Forum Kurallarımız ile ilgili düşünceleriniz..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
:) :) :)

Ozan

Ozan

Admin

Resim yüksekliğinden dolayı imza kural dısıdır. Müdehale edildi

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
650x150 den fazla olanlara müdahele ediliyor... peki neden ? görünümü bozduğu içinmi ?

Ozan

Ozan

Admin
Evet mesajlara odaklanılmasını engelliyor ve bu sınır 200 de olabilirdi ama sonucta 150 uygun görmüşüz ve başta bu sekilde bir kural yazmısız, neden 150 nin o yüzden bir açıklaması yok sadece 150 px yükseklik haddine uyulması gerekiyor yöneticiler dahil tüm üyeleri ilgilendiren olgu bu

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Anlayamayanlar için konu açtık fakat yine başarılı olamadım :) Bu algı problemini çözeceğiz inşallah.. MaxiCep el kitabını yayınlayacağım emin olun.. Çok yakında..

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Evet mesajlara odaklanılmasını engelliyor ve bu sınır 200 de olabilirdi ama sonucta 150 uygun görmüşüz ve başta bu sekilde bir kural yazmısız, neden 150 nin o yüzden bir açıklaması yok sadece 150 px yükseklik haddine uyulması gerekiyor yöneticiler dahil tüm üyeleri ilgilendiren olgu bu

Tahmin Etmiştim TeşekkürLer.. Herkesin uyması Gerekir Orasıda Doğru :ehe

Anlayamayanlar için konu açtık fakat yine başarılı olamadım :) Bu algı problemini çözeceğiz inşallah.. MaxiCep el kitabını yayınlayacağım emin olun.. Çok yakında..

neden BaşarıLı oLamayasınki ? Bence gayet BaşarıLı ;)

FirstClasss

FirstClasss

Üye
Benim imzam 1-2 kere benden izin almadan düzenlenmişti :):):)

arslansem

arslansem

Üye
İzin almadan mı?:) vay terbiyesizler :ehe

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
bu işi abartıp 500x500 px yapanlar çıkıyo arada :D

Ozan

Ozan

Admin
Yani düzenlemeden kasıt = kaldırmak diyelim öyleyse Elif . :sn: :ehe

Calaissien

Üye
Forum kurallarında bir sıkıntımız yok fakat imza kurallarında 7 satırı geçmediğim halde 7 satırı geçtiniz diyor bazen.

Ozan

Ozan

Admin
Satır sayısının sınırı 2 olguda geçerlidir.

İlki, enter ile degistirdiginiz her satır sayısı 7 yi geçemez, toplam 7 satır olmadıkça da uyarı almazsınız
Diğeri ise, eğer siz 600 karakter bir yazı yazarsanız ve bir satırda şu an bilmiyorum ama örnek verelim 500 karakter sığıyorsa, bu metni sistem 2. satıra böldügü için ayrı bir satır olarak degerlendirir.

FirstClasss

FirstClasss

Üye
Kaldırmak veya düzenlemek fark etmez konumuz izinsiz müdahale etmek(1 uyarı mesajı yetmez)
Konu sapıtıldı :ehe

batmanlee7272

batmanlee7272

Üye
gayet uygun

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
kurallarda problem yok ama imzada özellikle oluyor :)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
bence bu konuya hiç girmeyelim :ehe

mami24

mami24

Üye
imza kuralları çok saçma geliyor yok geniş oldu yok uzun oldu falan filan bence küfür ve kötü şeyler olmadıkça herkes istediği şeyi koysun

Anıl Umut

Emekli Yönetici
imza kuralları çok saçma geliyor yok geniş oldu yok uzun oldu falan filan bence küfür ve kötü şeyler olmadıkça herkes istediği şeyi koysun
Olur mu hiç öyle?Herkes istediği büyüklükte ve uzunlukta imzayı kulllansa sayfaların açılma süreleri uzar ve foruma +bir yük olur:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...