Güzel Bir Çıkma Teklifi :)

Sponsorlu Bağlantılar

StunnerDead

StunnerDead

Üye

Çok komik biraz neşelenin :D

Hiç bir siyasi tartışma istemiyorum sadece izleyin gülün

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
edebiyatım hep 5di lisede .epey yıl geçmiş ya lise biteli :) :)

StunnerDead

StunnerDead

Üye
uğur e

uğur e

Üye
ne alaka smdi 8 tane cok mu yani arkadaşlar:D

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
ha bir bu video ve bu adam eksikti tam oldu. Haydar dümeni de çağırın bence :) :) :)

- - - Eklendi - - -

eyvallah sağolasan. :) :)

BerivanAkagunduz

Üye
    Konu Sahibi
yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
yok uğur e az bile 11 e tamamla :) :) maç falan yaparsınız. iyi olur yani :) :)

StunnerDead

StunnerDead

Üye
Vay be aşka bak 5 sene bekledin mı :)

tabi 5 içinde bi kırığımız oldu. o da şu an çıktığım sevgilimle çıkmadan önce fena bi kavga etmiştik tüm umudu kesmiştim. başka birisiyle 2 3 ay çıkmıştım . ama 5 sene bekledım sayılır. 5 sene :D

BerivanAkagunduz

Üye
    Konu Sahibi
yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
lan ne sabır varmış sende 7 yıl sevdin ve 5 yıldır bekledin . :) :) bende olsam ayrılmayı düşünmem zaten :)

StunnerDead

StunnerDead

Üye
Senin yöntemle mı ayarladın kızı :)

- - - Eklendi - - -

:) yapar kesin

hayır o arkadaşını yollayıp beni çok sevdiğini felan iletti. ben birşey yapmadım yani çunku o da beni seviyordu ama . karışık bizim ilişki ya :D

BerivanAkagunduz

Üye
    Konu Sahibi
yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
belli çok karışık :) :) :)

StunnerDead

StunnerDead

Üye
lan ne sabır varmış sende 7 yıl sevdin ve 5 yıldır bekledin . :) :) bende olsam ayrılmayı düşünmem zaten :)

ya şöyle deyim sana. hani birisini görup hoşlanırsın ya. ama o zaman diliminde başka kişilerle de çıkarsın ama hep sevdiğin kişi o kişidir.. benim durum öyle onu severken yalnızca 1 kişiyle çıktım. o da ayrı konu :)

BerivanAkagunduz

Üye
    Konu Sahibi
StunnerDead

StunnerDead

Üye
5yıl beklediğin birinden ayrılmak pek mantıklı değil zaten :)

1.5 sene üstü süren ilişkileri yönetmek ne kadar zor bi bilseniz. 1 2 sene boyunca yaşadığın her olay ki - ondan önceki 5 sene de birbirimizi çok yakın tanıyorduk- bu olaylar birikmeye başlıyor ufak bi olaydan kavga çıksın taa 3 4 sene önceki yaptığımız hatalara kayıyor kavga. büyüyor da büyüyor...

- - - Eklendi - - -

InşALLAH benimde karşılıklıdir :(

her insanın kalbi ilk görüşte çarpmaz. . etkilemelisin. önce normal arkadaş ol niyetini belli etme. .1. etken sempatiklik. 1. etkeni başarabilirsen geriye hiç birşey kalmaz .

Üst Alt