General Mobile Discovery Kullanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
antutu sonucu 13019

• Beğen
Tepkiler: merto0180
OPC

OPC

Üye
Ben de bakayım antutu sonucuna :)

• Beğen
Tepkiler: Dede
Kayahan14

Kayahan14

Üye
İnşallah banada alma fırsatı doğar :(

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Ben galaxy ace kullanıyorum antutu sonucu 3547 çıktı

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
dunden beri elımden dusmedı rr3 oynarken 1 kez kasıldı ve kıtlendı duzelmedı ama ilk androild ve dokunmatık telefonum arka planda çok fazla şeyı açık unutmusum kapatınca sorun cıkarmadı tlefon gayet akıcı çok pratik ama bazı yerlerde ingilizceler rahatsız edıyor ayarlarda var mesajlarda bazı yerlerde var vs. ama gunluk kullanımda bakılmayacak yerlerde ıngılızce kısımlar

Oyunu telefona mı kurdun yoksa hafıza kartına mı?

freeze_king

freeze_king

Üye
Arkadaslar ben telefonu aldim da 12 ssat sarjda durmasi gerekiyor mu durmazsa nolur

enterneoll

enterneoll

Üye
hayır telefonu 12 saat şarjda bırakmanıza gerek yok

HAM ZA

HAM ZA

Üye
  • Beğen
merto0180

merto0180

Üye
Ya varya şu burs yatsa direk gidip sipariş vericem ama yatmadı hala şansında böylesi çok gecikti bu seferki niyeyse :(

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
  • Beğen
Tepkiler: merto0180 ve HAM ZA

uguraltas

Üye

Telefonculara tek tek sorucaksın başka çare yok büyük teknomarketlerden darty ve golda gelicek

Kanyonun orarads telpanın ana binasí var ordan alabilirsin.stok her zaman mevcut

Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
Denizlide var mi ki ana telpa binasi

merto0180

merto0180

Üye

Çünkü o burs parası telefon parası değil :-)

Mecburen bi kaç gün daha sabredicem :) İlk android telefonum olacak bu ve ilk başta neler yapmam gerek hiç bilmiyorum. Yani bi hevesliyim ki anlatamam, çok sabırsızlanıyorum ama beklicem mecburen :D

Sarangni

Sarangni

Üye
Mecburen bi kaç gün daha sabredicem :) İlk android telefonum olacak bu ve ilk başta neler yapmam gerek hiç bilmiyorum. Yani bi hevesliyim ki anlatamam, çok sabırsızlanıyorum ama beklicem mecburen :D

Ben bu telefonu alsam ilk Launcher değiştirirdim. :D

maskedboy

maskedboy

Üye
apex launcher kullanabilirsin

fatih zengin

Üye
lütfen yardımcı olurmusunuz 3500 mahlık batarya mı satın aldınz siz general mobile discovery telefonunuza

Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
Kendi launcheri guzel bence

Üst Alt