General Mobile Discovery Kullanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

06kubilay06

06kubilay06

Üye
Yaşım 15 nasıl dava açabilirim :D
sen açmak zorunda değilsin ya ailen açar :D yani açcak olduktan sonra illa biri bulunur :D :D

- - - Eklendi - - -

Çok fazla zamanımda yok. 4-5 güne yatar burs. Yorumlar da hep olumlu. Burada bi bayi ile konuştum. Adam sipariş üzerine 48 saat içerisinde getiriyoruz dedi. Fiyatlar hep standart 599TL değil mi?
banda 48 saat dediler geçen hafta cuma 48 saat içinde getiririz dedıler ama bu hafta cuam oldu daha yenı alıcam 599 tl ye daha iyisi yok yada 1000 tlye yakın olan her telefon urahatlıkla gecıyor bazı ozellıklerı s3 ile yarışıyo

merto0180

merto0180

Üye
sen açmak zorunda değilsin ya ailen açar :D yani açcak olduktan sonra illa biri bulunur :D :D

- - - Eklendi - - -

banda 48 saat dediler geçen hafta cuma 48 saat içinde getiririz dedıler ama bu hafta cuam oldu daha yenı alıcam 599 tl ye daha iyisi yok yada 1000 tlye yakın olan her telefon urahatlıkla gecıyor bazı ozellıklerı s3 ile yarışıyo

Evet videoları izledim. Ama güvendiğim bi bayi burası daha önceden de gitmişliğim var. İnşallah dedikleri gibi 48 saat içinde gelir. Bakalım burs yatsın görücez.

06kubilay06

06kubilay06

Üye
evet fiyatlar 599 tl yani bazı yerlerde 10-20 tl ucuz olabiliyor ama kımısı 650 ye fealn satıyor sakın alma

- - - Eklendi - - -

Evet videoları izledim. Ama güvendiğim bi bayi burası daha önceden de gitmişliğim var. İnşallah dedikleri gibi 48 saat içinde gelir. Bakalım burs yatsın görücez.
sen onceden söle mesela yarın bos bı vaktınde gıt söle deki;ben bu telefonu alıcam ama stok bulunmuyormus acaba telpayı arayıp stok durumunu sorarmısınız varsa 1 tane getirin ben şu gün alcam deyın

recepimberat

Üye
Her İkiside Gm Discovery ile çekilmiştir [video=youtube;Ac1Uao0sOPA]http://www.youtube.com/watch?v=Ac1Uao0sOPA[/video]

merto0180

merto0180

Üye
evet fiyatlar 599 tl yani bazı yerlerde 10-20 tl ucuz olabiliyor ama kımısı 650 ye fealn satıyor sakın alma

- - - Eklendi - - -

sen onceden söle mesela yarın bos bı vaktınde gıt söle deki;ben bu telefonu alıcam ama stok bulunmuyormus acaba telpayı arayıp stok durumunu sorarmısınız varsa 1 tane getirin ben şu gün alcam deyın

Düşündüm ama bursun ne zaman yatacağı belli değil. Dün (3 Temmuz) MEB'in sitesinde bi açıklama gördüm 3 Temmuz itibariyle ilgili birimlere gönderildi diyordu. Eğer doğruysa okulun hesaplara yatırmasını bekleyeceğim. Yani net günü yok bu yüzden getirirler mi bilmiyorum.

06kubilay06

06kubilay06

Üye
Her İkiside Gm Discovery ile çekilmiştir [video=youtube;Ac1Uao0sOPA]http://www.youtube.com/watch?v=Ac1Uao0sOPA[/video]
2.resim gayet başarılı gündüz çekimleri zaten çok iyi bence senin telefonda bi sıkıntı var ilk başta şu iki yolu dene
1-telefonu kapat aç dene
2-telefonun kamerını aç açıken bataryayı çıkar tak çalıştır (arkadşaın telefonunda işe yaramıştı)

- - - Eklendi - - -

2.resim gayet başarılı gündüz çekimleri zaten çok iyi bence senin telefonda bi sıkıntı var ilk başta şu iki yolu dene
1-telefonu kapat aç dene
2-telefonun kamerını aç açıken bataryayı çıkar tak çalıştır (arkadşaın telefonunda işe yaramıştı)
eğer olmazsa direk garantıye yolla

• Beğen
Tepkiler: merto0180

recepimberat

Üye
1-telefonu kapat aç dene

- - - Eklendi - - -

eğer olmazsa direk garantıye yolla
Senin dediğin uygulamayı indirdim yararı yok

ahmetsuha525000

Üye
Telefonun sağlamlığı nasıl. Tamam kamera ve şarj normal. Rootda var. Güncelleme gelir diye tahmin ediyorum. Gelmesede şuan 4.0+ olan sistemler bütün uygulamaları yüklüyor (Apex, Chrome falan). Hızda iyi diyorsunuz. Ama sağlamlık?

recepimberat

Üye
Telefonun sağlamlığı nasıl. Tamam kamera ve şarj normal. Rootda var. Güncelleme gelir diye tahmin ediyorum. Gelmesede şuan 4.0+ olan sistemler bütün uygulamaları yüklüyor (Apex, Chrome falan). Hızda iyi diyorsunuz. Ama sağlamlık?
Daha elimizden düşmediği ve yere fırlatmadığımız için bilmioruz

Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
Video cekerken odak yapabiliyormu bu gm

06kubilay06

06kubilay06

Üye
arka kapak s3 ile aynı diyorlar yani plastik ama kullanıların dediğine göre arka kapağın içi gayet sağlam yanı bir düşmede arka kapak kırılmaz içi zaten dayanıklı önüde çizilmeye karşı goriilla glass 2 cam var tek sorun arka kapak oda kırılsa bıle değişebiliyor

ahmetsuha525000

Üye
Hmm iyi. Ya zaten az bişe sağlam olsun yeter. 3310 performansı beklemiyorum :D

Buğra

Buğra

Admin
Samsungda nasıl arka kapak varsa bu telefondada neredeyse aynı kapak var :)

HAM ZA

HAM ZA

Üye
root yapılıyor yöntemi var isterseniz anlatabilirim. gm ile görüşülmüş ve güncelleme desteği verecekler. kamerası bir s3 kadar değil tabiki ama gündüz yeterli fakat gece kötü çekim yapıyor
batarya süresi nasıl? kamera net çekmesede olur ya sorun değil benim için. önemli olan batarya süresi?

- - - Eklendi - - -

çok satılıyor illaki yede kparçaları gelir
gelmezse zaten GM batar :oke:

Üst Alt