Güzel Bir Çıkma Teklifi :)

Sponsorlu Bağlantılar

BerivanAkagunduz

Üye
    Konu Sahibi
Güzel Bir Çıkma Teklifi :)
Arkadaşlar Sevdiğimi Nasıl Söylerim Sorusuna Cevap Buldum Sayenizde :) Şimdide Güzel , Orjinal , Değişik Bir Çıkma Teklifi Lazım :) Siz Nasıl Teklif Ettiniz veya Aklınıza Gelen Fikir Varmı ? :)

uğur e

uğur e

Üye
8 tane kız arkadasm oldu birine bile çıkma teklifi etmdm desem imanırmısn:D

BerivanAkagunduz

Üye
    Konu Sahibi
uğur e

uğur e

Üye
yatanekle alakası yk hacı ck gayet basit.

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Sa gardaş benimle çıkarmısın de kabul etmezse de şaka yapmıştım kanki dersin :naughty:

BerivanAkagunduz

Üye
    Konu Sahibi
MrTech

MrTech

Üye
Kalbin Anlasın
Aşkın Duymasın
Sana Söylüyorum
Benimle Cıkar mısın ?

Oldu mu Olmadı ? 3 Sevgilimle Bu 4'lük Sayesinde Cıkmıstım :ehe

- - - Eklendi - - -

Kendine Özgü Bul Bisiler :ehe

StunnerDead

StunnerDead

Üye
Ben sana güzel mi bilmem ama işe yarayan bi çıkma teklifi vereyim böyle 1 kaç kız düşürmüştüm :D git kızla iyice samimiysen sana çok önemli birşey diyeceğim ' de. kızda tamam der. ama çok önemli felan filan diye uzat işi. o da hadi söyle artık der :D sende ''çok önemli birşey'' yaz :D ya kız sana küfürü basar yada düz devam eder. ondan belirli bi süre sonra gene sana önemli birşey dicem de. bu sefer kız yemezler felan filan derken çıkma teklifini bas ortaya . dna sı bozulur kızın . büyük ihtimal kabul eder :ehe

yunus4554

yunus4554

Üye
En iysi dikil karşısına benimle çıkar mısın de:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
lan sen daha teklif etmedin mi .daha bu forumda takılıyor musun. Daha kaç tane böyle konular açacaksın . :) :) ya sen ver numarasını bu kızın ben senin yerine söyleyeyim .sen de rahat bu forumda ki bizlerde rahat edelim :) :)

MrTech

MrTech

Üye
lan sen daha teklif etmedin mi .daha bu forumda takılıyor musun. Daha kaç tane böyle konular açacaksın . :) :) ya sen ver numarasını bu kızın ben senin yerine söyleyeyim .sen de rahat bu forumda ki bizlerde rahat edelim :) :)

Pis Sapık Diyerek Telefonu Kapayabilir :ehe.En İyisi Konferans Yapıp Destek Vermek Bizim Cucuga :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
sakın telefon internet gibi teknolojik aletlerle yapma o işi önce muhabbeti kur yavaş yavaş gezmeye falan çağır senin yanında keyif almasını sağla onu güldür sonra biraz romantik takıl sana hayır diyemiceği bi anda bas teklifi ama 8. sınıf öğrencisi gibi benimle çıkarmısın falan deme farklı birşey dene kızı sen tanıyorsun hoşuna gidecek bir şekilde bul birşey :)

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
haklısın hocam.en iyisi konferans yapmak hep beraber :) :)

StunnerDead

StunnerDead

Üye
Ben sana güzel mi bilmem ama işe yarayan bi çıkma teklifi vereyim böyle 1 kaç kız düşürmüştüm :D git kızla iyice samimiysen sana çok önemli birşey diyeceğim ' de. kızda tamam der. ama çok önemli felan filan diye uzat işi. o da hadi söyle artık der :D sende ''çok önemli birşey'' yaz :D ya kız sana küfürü basar yada düz devam eder. ondan belirli bi süre sonra gene sana önemli birşey dicem de. bu sefer kız yemezler felan filan derken çıkma teklifini bas ortaya . dna sı bozulur kızın . büyük ihtimal kabul eder :ehe

En iyisi benim yöntem ya :D

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
bence de :)