Google earth den canlı şekilde konum izleme, telefonunuzun gps özelliği olmasa bile !!....

Konu, 'S60 Harita / GPS / Navigasyon' kısmında energyweb tarafından paylaşıldı. Okunma: 65064 | Cevaplanma: 65

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. FİLMLERDE GÖRDÜKLERİMİZ GERÇEK OLUYOR :sukur:
    Evet arkadaşlar öncelikle Google Latitude bu adresten google hesabınızla giriyorsunuz oradan google genel konum kartına tıklıyorsunuz tabi bunlardan önce ayarlardan "Etkinleştir ve mevcut en iyi konumu göster" tikini atıyorsunuz, ve bundan sonra telefonunuzundan m.google.com adresine girip uygun Google maps 3.2.. güncel versiyonunu indiriyorsunuz ve telefonununuza kuruyorsunuz ardında programın seçenekler menüsünden latitude ye basıyoruz başta girdiğimiz kullanıcı adı ve şifremizi girdikten sonra gerisini google bırakın halletsin ve sizede kurduğunuz telefonu internet aracalığıyla canlı olarak izlemek kalsın...

Takıldığınız ve yapamadığınız bir nokta olursa buradan yardım etmeye çalışırım arkadaşlar... :yuru

Not: arkadaşlar her an konumun güncellenmesi için gprs ayarlarının yapılı olması ve telefonunuzun internete bağlı olması gerekmektedir... :sopa:

Bir çok firma bu işi ücretli sağlamaktadır ama biz google sayesinde bedava gerçekleştirmekteyiz :)

< Resmi açmak için tıklayın >

2. Güzel bi paylaşım.Eline sağlık....

3. deniyelim...

4. Bunu N70 te nasıl yapacağız yaa yardımcı olurmusunuz

5. n70 içinde aynı şekilde yapacaksınız ama m.google.com dan telefonunuzla girip google mpas indirmeniz gerekli geride kalan bütün ayarların hepsi aynıdır bütün modeller için aynı öenmli olan tek şey google maps in telefonunuza uyum olup çalışmasıdır.. saygılarımla.. tşşkkde bulunana bütün arkadaşlarıma saygılarr...

6. emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler...

7. rica ederim saygılar...

8. Ellerine Sağlık... :)

9. ellerine saglık

10. beyler güzel paylaşım ama şuan samsung 8300 kullanıyorum ilk telefonu aldığımda google maps yüklüydü ve konumumu görüyordum versiyon 2.3.1 idi. Yeni versiyonunu gördüm (2.3.2) indirdim. Telefondan google maps e girince ordan yardıma giriyorum , konumum a geliyorum ama malesef bu aygıtta konumum yok diye saçma sapan bir cevap alıyorum. biri yardımcı olursa sevinirim

11. sdfsdddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

--------------- Ekleme ---------------

dsfgsdfwegwegw

12. usta 6600 çalışırmı ? bide daha ayrıntılı anlatırsan sevinirm .. tşk ederim ..

13. m.google.com adresine girip uygun Google maps 3.2.. olup olmadığına bakman lazım varsa çalışır yoksa üzgünümm..

14. güzelmiş eline saglık

15. emege saygı gardaş

16. sağollllll

17. Emeğinize Sağlık İndirip Deniyeceğim

18. 6630 desteklemiyorr

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. gps canlı takip

,
  2. google canlı harita