General Mobile Discovery Kullanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Beyler legend v10 romunu atıcaktım cwmye girdim wipe data factory reset dedim advanced wipe dalvik cache yaptım sonra install zip from sd kart diyip choose zip from sd kart dedim ama cant mount/sd kart hatası alıyorm düzeltebilir miyim lütfen yardım edin
Beyler legend v10 romunu atıcaktım cwmye girdim wipe data factory reset dedim advanced wipe dalvik cache yaptım sonra install zip from sd kart diyip choose zip from sd kart dedim ama cant mount/sd kart hatası alıyorm düzeltebilir miyim lütfen yardım edin

calypso16

calypso16

Üye
Sattım ben discovery'i arkadaşlar

gangstar3535

Üye
ARKADAŞLAR ONUBUNU BİLMEM AMA BEN İNANIYORUMKİ GENERAL MOBİLE ŞİRKETİNE İNŞALLAH Android 5.0.0 legend
GELEĞECGİNE SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM...:biggrin::ok2:

SHS

SHS

Üye

Çözdün mü bakamadım nete

calypso16

calypso16

Üye
Aldım zenfone5

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Kaça sattın

calypso16

calypso16

Üye
300

KayraBey

KayraBey

Üye
Hayırlısı olsun. İkisi arasında kıyaslama yap desem neler diyebilirsin?

calypso16

calypso16

Üye
Aynı gibi ama mesela gmd 16gb dı herşey yükleyebiliyordum bunda hafıza az rootsuz yuklenmeyecek galiba,
Gmd sabah ve gece otomatik açılıp kapanıyordu bunda yok özellik
Gmd çok sağlam durmuyordu bu taş gibi oynayan yeri yok ele aldigimda sağlam bir his geliyor
Kamerası süper çekiyor karanlık ortamda ayrıca güzel ama ön kamerayı beğenmedim
Uygulama ve oyunları sdkarta taşıyamıyorum gmd herşeyi taşıyordu yetmezse 16gb
En zorlayıcı oyunları açıyor zenfone
Kasma yok hiç
Cama sağlam kırılmaz ekran koruyucu yapıştırdım birde akıllı kapak aldım ön yuvarlak pencereli olan kapağı açmadan gelen arama saat ve el feneri çalışıyor ve gelen çağrı ve mesajları gösteriyor ama açmıyor ,bu kapağı 25tlya aldım telefoncudan illa orjinale gerek yok yani
Aklıma gelenler bunlar
Birde ekran dışardayken orta ayarda bile gayet parlak gmd de son parlaklıkta yine de karanlıktı

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Aynı gibi ama mesela gmd 16gb dı herşey yükleyebiliyordum bunda hafıza az rootsuz yuklenmeyecek galiba,
Gmd sabah ve gece otomatik açılıp kapanıyordu bunda yok özellik
Gmd çok sağlam durmuyordu bu taş gibi oynayan yeri yok ele aldigimda sağlam bir his geliyor
Kamerası süper çekiyor karanlık ortamda ayrıca güzel ama ön kamerayı beğenmedim
Uygulama ve oyunları sdkarta taşıyamıyorum gmd herşeyi taşıyordu yetmezse 16gb
En zorlayıcı oyunları açıyor zenfone
Kasma yok hiç
Cama sağlam kırılmaz ekran koruyucu yapıştırdım birde akıllı kapak aldım ön yuvarlak pencereli olan kapağı açmadan gelen arama saat ve el feneri çalışıyor ve gelen çağrı ve mesajları gösteriyor ama açmıyor ,bu kapağı 25tlya aldım telefoncudan illa orjinale gerek yok yani
Aklıma gelenler bunlar
Birde ekran dışardayken orta ayarda bile gayet parlak gmd de son parlaklıkta yine de karanlıktı
Asus kaliteli demek ki. Hafıza olayı root ile çözülür. Asus zenfone 2 çıksın alacağım İnşaAllah bende gmd yi satıp...

calypso16

calypso16

Üye
root yapma taraftarı değilim garanti durumundan ötürü olduğu kadar uygulama yüklerim

• Beğen
Tepkiler: Gönüldaş

emyoluyuz

Üye
Loading Sim Card yazanlar uyarının üzerine uzun süre basılı tutun uygulama bilgileri çıkacak ona basın , sonrasında devre dışı bırak de, yeniden başlat

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Hayırlı günler General Mobile Discoveri Kullanıcıları

Üst Alt