General Mobile Discovery Kullanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

06kubilay06

06kubilay06

Üye
batarya süresi nasıl? kamera net çekmesede olur ya sorun değil benim için. önemli olan batarya süresi?

- - - Eklendi - - -

gelmezse zaten GM batar :oke:
Batarya normal kullanımda 1 günü buluyor telefonda özel güç ayarları var herşeyi minumuma indirilebiliyor 2 gunu bile bulur bende 2 saat sonra alıcam

• Beğen
Tepkiler: HAM ZA

Buğra

Buğra

Admin
Arkadaşlar telpadan gelen acıklamaya gore temmuzun sonu agustosun basında telefonun aksesuqrları turkıyeye getirılecekmis

• Beğen
Tepkiler: 06kubilay06 ve HAM ZA
HAM ZA

HAM ZA

Üye
Batarya normal kullanımda 1 günü buluyor telefonda özel güç ayarları var herşeyi minumuma indirilebiliyor 2 gunu bile bulur bende 2 saat sonra alıcam
hayırlı olsun inşallah kardeşim umarım memnun kalırsın :) batarya konusunda sıkıntı yoksa gönül rahatlığıyla alabilirim bunu :)

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Sakarya da hiç bi yerde yok ya bulamadım

Bende Sakarya'dayım (bidahaki hafta taşınacağım) bulamadığım için internetten aldım (mavi renk), ama internette stok kalmadı.

Buğra

Buğra

Admin
Telpanın sitesine siyah dahil stoklara girdi arkadaslar alacaklara duyrulur

06kubilay06

06kubilay06

Üye
hayırlı olsun inşallah kardeşim umarım memnun kalırsın :) batarya konusunda sıkıntı yoksa gönül rahatlığıyla alabilirim bunu :)
ben her gece batarya şarj etmeyı pek sevmıyorum unutuyorum bazen o yuzden harici güç kaynağı satın aldım 3500 mah bana yeterli

• Beğen
Tepkiler: fatih zengin

cliolar

Üye
S3 kilofi uyumlu oluyo kamera kismini kesin oyle kullanin

Buğra

Buğra

Admin
Nexus 4 jelatın ekran koruyucusu bizim telefona uyumlu oluyor :) benim kutudan çıkan jelatin çizikti attım onu bugün gidip bakacağım telefonculara

m_kan

m_kan

Üye
arkadaşlar önceki sayfalarda gördüm beyaz renk elden kayıyo mavi renk kaymıo gibi mesajlar gördüm. peki siyah renk??

merto0180

merto0180

Üye
Telpamarket.com'a siyah renk gelmiş. Bu da telefonun satışının durdurulmayacağı anlamına geliyor denebilir. Satmayan siteler temin edemeyen sitelerdir. Bu arada Telpa yetkilisi olmayan telefonculara gittiğinizde telefonu kötülüyorlar satamadıklarından dolayı haberiniz olsun.

enterneoll

enterneoll

Üye
arkadaşlar telefonun performansını ölçmek için real racing 3 yükleyip birde yine marketten rr3 graphic uygulamasını indirin disable yazan yere tıklayın sonra altta low yazan yerden extra high seçin buradan çıkın ve biraz oynayın performans nasıl birisi deniyebilir mi ?

• Beğen
Tepkiler: Buğra
OPC

OPC

Üye
Telefonu bir telefoncuda buldum siyahı açılmamış kutusunda 600 tl fiyatı gözümü karartıp alabilirim ama hala kararsızım alan arkadaşlardan cevap bekliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Dede
merto0180

merto0180

Üye
Telefonu bir telefoncuda buldum siyahı açılmamış kutusunda 600 tl fiyatı gözümü karartıp alabilirim ama hala kararsızım alan arkadaşlardan cevap bekliyorum :)

Umarım o telefonu kaçırıp pişman olmazsın :) Ama beyaz rengi daha hoş duruyor :)

KayraBey

KayraBey

Üye

Al onu al al al al :-)

Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
telefona bakamadın dimi?

Buğra

Buğra

Admin
kesinlikle almalısın kaçırma sakın bak millet stok bulamıyor :oke:

Buğra

Buğra

Admin
arkadaşlar telefonun performansını ölçmek için real racing 3 yükleyip birde yine marketten rr3 graphic uygulamasını indirin disable yazan yere tıklayın sonra altta low yazan yerden extra high seçin buradan çıkın ve biraz oynayın performans nasıl birisi deniyebilir mi ?
dungeon hunter 4,rr3,modern combat 4 denedim yükledim hiç kasmadan oynadım. şimdi real racing silmiştim tekrar indiriyorum şuan dediklerini deneyip yorum yapacağım :oke:

• Beğen
Tepkiler: Kerim. ve enterneoll
OPC

OPC

Üye
Şuan telefon hayal oldu resmen 1 dersten sorumluluğa kaldım diye izin alamıyorum evdekilerden, telefonu almak için boşuna bir sürü telefoncu dolaşmış oldum yorgunluğu da kar kaldı

• Beğen
Tepkiler: Dede

Üst Alt