Samsung innov8 de denenmiş Oyun, Program,Temalar, Ayarlar ve Sertifika Yöntemi (çalışıyor)

Sponsorlu Bağlantılar

son_vals

Üye
eline diline sağlık dostum...

uglylizard

Üye
core codec player kurmayı deniyorum fakat sertifika tarafından kısıtlanıyor hatası veriyor. converter uzun sürdüğü için filmi direk atıp izlemek istiyorum 16 gb hafıza boşuna mı var? lütfen yardımcı olurmusunuz?

destroy116

destroy116

Üye
eline sağlık

serseri_0038

Üye
benim n73 wardı onu satıp innov8 aldım..suan cok memnunum..n73deki fxplore gibi bir program arıyorum innov8 icin ismini yada linkini verrseniz cok sewinirm...

By_dogu33

Üye
teşekkürler kardeşim çok sağol

sakatwerttt

Üye
aynen ya sertıfıkalara nasıl ulasacagız yardım edersenız cok sewınırım...

afatsum22

Üye
emeğine sağlık bende innov8 kullanıyorum sizin kadar profesyonel değilim daha verdiniz linkleri indiremedim acemiyim yinede teşekür ederim bayağı emeğin geçmiş yardımcı olursan sevinirim

selmanengin

Üye
kardeş sayende telefonum modifiye olmuş arabaya dönüştü..çok tşk ederim ellerine kollarına aklına saglık..sadece temalarla ilgili dosyalar şifreliydi belki aynı sorunu yasıyan akdaslar vardır hepimiz için bi cvp atarsan şimdiden tşk ler atmasanda canın saolsun bu kadarıda yeter bence hayırlı Ramazanlar..

saltunel

Üye
arkadaşlar innov8 için real footbal hd var mı??
birkaçtane denedim ama telefonla uyumlu değil diyor...

saltunel

Üye
merhaba arkadaşlar
benim de innov8 var 2. el aldım
ama bataryası çabuk tükeniyor hatta bir tanesi öldü kum saati simgesi çıkıp duruyor şarj olmuyor..neden böyle oluyor acaba firm yükseltmesi mi gerekli???lütfen yardımcı olun...

memetcananipek

Üye
bu linnleri düzeltme şansın yokmu mobilden indiremedim

pepitu

Üye
Çok teşekkürler emeğine ellerine sağlık, paylaşımların çok kaliteli.
Şöyle bir sorum olacak benim.
Telefonum i8510, belirli bir süre menüye girmeyeyim telefon kilitleniyor.
En son kulaklık aldım creative'den ondan sonra bu kilitlenmeler arttı.
Servise vermeden önce yapabileceğim bir şey var mıdır acaba?

yakısıklıbiri

Üye
tesekur

--------------- Ekleme ---------------

jv5kka5tjt

serbeststil

Üye
slm arkadaşlar.bende i8510 kullanıyorum.fakat içindeki programlar ne işe yarar nasıl kullanılır bilmiyorum.mesela e posta ayarları nasıl yapılır.bunları açıklarsanız sevinirim.

batuhan644

Üye
bunları tleefon hafızasında nerlere atıcam mesela şu hertürlü videoyu açan program

Üst Alt