Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Demircs

Demircs

Üye
beyler ben şimdi 4 gümüş yazıtı birleştirerek 1 adet altın yazıt elde ettim. bunuda kitabeye ekledim . kitabenin oyun sırasında aktif olması için ne yapıcam ve nasıl levelini yükselticem ? bunu bir türlü çözemedim..

virtuemadman

Üye
Dostum sağ ve sol dolması lazim yazitlar mavi ve kirmizi olarak ayrılır kitabenin isteidigi kadar doldur sonra sağ tarafta kitle var ona tıkla bu kadar

Demircs

Demircs

Üye
Dostum sağ ve sol dolması lazim yazitlar mavi ve kirmizi olarak ayrılır kitabenin isteidigi kadar doldur sonra sağ tarafta kitle var ona tıkla bu kadar
işte hep sağ doluyor :D solu neyle doldurcaz ? birde oyun içinde aktifleşmiyor o yazıt bendeşöyle söyleyim. solda 0/6 yazıyor sağda 10/10 yazıyorşimdi 6/6 da doldu kuveetlendirdim yazıtım aktifleştimi şimdi ?? levelini yükseltmek için ne yapıcaz kitabenin ?

virtuemadman

Üye
Bak dostum yazitlarin üstünde kirmizi mavi diye saten renk var kavrayamadınmı halaHepsi dolunca sağ tarafına tıkla ok de bu kadar :)

Demircs

Demircs

Üye
Bak dostum yazitlarin üstünde kirmizi mavi diye saten renk var kavrayamadınmı halaHepsi dolunca sağ tarafına tıkla ok de bu kadar :)
Yok onu anladım ama şimdi oyun esnasında adamlarda çıkan kitabenin üstünde 3-4 falan yazıyor

ozgnoztrk

Üye
Ben 40 levelim ancak bende kitabe işini ve hüner sayfalarında bi kaç şeyi anlamadım tam..
5 tane kitabem var tamamlanmıs şimdi oyunda 3 tanesi aktif oluyor diger 2 si etkisiz mi oluyor?
Mesela benım 5 kıtabemın 3 u aynı 2 si farklı 3 degısık kıtabeyı koyuyorum dıger 2 tanesı etkı etmıyor mu?
Buyucu oynuyorum ben 1 ve 2 'ıncı sayfa hemen hemen aynı sayılır 2 sındede buyucuyu actım bu etkı etmıyor mu?
Ona gore 3 uncu sayfayıda acıcam.

Demircs

Demircs

Üye
Oyunu ios ile oynayan pek yok heralde . Bu kitabeleri biraz cozdum :) tek sikinti simdi adam kesmek.

virtuemadman

Üye
Dostum lvl değil o

kaç kere kullandıgın yazar :)Fısıldayan kitabe sadece 5 kez kullanılıyo o yüzden sana rakamla kaç kullandıgın yazar bazı kitabelerde oyle

Demircs

Demircs

Üye
Dostum lvl değil o

kaç kere kullandıgın yazar :)Fısıldayan kitabe sadece 5 kez kullanılıyo o yüzden sana rakamla kaç kullandıgın yazar bazı kitabelerde oyle
hee :D tamam .. biraz köşeli sanki yeni anladım.. marithus ile oynuyorum ama adam öldüremiyorum pek ilk o 500 altınlık halkalardan alıyorum başlayınca sonra 300lük ayakkabı sonra ne alacagmı bilemiyorum.. birde skill sırasını felan nasıl vurucagmı bilmiyorum oynayan varsa marithusu bana yardımcı olabilirmidün fısıldayan kitabe birde sp%20 nin altına düşünce hasarı emen kitabeyi kuvvetlendirdim :)

virtuemadman

Üye
Bak youtube yaz heronu çok iyi oynuyanların taktiklerini kendin yapmaya çalış ve taktiklerini geliştir çok basit sorular biraz basit dusun kimse anasının karnında ogrenmedi :)

Demircs

Demircs

Üye
Bak youtube yaz heronu çok iyi oynuyanların taktiklerini kendin yapmaya çalış ve taktiklerini geliştir çok basit sorular biraz basit dusun kimse anasının karnında ogrenmedi :)
DÜN İZLEDİMDE MARKETTEN NE ALDIĞI GÖRÜNMÜYOR O YÜZDEN SORUYORUM BENDE.. :D İOS'DAN OYNAYAN ARKADAŞLARLA BİRLİKTE OYNAMAK İSTERİM TÜRK YOK HİÇ...

virtuemadman

Üye
Gösteren illaki vardır dostum aslında giden paraya
göre takip edebilirsin itemleri ezberle :) buda son kıyak bakVirtueMaDMaN ekleyin

Nirvana92

Nirvana92

Üye
android ve iosda da oyundan atma sorunu var mı yada guncelleme gelmeden once varmıydı

virtuemadman

Üye
Bak bu herkese oluyo beyler oyun ayarlarını sonuna kadar dusurun oda yetmedi mi taktik olarak ekrana basılı tutmayin basılı tutarak harita gezmeyin oyun buga giriyo aslında bu androide yok lumiada varBen windowpone oynuyorum virtuemadman ekle android diyosan oda var fearsomemadman :)

Demircs

Demircs

Üye
:) ios: demircs varsa oynayan eklesin herkes wp android heralde

Nirvana92

Nirvana92

Üye
?
bende hem telefon hem ipaddden atmıyor hiç.

wp çok beter ya sözde 1gb ram var ayarlar zaten minimumda , youtubeden video izledim adam ipadden çekmiş sanki farklı oyunları oynuyoz . hadi grafiklerden geçtim hala en heycanlı yerinde atıyo. isyan ediyorum huzurlarınızda.
isyaeaannannngwalla gram can kalınca ne nereye kaçtımı gırebiliyom ne basılı tutup tutmadıgımı farkedebiliom.

virtuemadman

Üye
Bu oyun lumiada oynanmaz aynen

Demircs

Demircs

Üye
En temizi iPad :)

virtuemadman

Üye
Yokta en iyisi android ordada oynuyorum oyuncu kitlesi vok diye orada bazla bakım yenilik var yeni herolar yeni ligler lumia bak daha 2 yeni hero çıktı lumiada yok yeni elbiseler çıktı lumiada yok lig çıktı oda yok bi bok yok arkadaş ama kotun var ondan ara sıra giriyorum lumiaya yoksa girmem
Yok en iyisi android ordada oynuyorum oyuncu kitlesi cok diye orada bazla bakım yenilik var yeni herolar yeni ligler lumia bak daha 2 yeni hero çıktı lumiada yok yeni elbiseler çıktı lumiada yok lig çıktı oda yok bi bok yok arkadaş ama kotun var ondan ara sıra giriyorum lumiaya yoksa girmem