Güzel Bir Çıkma Teklifi :)

Sponsorlu Bağlantılar

BlackNinja03

BlackNinja03

Üye
Aşk; Görmekten çok özlemeyi sever,
Dokunmaktan çok düşlemeyi...
Ve aşk öyle haindir ki;
Nerde imkansız varsa gider onu
sever..!

İmkansızı başarabilirsen çıkarsın :)

BerivanAkagunduz

Üye
    Konu Sahibi
Aşk; Görmekten çok özlemeyi sever,
Dokunmaktan çok düşlemeyi...
Ve aşk öyle haindir ki;
Nerde imkansız varsa gider onu
sever..!

İmkansızı başarabilirsen çıkarsın :)

Benimki de tam söylediğin gibi :)

uğur e

uğur e

Üye
benımle çıkar mısın? Hist nereye çıkıcaz lan:D bu çıkma lafı çk saçma bunun yerıne daha guzel ve bır anlam taşıyan sözler kullanabilir.mesela en basitinden ufak bır tatlı söz herseyin yolunu açar.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

BerivanAkagunduz

Üye
    Konu Sahibi
benımle çıkar mısın? Hist nereye çıkıcaz lan:D bu çıkma lafı çk saçma bunun yerıne daha guzel ve bır anlam taşıyan sözler kullanabilir.mesela en basitinden ufak bır tatlı söz herseyin yolunu açar.

Zaten öyle bisi arıyorum

uğur e

uğur e

Üye
bsey arama kz istemedkten snra şair olsan ne yazar.çık karşına bk gözlerinin içine senı seviyorum de olur sa olur olmasada önümüzdeki maçlara bakıcz

StunnerDead

StunnerDead

Üye
Hocam şimdi çıkarmısın bilmemde . Bir ilişkinin sağlamlığını Bireylerin birbirini tanımasından geçer. ben 7 senedir tanıdıgım kızla 2 senedir çıkıyorum bi sorunda yok duyanlar oha felan diyor. Onun için iyice kaynaşmaya çalış sempatik ol .

pro.engineer

pro.engineer

Üye
Hocam şimdi çıkarmısın bilmemde . Bir ilişkinin sağlamlığını Bireylerin birbirini tanımasından geçer. ben 7 senedir tanıdıgım kızla 2 senedir çıkıyorum bi sorunda yok duyanlar oha felan diyor. Onun için iyice kaynaşmaya çalış sempatik ol .

aynen öyle tanımazsan pat diye benimle çıkar mısın dersen bu zaten sadece çıkma olur.. Insan zaten tanıdığına aşık olur davranışları düşünceleri sana uygunsa tanıyorsan o da seni taniyorsa isterseniz ileriye dönük bir ilişki başlar...

Diğer türlü aşk güzelliğine kapılmaktır.. Görürsün yüzü fiziği cezbedicidir aşık oldum dersin. Aşık oldun ama neye aşık oldun ?

şimdiki gençler sevgiyi, sevgiliyi, aşkı vs kızı yatağa atana denk düşünür sonrası umurlarında değil !!! Lafa gelince de sevmiştik aşık olmuştuk olur..

Seviyorsan o olmadan da onu seveceksin
Yanındayken bile özleyeceksin
Her an aklında olacak onun iyiliği için elinden geleni yapabileceksin.

"Ordayım burdayım hergün farklı kollardayım" anlayışı olmayacak.

Sevgin öyle saf olacak ki onun için herşey olacaksın yeri gelince sevgilisi yeri gelince dostu yeri gelince de hiç tanımadığı insan olabileceksin !!!

• Beğen
Tepkiler: StunnerDead
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Kızın numarasını ver sana aşık etmezsem adam değilim :D Reyiz kaç defa konu açıcaksın ya. Yada bi konferans fena olmaz :D

- - - Eklendi - - -

Neyse size %500 olucak bi öneride bulunayım. Kardeş git kızla çok samimi ol daha sonra 1 hafta boyunca ismail yk dinlet sonra yapıştır teklifi. Kabul etmezse gel yüzüme tükür adres verym :D

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ya bir kızla arkadaş olmak ona duygularını açmak niye bu kadar zor geliyor anlamıyorum. Seviyorsan gidip konuşursun bu kadar basit. Sayfalar dolusu yorum okumak zorunda kalmayız.
Yada bak ben Istanbulda oturuyor sayılırım. Istanbullu arkadaşlarla toplanıp şu kızın evine gidip bizi bu ızdıraptan kurtarmasini isteyebiliriz.

• Beğen
Adilx05

Adilx05

Üye
Kardeş Sevdiğini Söyle Çıkma Teklifine Gerek Kalmayacak :oke:

BlackNinja03

BlackNinja03

Üye
Ya bir kızla arkadaş olmak ona duygularını açmak niye bu kadar zor geliyor anlamıyorum. Seviyorsan gidip konuşursun bu kadar basit. Sayfalar dolusu yorum okumak zorunda kalmayız.
Yada bak ben Istanbulda oturuyor sayılırım. Istanbullu arkadaşlarla toplanıp şu kızın evine gidip bizi bu ızdıraptan kurtarmasini isteyebiliriz.

Bazıları sevip de konuşamıyor utanıyor korkuyor herkes aynı şeyi yapamıyo :hmmm

spy ghost

spy ghost

Üye
antalyada oturup halen sap sap takılmak :ağlarım: istanbulda kendini paris hilton sanan kızlar bile kafalanıyorken harbi senin durum ilginç , kızlarda birşey yok tanışma faslını geçtikten sonra yolun açık

fLuke!

fLuke!

Üye

Üzelme cesaret topla yaparımda de gazla kendini yap olmassa olmaz :(
Eyvallah dostum.

- - - Eklendi - - -

Kardeşim daha açılamadın mı :(

Maalesef dostum.Durum berbat çünkü kıza hiç biyerden ulaşamıyorum.Her yolu deniyorum ama bi gelişme yok.Ama pes etmedim.:D

- - - Eklendi - - -

antalyada oturup halen sap sap takılmak :ağlarım: istanbulda kendini paris hilton sanan kızlar bile kafalanıyorken harbi senin durum ilginç , kızlarda birşey yok tanışma faslını geçtikten sonra yolun açık

Ortam yok dostum.Okul-ev-okul.Tatilde de bişe yapamıyorum bu konuda.

- - - Eklendi - - -

Neyse konuyu bide benim derdimle karıştırmayalım dostlar.Adama çıkma teklifi lazım.

Üst Alt