Google earth den canlı şekilde konum izleme, telefonunuzun gps özelliği olmasa bile !!....

Sponsorlu Bağlantılar

energyweb

Üye
    Konu Sahibi
Google earth den canlı şekilde konum izleme, telefonunuzun gps özelliği olmasa bile !!....
FİLMLERDE GÖRDÜKLERİMİZ GERÇEK OLUYOR :sukur:
Evet arkadaşlar öncelikle bu adresten google hesabınızla giriyorsunuz oradan google genel konum kartına tıklıyorsunuz tabi bunlardan önce ayarlardan "Etkinleştir ve mevcut en iyi konumu göster" tikini atıyorsunuz, ve bundan sonra telefonunuzundan m.google.com adresine girip uygun Google maps 3.2.. güncel versiyonunu indiriyorsunuz ve telefonununuza kuruyorsunuz ardında programın seçenekler menüsünden latitude ye basıyoruz başta girdiğimiz kullanıcı adı ve şifremizi girdikten sonra gerisini google bırakın halletsin ve sizede kurduğunuz telefonu internet aracalığıyla canlı olarak izlemek kalsın...

Takıldığınız ve yapamadığınız bir nokta olursa buradan yardım etmeye çalışırım arkadaşlar... :yuru

Not: arkadaşlar her an konumun güncellenmesi için gprs ayarlarının yapılı olması ve telefonunuzun internete bağlı olması gerekmektedir... :sopa:

Bir çok firma bu işi ücretli sağlamaktadır ama biz google sayesinde bedava gerçekleştirmekteyiz :)

• Beğen
Tepkiler: XIX_DEVRİM_XIX, ysezgin, father_suleyman ve 205 diğerleri

PaRs_NaRkO

Üye
Güzel bi paylaşım.Eline sağlık....

macman

macman

Üye
deniyelim...

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
Bunu N70 te nasıl yapacağız yaa yardımcı olurmusunuz

energyweb

Üye
    Konu Sahibi
n70 içinde aynı şekilde yapacaksınız ama m.google.com dan telefonunuzla girip google mpas indirmeniz gerekli geride kalan bütün ayarların hepsi aynıdır bütün modeller için aynı öenmli olan tek şey google maps in telefonunuza uyum olup çalışmasıdır.. saygılarımla.. tşşkkde bulunana bütün arkadaşlarıma saygılarr...

silop_kms

silop_kms

Üye
emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler...

energyweb

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim saygılar...

MH_ZAFER

MH_ZAFER

Üye
Ellerine Sağlık... :)

delidolu7171

Üye
ellerine saglık

revolution1167

Üye
beyler güzel paylaşım ama şuan samsung 8300 kullanıyorum ilk telefonu aldığımda google maps yüklüydü ve konumumu görüyordum versiyon 2.3.1 idi. Yeni versiyonunu gördüm (2.3.2) indirdim. Telefondan google maps e girince ordan yardıma giriyorum , konumum a geliyorum ama malesef bu aygıtta konumum yok diye saçma sapan bir cevap alıyorum. biri yardımcı olursa sevinirim

uqurcan19

Üye
sdfsdddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
FİLMLERDE GÖRDÜKLERİMİZ GERÇEK OLUYOR :sukur:
Evet arkadaşlar öncelikle bu adresten google hesabınızla giriyorsunuz oradan google genel konum kartına tıklıyorsunuz tabi bunlardan önce ayarlardan "Etkinleştir ve mevcut en iyi konumu göster" tikini atıyorsunuz, ve bundan sonra telefonunuzundan m.google.com adresine girip uygun Google maps 3.2.. güncel versiyonunu indiriyorsunuz ve telefonununuza kuruyorsunuz ardında programın seçenekler menüsünden latitude ye basıyoruz başta girdiğimiz kullanıcı adı ve şifremizi girdikten sonra gerisini google bırakın halletsin ve sizede kurduğunuz telefonu internet aracalığıyla canlı olarak izlemek kalsın...

Takıldığınız ve yapamadığınız bir nokta olursa buradan yardım etmeye çalışırım arkadaşlar... :yuru

Not: arkadaşlar her an konumun güncellenmesi için gprs ayarlarının yapılı olması ve telefonunuzun internete bağlı olması gerekmektedir... :sopa:

Bir çok firma bu işi ücretli sağlamaktadır ama biz google sayesinde bedava gerçekleştirmekteyiz :)

--------------- Ekleme ---------------

dsfgsdfwegwegw

benzersiz_90

Üye
usta 6600 çalışırmı ? bide daha ayrıntılı anlatırsan sevinirm .. tşk ederim ..

energyweb

Üye
    Konu Sahibi
m.google.com adresine girip uygun Google maps 3.2.. olup olmadığına bakman lazım varsa çalışır yoksa üzgünümm..

goldenheros

goldenheros

Üye
güzelmiş eline saglık

merty24

merty24

Üye
saol

no_fear3300

Üye
emege saygı gardaş

ademkaya