Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

KutayErim

Üye
Teşkilatın içindeki amblem harcanarak alınan şeyler teşkilat maçı dışındaki maçlarda da etkili oluyormu kutayerim?

Bu arada denedim olmuyormuş boşu boşuna ambleminizi yatırmayın teşkilat skillerine :D

erenkarax

Üye
yani runikle alınabilecek iyi bir yatırım olacak karakter yokmu çok öldürme yapabilecek özel karakterler tel wp olduğu için çoğu karakterler runikle alınıyorjombraa ii ama fazla öldürme yapmıyor belki jombraa,evistix,kortav bunlardan birini alacağım tavsiyelerinizi alayım

KutayErim

Üye
Jombraa öldurur neden oldurmesin ? O bir guard ilk önce olmemeyi öğrenip sonra oldurur sen jombraa yada archimatros al ve bir hermest in pelerini nasıl bufflanıyo bu iki hero.Ve kortav-evistix çok gereksiz herolar bence yani bu iki herodan adam olunmaz tarzı diyorum androidde buff almış olabilirler wpde gereksiz.

erenkarax

Üye
bu hafta jombraa ücretsiz ama benim oynayışım orta jombraa yı seçiyorum hep 2 kişi öldürüyorum en fazla jombraa ya hevesliydim ancak fazla kişi öldüremiyorum evistix iiye benzio ama jombraa belki muhafız olduğu için koruma odaklı olabilirsenin favori karakterin ne achirimtosta ii bana en iyisi lazım bide androidde marithus diye bir karakter var

barannn79

barannn79

Üye
Evet jombra fazla kişi olduremez fakat 4.skili ile sersemletip takım arkadaşlarının rakibi öldürmesine yardım edersin. Zaten muhafızların gorevide o

KutayErim

Üye
Jombraa öldururde arkadaşlar.Bu hafta freede olduğu için karşına mutlaka bir jombraa daha çıkıyor ama o jombraayı satın alıp karşındada yoksa ve o team fu ll warriorsa tek başına alırsınız oyunu.2.skilli master ile 270+buyu hasarı veriyordu galiba bazı warriorların skilleri bile bu kadar vurmuyor lütfen.Her zaman bu elemana Pelerin-hades zırhı dizin.Canavar gibi olur maşallah :D 3.skilline zaten girmiyorum bile +30 hareket hızı ile öyle kırpma ile kaçan arkadaşlar kaçamaz bundan :D ve 3.skill hp de basıyordu.Ultisi ve 1.skilli bana gereksiz geliyor ama yinede kullanışlı.Evistix kortav-jombraa tek olsun jombraaya hades-pelerin al o ikisi asla alamaz.ister ahkan kılıcı alsınlar ister yeşim balta ister başka birşey yok arkadaşlar işe yaramaz.Hades zırhı ve pelerini alınca Actrimous-Jombraa acayip oluyor.

Son düzenleme:

KutayErim

Üye
Bu arada Warrior alıcaksan illaha bence kuirras-kagax ikilemelerinden birini al.Benim favori karakterim Muhafızda Balondis Sihirbazda Migrove Dovuşçude nuutt takviyede khlint ama oyun oyun değişir karakterler kardeşim mesela karakterini kaparlar seçemezsin o karakteri.Bunlar için yedek karakterler Muhafız Reega-Lut Hiran Sihirbaz Guervus-Aşama ustası(Çok iyi bir mage aslında bu ama kullanılmıyor..)Dovuşçude Debronee Takviyede Şeytan Lord-Gri Cadı Kardeşim bak oyun tarzın Dovuşçu - Sihirbaz ise ve bir yenilik istiyorsan yani Muhafız-Takviye Muhafızda Lut Hiran Takviyede Şeytan Lord oneririm.Yok ben sihirbaz - dovuşçu istiyorum diyorsan bence kagax - migrove yönel derim.Marithus bizede gelicek ama androidde marithusu oynamıştım.Açıkçası pek sevemedim.Yani pek kullanılmaz o hero :D ama wpde havam olsun bende marithus var diye göstermek istiyorsan alabilirsin tabii ki. :D

Son düzenleme:

erenkarax

Üye
marithusun videosunu izledim evet pek iyi değil ama evistix videoda iyi bi izleyin ya oyuncu iyi yada karakter kortavdan vazgeçtim

KutayErim

Üye
Ona bakarsan izlediğin her karakterin videolarında çok iyi oluyor bu evistixe özgu değil.Aslında her karakter aynı guçte ama önemli olan senin hangisini oynayabildiğinde .

• Beğen
Tepkiler: erenkarax

erenkarax

Üye
Ben şimdi android tablet alıp oynasam wpdeki hesaptan devam edermi?

Nirvana92

Nirvana92

Üye
savaer nası emblemle alınan 17k istiyo deger mi sizce aslında niyetim 28k embleme yargıcı almaktı ama baydı iyice oyun

barannn79

barannn79

Üye
Aynı hesapla girersin fakat sıfırdan herşey başlar. Savaerde debronede pek iyi değiller bence. Amblem yerine runikle alsan daha iyi olur. Amblem ilerde çok işine yarayacak

erenkarax

Üye
zaten gamelofta yazdım bizde her karakteri amblemle alabilelim diye peki amblem ne işe yarayacak?

barannn79

barannn79

Üye
Orneğin atack oynuyorsan 1.sayfa hunerinden atack ve savunma hunerlerini amblem ile açıp dağıtırsın puanlarını. Yazıt aldığında altına çevirdikten sonra sevdiğin altın yazıtı 4000 amblem ile çoğaltırsın. Fazla kalırsa o zaman amblem ile asker al. Ama her turlu yazıt almak için parayla runik almak gerekiyor.
Şu android ve ios a gelen güncelleme bize ne zaman gelir acaba

erenkarax

Üye
şuan amblemle alacağım şunlardan hangisi iyidir:kagax,savaer,debronee hangisi aralarından en iyisi şimdilik amblemle idare edeceğiz bakalım

barannn79

barannn79

Üye
Kagax tabiki. Bende onu kullanıyorum. 1-1 de kesen olamaz seni

bblamanabb

Üye
savaer :yavrum:

suleymangok

Üye
Beyler hunerde tekbir tarafa verirsen mesela savaşçí dierlerinden girdiginde mesele buyucu ile hunerlerin etkisi olurmu.birde hunerin 2. Sayfasì icin runik istiyor acmaya gerek varmi lvl 36

barannn79

barannn79

Üye
savaşçı karakterini kullanacaksan 1.huner sayfasına savaşçı hunerlerini diz. 2.sayfaya buyucu kullanacaksan buyucu hunerlerini diz. Yalnız bıyucu ile oynayacaksan oyuna başlamadan önce 2.sayfa seçili kalacak veya oyuna girmeden karekter seçtiğin yerde ayarı var ordan 2.huner sayfasını seçeceksin buyucu için