F480 Versiyon Güncelleme (F480XXHJ4) DENENMİŞTİR

Sponsorlu Bağlantılar

dontstop34

Üye
Bu versiyon hızlı olmasının yanında kolay bir şekilde widget yüklenebiliyor.
Telefonunuzu TKexplorer ile açıp, wgt uzantılı widget dosyalarını wm_store klasörününe yapıştırın teli kapayıp açın, hepsi bu kadar.

wm_store klasörünün yerini bu yolu izleyerek bulabilirsiniz.. Phone/user/widget/NF/wm_store

usta rica etsem bana bi kaç tane wgt atabilirmisin

turkıshpower66

turkıshpower66

Üye
1oyun çözümü varmıs ama karısık bi arkadas dedi biraz karısık en iyisi telpaya gönder diye sende biliyosan söle ypalm ister düğüm olsun çözeriz :D yapak su kamerayı :D

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
1oyun çözümü varmıs ama karısık bi arkadas dedi biraz karısık en iyisi telpaya gönder diye sende biliyosan söle ypalm ister düğüm olsun çözeriz :D yapak su kamerayı :D
Başıma gelmediği için bilmiyorum telefonu göndermeni tavsiye ederim

secret_irem

secret_irem

Üye
denilen herseyi yaptım ama program tlf görmüyo.samsung pc stuio görüyor.

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
denilen herseyi yaptım ama program tlf görmüyo.samsung pc stuio görüyor.
Bunu yaparken samsung pc studio ile bağlantısını kes görmesin onu o zman program telefonunu görür:oke:

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
herseyi yaptım port hatası veriyor
anladım verdiğim dosyayı bi yükle bilgisayarına düzelecek mi.
Ayrıcı Şöyle yap USB'yi farklı bi girişe bırak pc suite olarak bağla samsung pc studio kapalı olsun ve şu dosyayı kur. Vista/Win7 kullanıyorsan yönetici olarak çalıştır.

• Beğen
Tepkiler: secret_irem
secret_irem

secret_irem

Üye
gene aynı hatayı veriyor :(

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
gene aynı hatayı veriyor
başka bilgisayarda denemeni tavsiye ederim sorun çıkmayacaktır.
Ayrıca Hata derken neyi kastettin ekran görüntüsü verebilir misin.

secret_irem

secret_irem

Üye
****** port eror yazıo.benm tlf f480i oldugu için olmuyo olabilir mi? bu telin menüsü den sıkıldım artıkk

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
Tabiki f480i tamamen farklıdır buradaki versiyonu ona yükleyemezsin f480i için farklı versiyonlar var fakat deneme imkanım olmadı

secret_irem

secret_irem

Üye
Tabiki f480i tamamen farklıdır buradaki versiyonu ona yükleyemezsin f480i için farklı versiyonlar var fakat deneme imkanım olmadı

tşk ederim.neden olmadığı acık..f480i ye de bakarasan incelersen sevinirim

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
tşk ederim.neden olmadığı acık..f480i ye de bakarasan incelersen sevinirim
Rica ederim f480i versiyonları şunlar var

Brandingfrei, Nov 2009
Pink Edition, Sept 2009
Brandingfrei, Jan 2010
O2-Branding, April 2010
Ama Nasıl yükleneceği konusunda şimdilik bi fikrim yok

secret_irem

secret_irem

Üye
Rica ederim f480i versiyonları şunlar var

Brandingfrei, Nov 2009
Pink Edition, Sept 2009
Brandingfrei, Jan 2010
O2-Branding, April 2010
Ama Nasıl yükleneceği konusunda şimdilik bi fikrim yok

ben bow diye başlayan bir program buldum sanırım onunla yüklencek.onu araştırım ismini vercem

c.aslan

Üye
ustalar arkadaşlar benim samsung f480 cihazım var buna ıphone nasıl tema veya flash ata bilirim?
arıyarım birtürklü bulamıyorum. hugo bossu attım ıphone yide atmak istiyorum...

atamazsın demeyin lütfen aşşada video var adam atmış lütfen yardımlarınızı esirgemeyin

bende bundan istiyorum.....

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
O tema değil sadece wallpaper ben araştırdım böyle bişi bulamadım yani firmware değil fakat adam yüklemiş gözüküyor tema gibi ama ben bulamadım adamın verdiğin dosya'da bu

fear293

Üye
1oyun Lütfen yardım bu tavsiye ettiğin 59 mb lık dosyayı indirdim düzgün bir biçimde kurdum vodafone hattımda sınırsız net vardı önceden giriodu şimdi girmiom lütfen yardım

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
1oyun Lütfen yardım bu tavsiye ettiğin 59 mb lık dosyayı indirdim düzgün bir biçimde kurdum vodafone hattımda sınırsız net vardı önceden giriodu şimdi girmiom lütfen yardım

internet ayarlarını yapmamışsın bence vodafonun sitesine girerek vodafone internet ayarlarını aldıktan sonra tarayıcıdan ayarlar sekmesine gir tarayıcı profilinden vodafone interneti seç düzelmiş olacaktır.

fear293

Üye
internet ayarlarını yapmamışsın bence vodafonun sitesine girerek vodafone internet ayarlarını aldıktan sonra tarayıcıdan ayarlar sekmesine gir tarayıcı profilinden vodafone interneti seç düzelmiş olacaktır.
Ayarları vodafone live inki yaptım ama 0.face e bile girmiyor önereceğin başka versiyon var mı ?
Pardon ben tavsiye ettiğin F480JVIC2 yi denedim şimdi F480XXHJ4 ü deniyorum

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
Ayarları vodafone live inki yaptım ama 0.face e bile girmiyor önereceğin başka versiyon var mı ?
Pardon ben tavsiye ettiğin F480JVIC2 yi denedim şimdi F480XXHJ4 ü deniyorum
ben bütün versiyonları denedim hiç bi sorun yok. bi hata yapmışsındır bence.

Üst Alt