Forum Kurallarımız ile ilgili düşünceleriniz..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici

Ozan

Ozan

Admin
imza kuralları çok saçma geliyor yok geniş oldu yok uzun oldu falan filan bence küfür ve kötü şeyler olmadıkça herkes istediği şeyi koysun
O zaman bu yazılan mesajları okumak için çaba sarfetmemiz gerekir.
Önemli olan bu yazılanların ön planda olması ve görülebilir sekilde yayınlanması

darülmendep

darülmendep

Üye
Evet Ozan'a kesinlikle katılıyorum. İmza kuralları gayet iyi

ArtOfVictory

ArtOfVictory

Üye
bende yaptığım talihsiz bir hakaretten sonra uyarı alınca dikkatli olmaya karar verdim :)

darülmendep

darülmendep

Üye
Şu ceza kuralları çok acımasız. Mesela sitede Şabani Nonda'ya Şaban diyemiyoruz lütfen yanlış anlamayın bu sadece bir örnek. Bence bu tür şakalar yapabilmeliyiz. Sonuçta eğlence olur

Odysseus

Odysseus

Üye
Sizin için söylemiyorum ama şunu belirtmeliyim. Bugün Shabani Nonda'ya Şaban demeye müsaade edilirse, yarın başbakana lakap uydurulmaya çalışılır. Bir sonraki günde site kapanır Ozan içeri atılır :)

İyi niyeti çok yi suistimal edebilen bir milletiz...

Ozan

Ozan

Admin
Şu ceza kuralları çok acımasız. Mesela sitede Şabani Nonda'ya Şaban diyemiyoruz lütfen yanlış anlamayın bu sadece bir örnek. Bence bu tür şakalar yapabilmeliyiz. Sonuçta eğlence olur
Diyen açısından eğlenceli oluyor doğru, ancak Galatasaray taraftarı üyeler için hiç de eğlenceli olmuyor bu açıdan düşündünüz mü ?

darülmendep

darülmendep

Üye
Ya o sadece bir örnekti ozanım aklıma ilk o geldi. Neyse gerekli açıklamayı Adem'den aldım. Tamam öyleyse Ozan içeri girmesin ben vazgeçtim

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Benim en çok şikayet ettiğim konuların onay beklemesi meselesi.Mesela yeni dosya paylaşımı yaptıgım slick V.052 versiyonu onaylanması için 24 saatlik bir zaman aldı (belkide geçmiştir).Forum düzeni için illaki bu gerekli diye düşünmüyorum.işe yaramayan konular açıldıgı anda paketlenip çöp kutusuna taşınabilir.Mesela ben menüde uygulama isimlerini değiştirebilmek için rom patcher yaması verip bu yamanın çalıştırıldığı anda klasör içinde klasör açma/taşıma aynı zamanda uygulama isimlerinide nasıl değiştirileceğini belirten bir konu paylaşmıştım.Eminim benim gibi birçok arkadaş yararlanacaktı bu konudan.Ama ne hikmetse onaylanmadı.Ve ben kendim kullanıyorum gayette güzel çalışıyor.Bence bu uygulamadan hemen vaz geçilmeli

maxibrk

maxibrk

Üye
Benim en çok şikayet ettiğim konuların onay beklemesi meselesi.Mesela yeni dosya paylaşımı yaptıgım slick V.052 versiyonu onaylanması için 24 saatlik bir zaman aldı (belkide geçmiştir).Forum düzeni için illaki bu gerekli diye düşünmüyorum.işe yaramayan konular açıldıgı anda paketlenip çöp kutusuna taşınabilir.Mesela ben menüde uygulama isimlerini değiştirebilmek için rom patcher yaması verip bu yamanın çalıştırıldığı anda klasör içinde klasör açma/taşıma aynı zamanda uygulama isimlerinide nasıl değiştirileceğini belirten bir konu paylaşmıştım.Eminim benim gibi birçok arkadaş yararlanacaktı bu konudan.Ama ne hikmetse onaylanmadı.Ve ben kendim kullanıyorum gayette güzel çalışıyor.Bence bu uygulamadan hemen vaz geçilmeli
:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...