General Mobile Discovery Kullanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

OPC

OPC

Üye

Şimdiden hayırlı olsun pişman olmayacaksın çok iyi bir cihaz :spr

Ben de öyle düşünüyorum İnşallah satılmamıştır siyahı mavi olanı tezgaha koymuş kutusundan çıkarıp pek içim sinmez maviye o yüzden.

KayraBey

KayraBey

Üye
Kullanılan uygulama Camera fv-5

KayraBey

KayraBey

Üye
Ama buraya upload edince kalite düşüyor. Ben size link vereyim en iyisi

KayraBey

KayraBey

Üye

KayraBey

KayraBey

Üye

KayraBey

KayraBey

Üye
Bu resime bilgisayardan bakıyorum harika görünüyor. İsterseniz dosya olarak upload ederim

OPC

OPC

Üye
Evet ben de aldım telefonu siyah renk maşallah memnunum şimdilik :)

• Beğen
Tepkiler: Dede

recepimberat

Üye
[video=youtube;Ac1Uao0sOPA]http://www.youtube.com/watch?v=Ac1Uao0sOPA[/video] Bu sorun bende oldu şimdilik sizdede var mı ? Telefon çıktıktan 15 gün sonra aldım. İlk deneyenlerden biriyim herkes telefonda hep eksik taraflarını bulmaya çalışmış yok beyaz Discoveyde sol üste ışık çıkıyormuş yok sesi kötümüş 1.sim kartta 3g varmış 2.sim kartta 3g yokmuş bırakın bu işleri adamlar bu performansta telefon yapmış ve ucuz fiyata siz hala eksiklerini bulmaya çalışıyorsunuz.Bu özelliğiye zor telefon bulunur. Telefon gerçekten süper çok hızlı Ekran kalitesi Hd olduğundan görüntü kalitesi düşük olan bir videoyu bile çok net gösteriyor.Kamera gündüz çekimi çok kaliteli gece çekimide öyle herkes gece çekimini kötü buluyor neden anlamadım gitti. Yani Flashı çok etkili gece çekimide kötü olmuor Kamerada odaklayıp çekmek daha güzel oluyor eğer seri çekerseniz görüntü kalitesi biraz düşüyor. Telefonun yeni modelleri çıkacakmış Blu life one ve BLu life wiewer diye keşke 3 bir çıksaymış onların fiyatıda ucuz olacakmış. Blu producst te abi ilk en iyi modelini piyasaya sürersin sonra düşük modelleri ama diğer modellerin Türkiyeye gelmesi bellli değil neyse bir kaç ayda daha bekleseydim diye düşünüyorum.

• Beğen
06kubilay06

06kubilay06

Üye
dunden beri elımden dusmedı rr3 oynarken 1 kez kasıldı ve kıtlendı duzelmedı ama ilk androild ve dokunmatık telefonum arka planda çok fazla şeyı açık unutmusum kapatınca sorun cıkarmadı tlefon gayet akıcı çok pratik ama bazı yerlerde ingilizceler rahatsız edıyor ayarlarda var mesajlarda bazı yerlerde var vs. ama gunluk kullanımda bakılmayacak yerlerde ıngılızce kısımlar

• Beğen
Sarangni

Sarangni

Üye
dunden beri elımden dusmedı rr3 oynarken 1 kez kasıldı ve kıtlendı duzelmedı ama ilk androild ve dokunmatık telefonum arka planda çok fazla şeyı açık unutmusum kapatınca sorun cıkarmadı tlefon gayet akıcı çok pratik ama bazı yerlerde ingilizceler rahatsız edıyor ayarlarda var mesajlarda bazı yerlerde var vs. ama gunluk kullanımda bakılmayacak yerlerde ıngılızce kısımlar

Küçük bir sorun ama ingilizce kesinlikle olmayıp Türkçe olmalıydı. Bu biraz da firmanın ciddiyetini gösterir.

Üst Alt