verebilir . direk gumusleri basarsanda gozle gorulur hız gelmez hiç bi zaman .kitabeler etkin olmak için belli miktar düzen ve kaos enerjisi ister bronz 3 , gumuş 4 , altın da 5 enerji verir .Off ne kadar sık atar oldu bunun bi nedeni var mı bilen varsa sölesin

Demircs

Demircs

Üye
İpad iphone ile oynayan varsa birlikte oynayalim demircs nickim

virtuemadman

Üye
Bak dostum aslında verir sonuç olarak item cekene kadar kitabenle savasırsın bu bi gerçek atack hero alıcaksan kritik hasar fiziksel savunma delme saldırı hızı diz cok faydalı olucsk gorceksin